[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fandax17 4. 6. 2010 21:41

njn sluchátka s kterejma mám hlavu dvojnásobně těžkou a dvojnásobně velkou se tahají blbě po městě v MHD... a je v tom vedro :grr: se*ou mě ty Senny nevím co s nima je :-D
spokojený zatím jsem až na to že jsem byl zvyklý tvořit si v MP3 playlisty ... příklad: mám 2 alba, chci z prvního přehrát 1,5,7 z druhýho 2,3,7 a než to v Clipu vytvořím tak :grr: nemáte někdo trik? ;-)
fandax17
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 5. 6. 2010 09:58

Nic jiného, než vytvořit si playlist doma na pc a uložit si ho do Clipu mě nenapadá...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BassXXX 5. 6. 2010 15:59

Mam problem se svym clipem. Kdyz mirne pritlacim na pravou stranu clipu tak prestane hrat leve sluchatko. Takze kdyz ho mam v kapsi tak se to vubec neda.
Je to asi spatnej kontakt ze? Nevite jak clip rozdelat nejsou tam zadne sroubky?
Neni v zaruce jinak bych ho uz poslal.
Mám odvahu mýlit se ve stovce drobností, vždyt co mužu zkazit, ale v určitých věcech sem si jistý... :-)
BassXXX
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 5. 6. 2010 16:03

Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BassXXX 5. 6. 2010 16:10

Dik zkusim ho rozebrat. Asi to bude chtit micropajku ze?
Mám odvahu mýlit se ve stovce drobností, vždyt co mužu zkazit, ale v určitých věcech sem si jistý... :-)
BassXXX
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 5. 6. 2010 17:51

Trafopájka by měla stačit, ale nesmíš to zbytečně moc přehřívat, jelikož hned na druhé straně toho plošňáku je display. Jinak jsou to ty tři velké plochy po stranách toho konektoru. Pravý kanál by měla být ta prostřední. Každopádně doporučuju to zkusit změřit (třeba s pomocí 3,5mm jacku), zkusit s tím jemně zahýbat, jestli neuvidíš alespoň malinký pohyb, nebo místo, kde by ten prasklý spoj mohl být...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubaak 5. 6. 2010 19:44

hod to do servisu, pochybuju že to rozebereš bez znamek vloupani...
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod BassXXX 6. 6. 2010 10:35

Tak prozattivne vyreseno dal jsem tam malinkej papirek , ktery tlaci na spoj a uz to neblbne. Jak si pujcim pajku tak to doladim. Priste uz takove veci bez zaruky nekupuju. Bubaku mas pravdu to rozebrani bez stop vloupani nejde. :-[
BassXXX
Junior

Odeslat příspěvekod slipknot27 6. 6. 2010 13:09

Hej ludia, to sa mi zda alebo na nasho CLIP+ je uz hotovy ROCKBOX? 8-D ^^
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 6. 6. 2010 13:29

Zbytečný.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Nolwendil 6. 6. 2010 14:07

Taky mi přijde, že Clipu+ nic nového nepřinese. Možná tak ty statistiky nejposlouchanějších písniček, který si pak můžeš uveřejnit na Last.fm, nebo jak to je? Jinak asi nevím... Maximálně by se mi líbilo, když by se v hlavním menu v horní liště (která je teď prázdná) ukazovaly hodiny, to by mohli dát do toho oficiálního firmwaru...
Ale asi bych ho alespoň zkusil. Jaké je riziko, že tím něco úplně podělám?
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kocmeister 6. 6. 2010 14:08

Tak last.fm, to je základ :-) Co se nanascrobbluje to jako bych ani neposlouchal :D
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod slipknot27 6. 6. 2010 16:09

Ten rockbox ma zaujima mohol by to niekto skusit, idem este ceknut youtube ci tam nejsu videa nejake :-))
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kuko61 6. 6. 2010 17:12

tak pre fanusikov equalizeru prinesie rockbox ovela viac mozností - co sa tyka zvuku, je tam este moznost nastavit samostatne vysky, basy, crossfeed, sirku sterea, podporuje gapless prehravanie :-D
Rockbox prehrava 24/96 flacy - nemusim ich resamplovat na PC, prehrava vsetky mozne formaty, aj ape, v ktorom mam tiez niekolko albumov, vydrz clipu sa zvysi z 10 h na 14-16h, podporuje cue, da sa vybrat z niekolkych tem displeja, ktore su lepsie ako v OF, da sa nastavit zobrazenie suborov - vsetky, podporovane, s priponou ci bez atd. Je toho vela, na vsetko si nespomeniem, nemam teraz Clip pri sebe. A daju sa hrat hry, napr had :D

Nolwendil píše:Jaké je riziko, že tím něco úplně podělám?

Tvrdia, ze s novym bootloaderom skoro ziadne - dokaze nabutovat do rockboxu aj do oficialneho fw.

Este dve veci, ktore nie su doriesene - nefunguje USB a niektorym nefunguje radio - obe veci riesi nabutovanie do OF...

A este - pre tych, ktory sa radi vo veciach vrtaju - v rockboxe sa da vela veci prisposobit editaciou textovych cfg suborov - je k nemu rozsiahly manual...
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / Elemental Watson / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, DT990Pro, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod creat 6. 6. 2010 17:43

kuko61 :arrow: díky za info. Vyzerá to veľmi zaujímavo. 8-D

Podľa toho čo si napísal, by mohol byť z Clip+ "nový" prehrávač. :tleskani
Nu Force uDAC-2 ---> DIY headamp s LM4562 + TPA6120IO ---> AKG K701
Sandisk Sansa Clip Zip + VSONIC GR07
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka