[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slipknot27 24. 2. 2010 17:08

no ci mam clip na pristupnejsom mieste? o to vobec nejde, s clipom robim viac a v podstate mam ho aj na pristupnejsom mieste, proste je to pre mna osobne velke - ze nema hodinky, mohli ich tam v klude niekde "fuknut" a bol by to best player :-]
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 24. 2. 2010 21:31

Přesně tak. Pořád se dívám na skladby, sem tam něco přehodím, nebo upravím hlasitost. Hudbu miluju, mobil nesnáším, takže s Clipem určitě dělám víc, a mám ho i víc po ruce. Buď v kapse od kabátu, nebo připnutej na popruhu od batohu, či prostě někde na těle. Mobil mě naopak jen štve a otravuje, takže ho mám většinou schovanej v brašničce přes rameno...
Naposledy upravil Nolwendil dne 24. 2. 2010 21:40, celkově upraveno 1
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 24. 2. 2010 21:35

presne tak :tleskani
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hudasp 26. 2. 2010 12:08

Taky bych měl pár dotazů. Jak je na tom zvukem proti Creativu ZEN X-Fi (je moc velkej a video nepotřebuju, tak jde do světa) na Sennech PX100? Má někdo vyzkoušené a oposlouchané?

Druhej dotaz je ohledně knihovny. Plánuju si koupit nejlevnější 2 GB verzi a nacpat do ní 8 GB kartu. Jak je to s knihovnou? Projíždí se po složkách anebo je tam nějaká celá jednotná podle ID3 tagů, kde se sleje paměť vnitřní i karty? Docela důležitá informace a v diskuzi odpověď není.
hudasp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cerstve.vyorana.mys 26. 2. 2010 12:09

Topes píše:Docela uvazuju ze si plusovyho clipa poridim. Dokaze hrat dost hlasite ? Tim myslim opravdu hlasite. Budu k nemu pouzivat porty a d-jays, tak snad tahle kombinace bude dobra. Kdysi davno jsem mel iriver T60 a ten jsem si dal kolikrat naplno a nestacilo to tak proto chci velkej vykon a hlavne taky kvuli rezerve. Dal me zajima ekvalizer, je pouzitelny ? Posloucham metal,rock a tanecni muziku (dance,techno..) takze jednou potrebuju vyrovnanejsi zvuk a pak zas treba basovej tak aby mi to dokazal clip splnit.

d-jays k němu používám taky. když si v nastavení dáš hlasitost vysokou, je to dost, obvykle to mívám tak na necelou polovinu možný hlasitosti, takže to stačí v pohodě.(když necháš nastavenou nízkou, jde to taky, ale tak tak).
cerstve.vyorana.mys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slipknot27 26. 2. 2010 12:17

hudasp píše:Taky bych měl pár dotazů. Jak je na tom zvukem proti Creativu ZEN X-Fi (je moc velkej a video nepotřebuju, tak jde do světa) na Sennech PX100? Má někdo vyzkoušené a oposlouchané?

Druhej dotaz je ohledně knihovny. Plánuju si koupit nejlevnější 2 GB verzi a nacpat do ní 8 GB kartu. Jak je to s knihovnou? Projíždí se po složkách anebo je tam nějaká celá jednotná podle ID3 tagů, kde se sleje paměť vnitřní i karty? Docela důležitá informace a v diskuzi odpověď není.


Ja to mam tak ako to chces ty, mam 2gb clip+ a k tomu 8gb kartu a pamat je cela zliata do kniznice podla id3 tagov, alebo mas mozno ist v kniznici cez folder - a tam sa to deli na internal a external memory, to zanema ze si vyberes napriklad interal memory a ides dalej po zlozkach normalne :-) clip je super, lebo ked aj das napriklad prehravat cely obsah bud po porade alebo nahodne, prehra ti cely obsah teda aj kartu aj internu pamat, alebo ma rozdelenie vseliake, nariklad ked chces iba jednu skupinu prehravat poporadi alebo nahodne tak kliknes v zlozkach na tu skupinu a tam das prehrat vsetko a prehrava ti to co si navolis podla poradia alebo prehadzovane, proste clip nema chybu je super vymysleny, da sa tam to prehravanie rozne nastavit, budes spokojny ;-) :-))
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 26. 2. 2010 14:13

cerstve.vyorana.mys píše:
Topes píše:Docela uvazuju ze si plusovyho clipa poridim. Dokaze hrat dost hlasite ? Tim myslim opravdu hlasite. Budu k nemu pouzivat porty a d-jays, tak snad tahle kombinace bude dobra. Kdysi davno jsem mel iriver T60 a ten jsem si dal kolikrat naplno a nestacilo to tak proto chci velkej vykon a hlavne taky kvuli rezerve. Dal me zajima ekvalizer, je pouzitelny ? Posloucham metal,rock a tanecni muziku (dance,techno..) takze jednou potrebuju vyrovnanejsi zvuk a pak zas treba basovej tak aby mi to dokazal clip splnit.

d-jays k němu používám taky. když si v nastavení dáš hlasitost vysokou, je to dost, obvykle to mívám tak na necelou polovinu možný hlasitosti, takže to stačí v pohodě.(když necháš nastavenou nízkou, jde to taky, ale tak tak).


Dik za odpoved, hele a jak to hraje s tema jaysama, da se to ekvalizerem nastavit tak aby to dunelo nebo hluboce basovalo - kvuli ty tanecni hudbe jak obcas posloucham. A jak na tom zni metal ? Trosku poreferuj :)
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 26. 2. 2010 14:21

Na Sennech PX100 nebude X-Fi o tolik horší než clip. Rozdíl bude minimalní.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hudasp 27. 2. 2010 10:17

Díky za odpovědi. Myslím, že je rozhodnuto.

To bubaak Asi si mne špatně pochopil - X-Fi de pryč a Clip bude náhrada:)
hudasp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cerstve.vyorana.mys 28. 2. 2010 12:37

Topes píše:
cerstve.vyorana.mys píše:
Topes píše:Docela uvazuju ze si plusovyho clipa poridim. Dokaze hrat dost hlasite ? Tim myslim opravdu hlasite. Budu k nemu pouzivat porty a d-jays, tak snad tahle kombinace bude dobra. Kdysi davno jsem mel iriver T60 a ten jsem si dal kolikrat naplno a nestacilo to tak proto chci velkej vykon a hlavne taky kvuli rezerve. Dal me zajima ekvalizer, je pouzitelny ? Posloucham metal,rock a tanecni muziku (dance,techno..) takze jednou potrebuju vyrovnanejsi zvuk a pak zas treba basovej tak aby mi to dokazal clip splnit.

d-jays k němu používám taky. když si v nastavení dáš hlasitost vysokou, je to dost, obvykle to mívám tak na necelou polovinu možný hlasitosti, takže to stačí v pohodě.(když necháš nastavenou nízkou, jde to taky, ale tak tak).


Dik za odpoved, hele a jak to hraje s tema jaysama, da se to ekvalizerem nastavit tak aby to dunelo nebo hluboce basovalo - kvuli ty tanecni hudbe jak obcas posloucham. A jak na tom zni metal ? Trosku poreferuj :)


no, ekvalizér tam je - rock, pop, jazz, klasika, funk, hip hop, taneční hudba, plné basy, plné výšky a pak vlastní s 5 "tahátkama". chvíli jsem si s tím hrála, ale bez ekvalizéru mi to vyjde stejně vždycky nejlip. d-jays pro příznivce basů nejsou dobrá volba, jsou to fajn sluchátka, jejich koupě nelituju, ale basů moc nemají.
cerstve.vyorana.mys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 28. 2. 2010 13:06

Protože ekvalizery v těchto přistrojích vždy zkreslují zvuk. Hudebni spektrum nemá jen pět frekvencí a tak se zkresluje vše co se dá... no někdo to miluje
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cerstve.vyorana.mys 6. 3. 2010 17:04

tak dneska jsem se slušně vyděsila. si takhle jdu, poslouchám a sansa se najednou vypne a nejde zapnout, přitom baterky ještě bylo dost. doma připojím k PC, nic, nehlásí se, nerozsvítí se. držím x sekund zapínací tlačítko, nic. už si začínám hledat, kam to poslat na reklamaci a děsím se, že celou dvouhodinovou cestu autobusem budu muset absolvovat potichu, když tu zkusím zapnout ještě jednou a ono to jede! čím to může být? venku byla docela zima, je možný, to tomu vadí, že to může doslova zamrznout?
cerstve.vyorana.mys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 6. 3. 2010 19:20

Co pozoruji, dost lidí s tím má problém. Chvilku bych počkal jestli se to bude opakovat pak bych šel na reklamačku (netvrdil bych že se to stalo na mrazu, přece jen v návodu bude funkční do 0°C).
PS: zkusil bych přehrávač nosit někde u těla (přece jen člověk hřeje a když je přehravač pod obločením....). Když nosim irivříka hozeny v kapse, vždy je v zimě "vymrzlejsi"
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ShyaX 8. 3. 2010 23:46

Zdravim!

Mam zaujem o kupu Clipu+, ale rozhodujem sa aj medzi Phillipsom GoGear Spark. Rad by som si precital, nejake PRO a PROTI, ktore by mi pomohli s vyberom (vydrz, zvuk - bassova hudba, ovladanie, konstrukcia a pod.) Za cenne rady dakujem :)
ShyaX
Kolemjdoucí


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků