[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fantom a.s. 24. 1. 2010 20:58

Dotaz mimo soutěž:D..v tech. požadavkách ke Clipu+ jsme videl potřebu SP2 na win XP..vím zní to hrozně ale stále běhám na SP1 tak se ptam jestli stím nebude problém nebo to na SP1 nerozchodím??
fantom a.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 1. 2010 21:02

To ti neřeknu :shock: pokud si z Prahy můžem to zkusit, ale doma mám už jen SP3 a 7 :roll:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod semaniaci 24. 1. 2010 21:19

ale veď to by nemal byť problém upgradnúť na SP2 po prípade SP3 ak sa nemýlim
Monster Power HTS 5100-->MacBook Pro-->m2tech hiface RCA-->BB-DAC-->Sennheiser HD600/1964 Audio V6
semaniaci
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nolwendil 24. 1. 2010 21:38

No když má třeba nelegální Windows, tak ne :-D Když by je měl legální, tak už jede na SP3 dávno...
Každopádně nahrávat hudba Ti tam půjde na 100%. Pokud jde o blbůstky, jako hezké grafické menu, informace o stavu baterie přímo v pc, a nebo automatické aktualizace firmwaru, tak to nevím, ale mělo by to jet i na SP1, a když ne, tak je to stejně šumák, jelikož to ani nevyužiješ... MSC Ti pojede i na linuxu, takže není co řešit.
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fantom a.s. 24. 1. 2010 21:54

Dobrá dedukce :-[ ..ale nic jsem neřekl :-)) ..ok tak tedy koupim a vyzkouším a uvidí se..stačí jen aby tam šla naházet hudba nic vic nepotřebuje..a pokud říkaš že to půjde tak jsem zase trochu klidnější:)
fantom a.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 1. 2010 21:55

SP2 jede i na nelegalnich :potichu ale hlasi se jak flashka, takze by nemel byt teoreticky problem
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod fantom a.s. 24. 1. 2010 22:04

Jojo počítám stím žebych se to tam pokusil při nejhorším nějak napasovat ten SP2..každopadně se držím zásady proč zasahovat do nečeho co funguje takže bych byl rád kdyby to šlo i tak:)..uvidím no:)
fantom a.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 1. 2010 22:06

ale tady to neřeš ;-] jen clipa a SP1
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod fantom a.s. 24. 1. 2010 22:13

dobrá polepším se ;-]
fantom a.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cerstve.vyorana.mys 25. 1. 2010 13:06

Sháněla jsem přehrávač výhradně na hudbu, bez podpory videa (dívat se na film na mp3 přehrávači si nějak nedovedu představit), ale zas ne úplně bez displeje, s dostačující kapacitou a co nejmenších rozměrů. Těmito požadavky se v dnešní době plné obřích dotykových displejů výběr značně zúžil. Se Sansou Clip + 8GB jsem maximálně spokojená. Jednoduchá, praktická, nic nepřebývá, nic nechybí. Ovládání přehledné, design povedený. Po naládování a zapnutí se dostavilo příjemné překvapení - podporuje japonské znaky. A s tou aktualizací knihovny to není zas taková hrůza. Každému ji klidně doporučím, jediná nevýhoda - nedodávají s nabíječkou do zásuvky.
cerstve.vyorana.mys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 25. 1. 2010 15:05

cerstve.vyorana.mys píše:nedodávají s nabíječkou do zásuvky.
Ano, ale existuju nabijacky, alebo skor redukcie, kde nabijacku pichnes do steny a do nej USB. Tusim od Belkina som to videl. Su to dalsie peniaze, co je nevyhoda, ale da sa to vyriesit.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Emokid 25. 1. 2010 15:26

http://www.alfacomp.cz/php/index.php?ei ... chSubmit=1

Kolem dvou stovek, ale chce to něco ověřeného, já mám ten originální k iPhonu a Sansu nabíjí taky. :D
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fantom a.s. 25. 1. 2010 16:00

Už jsem byl rozhodnut pro clipa ale cena skoro 2000 mě nahlodala se podívat i na jiné možnosti a docela mě zaujal IRIVER E150..tak se tedy ptám jestli ma cenu otom přemýšlet nebo zavrhnout a držet se clipa?..přeci jenom Iriver zatu cenu nabizi docela více a hrát to bude s Portama takže si nedělám iluze otom žebych poznal extra detaily v rozdílu zvuku. :hm
fantom a.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnyy008 25. 1. 2010 17:45

ahoj chci se jen ujistit ze ten mp3 přehrávač co jsem našel je ten samý jako ten o kterém tu píšete http://www.nc.cz/sandisk-sansa-clip-8-g ... 17872.html
johnyy008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fantom a.s. 25. 1. 2010 17:55

johnyy008 píše:ahoj chci se jen ujistit ze ten mp3 přehrávač co jsem našel je ten samý jako ten o kterém tu píšete http://www.nc.cz/sandisk-sansa-clip-8-g ... 17872.html

Pozor ten v odkazu je obyčejný starší model Clipa..hledej Clip PLUS..co se týče ceny v odkazu tak za stejnou lze sehnat 8gb clip plus v kvalitnim eshopu..nechci dělat velkou reklamu ale konkrétně cybex.cz umí za 1 758 Kč s dph...cena v tom tvém odkazu je za starý clip docela přestřelená.
fantom a.s.
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka