[recenze] SanDisk Sansa Clip+

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Czuba 5. 2. 2010 11:51

Nemáte k Sanse někdo náhodou český návod? Anglictina je pro mne neco jako spanelska vesnice :-D
Murphyho zákon : Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš. Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba. Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 5. 2. 2010 12:11

Máme, ale nic tam nepíšou, jen jak přehravač zapnout/vypnout a podobný blbosti
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod Czuba 5. 2. 2010 12:42

Aha, skoda, ja myslel ze tam bude vysvetlene jak se s tim playerem zachazi, kdyz tam chci vyuzivat funkce interpreti, alba a podobne. :(
Tak nic, stahnu anglicky manual a budu se tim louskat pomoci slovniku :-D
Murphyho zákon : Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš. Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba. Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Czuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 5. 2. 2010 12:57

když daš podle alba řadí ti pisně podle alba, to same u interpreta... jen to musíš mít otagovany
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod Nolwendil 5. 2. 2010 19:28

Hudbu dej do složky "Music". Nastav si češtinu, způsob připojení "MSC", půl hodinky si s tím hraj, mačkej co můžeš, prolez všecka menu... Návod opravdu netřeba...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peo.c 8. 2. 2010 11:55

Odar píše:bubaak --> Ja som uz o starsom Clipe, alebo Fuze uvazoval davnejsie. Ale sam viem, ze by to skoncilo tak, ze by som nemal cas konvertovat do MP3 a zahadzat 8GB FLACom (+ 16GB karta) nie je ziadny problem.
Ja dost pri pocuvani skacem a momentalna zbierka FLACov je okolo 150 GB. Takze vzdy si hovorim, ze v mojom pripade by to boli vyhodene prachy, lebo by som tam mal stale tu istu hudbu a nebavilo by ma pocuvat stale to iste.

To sa da v pohode riesit v mp3 playerom, kup starsi ipod alebo iriver h1XX bud vymen HDD {oplati sa v ipode} alebo urob CF mod { das miesto pamate Compact Flash kartu} , urob DIYmod alebo ibasso k iriveru , dake customy a si na veelmi slusnej urovni { mozno aj na lepsej ako mas domacu zostavu}
FLAC>Sansa Clip v2(8GB black)>SPC(stevenkelby recable)>LiveWires T1 (UM remold)
---------------------------------------------------------------------------------
Gone:EP830>PFE112>IE8>HD650>TF10
O2>X-Fi>A829>Zero>H120
peo.c
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 8. 2. 2010 12:01

peo.c --> A predtym vykradnem banku? :hm :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 2. 2010 12:28

Asi tak :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peo.c 8. 2. 2010 12:46

Ak by si predal to co mas doma , tak by ti mozno dali uver :D
FLAC>Sansa Clip v2(8GB black)>SPC(stevenkelby recable)>LiveWires T1 (UM remold)
---------------------------------------------------------------------------------
Gone:EP830>PFE112>IE8>HD650>TF10
O2>X-Fi>A829>Zero>H120
peo.c
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bionic3 18. 2. 2010 01:42

Včera jsem tento MP3 přehrávač dostal. Jsem moc spokojený. Koupil jsem si kartu, že hned navalim něco i tam ale mám problém. Překopíroval jsem na kartu z PC několik alb v MP3 formátu, kartu vložil do přístroje, najel na Hudba​-Folders​-kartaSD​-hlásí Prázdné... ??? Kde je chyba? Díky za radu. :-]
bionic3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nolwendil 18. 2. 2010 06:44

Kartu musíš vsunout když je přehrávač vypnutý. Po zapnutí by se měl aktualizovat. Já jsem to zkoušel vždy takto, za chodu jsem to nezkoušel, a teď kartu k dispozici nemám, abych to testnul za chodu...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 18. 2. 2010 07:30

Mna by ani nenapadlo vkladat kartu do zapnuteho prehravaca.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bionic3 18. 2. 2010 14:54

Už fachá. Vložil jsem to samozřejmě do VYPNUTÉHO zařízení :D Načetl si, ale přesto na kartě pak nic nezobrazil. Nevim zda jsem ho přemluvil, ale už je to v pořádku...
Díky. ;-)
bionic3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 20. 2. 2010 14:58

Docela uvazuju ze si plusovyho clipa poridim. Dokaze hrat dost hlasite ? Tim myslim opravdu hlasite. Budu k nemu pouzivat porty a d-jays, tak snad tahle kombinace bude dobra. Kdysi davno jsem mel iriver T60 a ten jsem si dal kolikrat naplno a nestacilo to tak proto chci velkej vykon a hlavne taky kvuli rezerve. Dal me zajima ekvalizer, je pouzitelny ? Posloucham metal,rock a tanecni muziku (dance,techno..) takze jednou potrebuju vyrovnanejsi zvuk a pak zas treba basovej tak aby mi to dokazal clip splnit.
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 21. 2. 2010 17:52

proboha ten prehravac tu ma snad pulka fora a to neni nikdo schopnej mi odpovedet ?
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka