[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 1. 2. 2010 22:48

Pri mojej naladovosti na hudbu by som potreboval nejaku vacsiu masinu a navyse uz stracam chut konvertovat FLAC na MP3 a vlastne preto ani nemam prenosny prehravac :D Asi som narocny.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 2. 2010 22:58

To je důvod proč jsem Clipa ještě nikomu nevěnoval :mrgreen:
Irivřík má malou paměť, ale mám ho raději. Takže v něm mám oblíbenou hudbu a v Clipovi a po kartách mám zbytek :mrgreen:
Ach zlate doby MP3 formátu kdy bohatě stačilo 8 a míň giga :-S
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 1. 2. 2010 23:03

bubaak: Myslíš jak měla moje Nokia 5510 64MB a vlezlo se tam jedno album v mizerné kvalitě? :lol: Zlatá doba XY Gigových přehrávačů a FLACu! :D
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 1. 2. 2010 23:04

bubaak --> Ja som uz o starsom Clipe, alebo Fuze uvazoval davnejsie. Ale sam viem, ze by to skoncilo tak, ze by som nemal cas konvertovat do MP3 a zahadzat 8GB FLACom (+ 16GB karta) nie je ziadny problem.
Ja dost pri pocuvani skacem a momentalna zbierka FLACov je okolo 150 GB. Takze vzdy si hovorim, ze v mojom pripade by to boli vyhodene prachy, lebo by som tam mal stale tu istu hudbu a nebavilo by ma pocuvat stale to iste.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nolwendil 1. 2. 2010 23:11

No tak ono na tom konvertování není nic tak hrozného. Prostě si naklikáš co chceš převést, nastavíš si to, a pak už té konverzi nemusíš pomáhat, takže můžeš dělat i něco jiného, než jen čekat. Každopádně na rychlých strojích to je hned...
Jinak Sansa Clip+ má slot na karty, takže můžeš mít dohromady 40GB mp3, takže by se tam po zkomprimování na rozumný bitrate měla vejít celá Tvá sbírka FLACů :-) Tady už bys tu konverzi asi musel nechat běžet přes noc :-D
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 1. 2. 2010 23:18

Nolwendil --> + robit synchron, ked taham nove veci ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 2. 2010 23:25

a pak čekat než se milostpán clip+ ráčí naběhnout :mrgreen:
Tak samozřejmě že to není zátěž, ale pro mě je lehčí dát ctrl+c a ctrl+v... a jít něco dělat, než ještě konvertovat. Jasně ruka by mi neupadla, ale proč to dělat :potichu
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 2. 2. 2010 11:47

Ty nic konvertovat nemusíš. Vždycky když jsem u tebe tak vidim v PC samý 128kbps MP3...sakra a je to venku :-[ :-D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 2. 2. 2010 12:00

My sa tu vsetci len na cosi hrame a pritom pocuvam 96kbit/1 channel :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubaak 2. 2. 2010 12:05

MIDI hrajou stejně nejlíp 8-)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 2. 2. 2010 12:13

Ja vlastne tu zostavu, co mam v pospise ani nevlastnim. A sakra - uz je to vonku :D Fotky v galerke su vsetko len fotomontaz a zhrabnute z inych AV for.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slipknot27 2. 2. 2010 15:13

no hej aj ja klamem...mam doma 2.0 repro genius za 6 kil :D :D
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod semaniaci 2. 2. 2010 15:46

slipknot nenapísal by si recenziu? O:-)
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czuba 2. 2. 2010 17:44

Ahojte Lidi,
konečně mi přišla Sansa + dom, akorát mám takový problém, jak udělám to, aby mi sansu nenabíjelo když jí připojím k usb?
Když ji připojím tak se mi občas neobjeví v TC (totam commander)? Nevíte proč?
Díky za rady
Murphyho zákon : Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš. Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba. Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Czuba
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 2. 2. 2010 18:17

Režim USB si nastav na MSC (Mass Storage). To nenabíjení, bohužel, udělat nejde...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků