[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod boriscz 16. 12. 2012 19:41

Formátovals pomocí PATA adapteru jako HDD, nebo sis vystačil s androidim telefonem ?
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojo737 1. 1. 2013 18:08

Ak by mal niekto zaujem, mozem mu predat sansa clip plus 8 gb. Kupoval som ho 3 tyzdne dozadu,stav ako novy, cena 30 eur vratane postovneho, PS: na vianoce som dostal novy sony mp3, takze tento momentalne nepotrebujem.. v pripade zaujmu mozem poslat aj so sony mh1c, ktore som k nemu dokupoval, cena 15 eur
jojo737
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wheatley 7. 1. 2013 21:41

Zdravím, mám problém. Clip+ si nepamatuje, kde skončil přehrávat a po spuštění skončí v menu. Navíc občas vyhazuje hlášku, abych uvolnil 90 MB paměti, přičemž volné jsou asi 2 GB.

Setkal se s tím někdo? Není nad to, když vám přehrávač přestane hrát a hází nesmyslnou chybu, navíc už vůbec nevím, čím by mohla být způsobena ta zapomnětlivost :(
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 11. 1. 2013 10:30

Můj (nemám plusko, mam to starší) si zase nepamatuje cca 50 procent písniček když je připojený k počítači, které jsou v něm uložené. Takže mažu písničky jak tydýt ručně v menu po jednom. Někdy mi to taky hlásí, že má paměť plnou a mě přijde, že tam něco volného ještě je, tak mu něco vymažu a pak to jde. Já už si na to zvykl tolik mi to nevadí. Ale už mi dochází trpělivost všechno to smažu co v něm je a snad se zmátoří asi je to na něj moc informací :-)) . Takže nejseš jedinej.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krovak_cze 11. 1. 2013 12:22

rockbox nezapomina :)
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wheatley 15. 1. 2013 18:17

Rockbox už je tam, to miniaturní písmo v nabídkách mě štve, ale jinak je to docela dobré, rychlé a má to spoustu možností nastavení. Hlavně Tetris mě mile překvapil :-D
Nicméně především se již dále neobjevují žádné problémy, jako že na jednou přestal hrát apod.
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Casial 15. 1. 2013 19:56

Velikost fontu jde v rockboxu zvolit, případně fonty dohrát, některé jsou poměrně hodně macaté...
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejsi87 17. 1. 2013 16:08

nestává se vám, že teď přes zimu clip+ hodně brzo umře? a tím myslím třeba během 30ti minut?
mám ho rok a byl v pohodě, ale dva dny za sebou teď nic nevydrží...
fw mam originalni snad jeste ten z krabice :D
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewax 26. 1. 2013 21:15

bobbik píše:Rád bych se zeptal majitelů. Uvažuji o koupit, recenze jsou skvělé na to kolik to stojí, jen jsem narazil na lehkou nespokojenost s radiem. Jak moc je to zlé? Docela často si zapnu v Praze v tramvaji radio..
Pripadne nejaky navrh na alternativu za podobne penize s kvalitnim radiem?


Mam uplne stejny dotaz a zatim nikdo neodpovedel.A jeste dalsi dotaz- je vhodny (dostatecna hlasitost) do hlucneho provozu a to jak mp3 tak radio v kombinaci s Koss Porta Pro? Nebo muzete mi doporucit alternativu? Jde mi hlavne o velkou hlasitost, male rozmery, kvalitni radio a cenu. Toto krome te ceny mi splnoval Emgeton Meizu X2 ale ten uz je par let v kremikovem nebi. Diky moc za rady.
ewax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 26. 1. 2013 23:28

Ohladom toho radia neviem poradit ale co sa tyka hlasitosti ta by mala byt dostacujuca. A ak nie tak po nahodeni rockboxu bude.
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 1. 2013 09:46

ewax píše:
Mam uplne stejny dotaz a zatim nikdo neodpovedel.A jeste dalsi dotaz- je vhodny (dostatecna hlasitost) do hlucneho provozu a to jak mp3 tak radio v kombinaci s Koss Porta Pro? Nebo muzete mi doporucit alternativu? Jde mi hlavne o velkou hlasitost, male rozmery, kvalitni radio a cenu. Toto krome te ceny mi splnoval Emgeton Meizu X2 ale ten uz je par let v kremikovem nebi. Diky moc za rady.
Preco si miesto nicenia sluchu vysokou hlasitostou nekupis sluchadla, ktore dobre izoluju?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewax 27. 1. 2013 10:16

Takove spunty mam ale jelikoz musim v praci slyset i sve okoli tak se nedaji pouzivat. Jinak slysim porad vyborne :-)
ewax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mexxy 31. 1. 2013 19:25

Zdravím, uvažuju o koupi této mp3ky, a chtěl bych se zeptat, jestli po nahrání rockboxu bude poznat rozdíl ve zvuku mezi touto mp3 a mobilem. Mám mobil HTC Desire X. Díky za odpovědi
Mexxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 31. 1. 2013 19:53

Este clip nemam a nemam ani ten telefon no myslim ze aj bez rockboxu je zvukovo omnoho dalej nez Desire X. Neber moje slova zavazne ale myslim ze ti ktori ho vlastnia by mi to potvrdili.
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewax 31. 1. 2013 20:37

Mexxy píše:Zdravím, uvažuju o koupi této mp3ky, a chtěl bych se zeptat, jestli po nahrání rockboxu bude poznat rozdíl ve zvuku mezi touto mp3 a mobilem. Mám mobil HTC Desire X. Díky za odpovědi


Ja si ho poridil prave z duvodu relativne nekvalitniho audiovystupu z Huawei G300. A je to opravdu velky rozdil. Hlasitost prevysuje moznosti sluchatek Koss Porta pro. I radio je pro me dostatecne hlasite. Kvalita poslechu u MP3 v cene pod 1000kc je moc dobra. HTC nemam takze objektivne posudit nemuzu ale myslim si ze CLIP ZIP bude hrat opravdu lip a to i bez Rockboxu.
ewax
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků