[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dazo 25. 1. 2011 22:52

No vselico som skusal,ale akosi som to cez rockbox utility odinstaloval,zapnut nesiel,hned vyhodilo chybu a zasa sa vypol,a ani reset nesiel :D
Uz som si urobil 120mb volne pre istotu :D ;-]
Dik ;-]


EDIT : Na treti pokus je to konecne hotove,uz len sa s nim zoznamit ;-] :D
Diky ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ujoslav 25. 1. 2011 23:20

Som rád. Inak oporúčam skin Gizmo, Clock alebo Botio.
A povypínať všetky grafické zbytočnosti (ikony, scrollbar), na tom pidi displeji nie je miesta na rozdávanie.
Na cesty: Clip+ => UE Triple.Fi
Do práce: iAudio X5L 120GB => UE Triple.Fi
Doma zdroj: Carat-Ruby 2 / ARCAM CD72T
Repro: ARCAM A85 => Monitor Audio RS6
Slúchadlá: Dispre II JFET => Sennheiser HD800
ujoslav
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 25. 1. 2011 23:28

:-) Ale nechce sa mi teraz s tim zoznamovat,tak uz som si prepol na clasic firmvare.Je tam toho na nastavovanie ozaj velmi vela,a je to pre mna zatial velmi neprehladne :D zajtra sa s tym snad pohram ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 27. 1. 2011 16:10

Joooj, tento postup je aky jednoduchy :D Ja som to robil rucne cez prikazove riadky :D
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod troky84 27. 1. 2011 19:22

Tomas999: pouzil si niekedy D-jays ku clipu+? Teraz som si zaobstaral clip+, mam k nemu d-jays a hram sa s EQ. Ked si mal nieco nastavene, nespomenies si?
troky84
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 27. 1. 2011 19:39

Neviem, ja vacsinov EQ nepouzivam a ked tak, tak rockboxovy a som toho nazoru, ze EQ nepatri ku kvalitnemu prednesu hudby....
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marbun65 11. 2. 2011 00:59

tak mne sa dosral clip + pred týždňom. . . Počas songu v OF(bol tam aj RB) sa zasekol . . .myslel som si že ho resetnem a bude ok . . . Lenže po resete síce nabehol. . . Ale odvtedy nonstop mrzne . . . Rb nahodil pri štarte nejaku ata chybu . . . Mrzne snáď aj každých 5 sekúnd a potom mu niekedy ani reset nepomôže aby šiel vôbec spustiť. . .fw som mu prehral ale nepomohlo stále mrzne. . Niekedy keď ho pripojím k pc tak sa zobrazí ako 4 mb disk na ktorý nemám prístup . . . Už som objednal nový ale starý pôjde na reklamáciu a ak vyjde tak pôjde segre :) neviem či sa tu už niekomu takto dosral :)
marbun65
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin_D_2008 11. 2. 2011 08:17

Zkus ho zformátovat. Může to pomoct.
Martin_D_2008
Junior

Odeslat příspěvekod marbun65 11. 2. 2011 09:53

nie . . . To som už skúšal . . . Aj tak relatívne jednoduchá mašinka sa môže pokaziť . . . Ale clip+ by som kúpil aj keby sa mi 5x pokazil. . . Skvelá mašinka
marbun65
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RiCK_WD 11. 2. 2011 15:59

Zdravím, chcel by som sa spýtať - čo to sú za sluchátka ? --> http://www.exige.wz.cz/av/clip7.jpg

Díky
RiCK_WD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glassmoon 11. 2. 2011 16:12

ue triple.fi 10
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malachi23 1. 3. 2011 08:06

Clipa plus vlastním asi měsíc. Hraje dobře, ale budu k němu kritický teda.
1. kvalita příjmu rádia nic moc, v porovnání s mým mobilem bída, s Rockboxem je to ještě horší, často se ozývá pípání v 1s intervalech
2. Už několikkrát se mi stalo, že se během pár hodin zcela vybil aniž byl používán. Naposled včera, večer jsem si ho plně nabil, před spaním sem si ho chtěl pustit a baterka na 0!!! Výdrž 15 hodin, ve skutečnosti tak 10h je dost bídná, vyžaduje nabíjení denně, pokud nechcete riskovat, že další den bude vybitý.
Takže mi nezbývá nic jiného než reklamace, což bude docela sranda, protože ho mám koupeného na Pixmanii.
DOTAZ: má Sandisk zastoupení v ČR, kde by se dal reklamovat? V návodu sice obřím písmem doporučují aby byl reklamován přímo u Sandisku a ne u prodejce, ale to platí nejsíš pro USA. Nebo ne?
malachi23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garrett6 4. 3. 2011 22:54

Clip má real time clock (zlé jazyky tvrdia, že procesor nedokáže presne časovať prehrávanie skladby, tak preto :-D ). Môj staručký Clip s prvým firmwarom fakt skončil aj o 5s skôr so skladbou, než na CD :-D.

Takže sa nikdy nevypína, len zhasne display. Preto sa vybíja.
garrett6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackfear 10. 3. 2011 06:17

Taky jsem majitelem tohoto přehrávače, koupil jsem si jej jako náhradu za iRiver CLIX2 a to z důvodu podpory flac, větší kapacity paměti, velikosti, prostě jsem potřeboval malý přehrávač pouze na hudbu (clix mě už "umíral" tlačítka na něm špatně reagují), clipa všude chválí že je jedním z nejlépe hrajícím přehrávačem a za tu lidovou cenu, to byl taky jeden z důvodu jeho koupě a změna něco jako vyměnit partnerku.
Jenže po půl roce bezporuchového provozu začal z ničeho nic zamrzat,a to při přehrávání a pak po usb odpojování, a teď nelze ani zapnout a pc ho nenachází, občas ano ale sekne se, nepomohlo ani zformátování s následovným přehrátím firmwaru (posledního), tudíž putoval na reklamaci. Oprášil jsem I-River (dodělává na něm tlačítko power), mám téměř rozehraná sluch. Senn. IE7, cca kolem 200hod. ty jsem zakoupil s clipem a před rozehřátím se nedala poslouchat a tudíž jsem nemohl provést porovnání se starým clixem). iRiver k mému překvapení clipa přehrává a to hlavně v detailech, a když začnu od basů tak basa brnká jde sylšet, bicí je trošku víc údernější, středové pásmo včetně basů je prokreslenější to samé u výšek jsou čitelnější, zřetelnější, iRiver je celkově živější dynamičtější,neříkám že clip nehraje dobře ale je takový uhlazený a postrádá oproti clixovi detaily ve středovýškovém pásmu postupně až do výšek. V čem je ale clip+ lepší to jsou nejnižší basy dokáže spodní basy pěkně profouknout ale postrádám u něj prokreslení ve vyšších basech.Ale nevadí po reklamaci asi začnu používat oba, clix bude mojí milenkou.
Toť stručně podrobné srovnání :-) PS: posloucám mp3 (320) metal, nejvíc mě na clixovi dostalo nové OmniumGatherum s porovnání s clipem (kytary pěkněji prokresleněji řežou jsou čitelnější spolu s výškami, na metal je clix lepší 8-) až na ty nejnižší basy kde má navrch clip+). Škoda, že clix2 nepodporuje flac a že mě dodělává :'(
blackfear
Junior

Odeslat příspěvekod cagin 10. 3. 2011 09:33

Tak ono jde o to ,že jakmile si zvykneš na určitý typ zvuku ve stejné třídě vždycky ti pak trochu jiné podání připadá lepší. Mně se třeba po clipu+ na chvilku zalibil starý sony ,ale to je takové dočasné prostě chceš změnu a to jiné ti připadá lepší.Nejlepší by bylo asi pořídít imod ,nebo nové fiio připadně pár přehrávačů z te vyšši třidy ,aby měl člověk klid.
tady jsem začal
-------------

nyní jsem zde
----------------------------
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků