MP3 přehrávač + sluchátka do +-4000,-

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bubaak 17. 5. 2010 21:58

tragická sluchátka nedokážou reprodukovat kvalitní zvuk ... klidně je připoj na co chceš, ale sluchátka reprodukuji... ne přehravač
kup si přehravač za milion, ale s peckama to bude hrat jak přehravač za korunu... se stejnýma peckama.
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipiik 18. 5. 2010 21:41

Podle mnoha recenzi Sony pribaluje k vyssim tridam prehravacu jedny z nejlepsich sluchatek - samozrejme v ramci tridy pribalovanych sluchatek. Proto mi prislo lepsi, pokud je ted limit 4000 koupit za 3500 prehravac se sluchatky, kterym ma cenu dat aspon sanci do doby, nez budou penize na lepsi, nez ted koupit prehravac se sluchatky, ktere nema cenu ani rozbalovat + za 1000 sluchatka o kterych vim, ze je budu chtit za nejakou dobu nahradit lepsima.

Pustil jsem si recenzi tu diskutovaneho iAudia9, vypada to na super prehravac po strance mnozstvi funci, podporovanych formatu a podle diskusi i po strance zvuku. Asi bych pri jeho porizeni nesetril a kdyz uz, tak 16GB verzi, ktera stoji na hifishopu 3650Kc oproti 3000 za 8GB. Jedine, co bych zvazoval, je prakticnost dotykoveho ovladani. Nosim prehravac po kapsach a ovladani poslepu (play/pauza, next/prev a hlasitost) by mi dost chybelo, radsi jsem v jeho prospech obetoval neco z funkci, ktere tak casto nevyuziju. Ale to je vec individualnich preferenci.
zipiik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 18. 5. 2010 21:53

Přemyšlím že doplním svou recenzi na iaudio a seznamim lidi s funkcema, ale i audio je fakt genialní přistroj....
Na hlasitost si při zamčení kláves můžeš nastavit na tlačitka hlasitosti, hlasitost případně přehazovaní pisniček, tlačitko menu slouži jako play/pausa. Párkrát se mi povedlo přes tričko i přehodit pisničku na dotykovém ovládání... ale zaleží na teplote vzduchu a kvalitě trička (někdy to jde, jindy ne).

Na cestu sony bych se vyprdl uplně.... oboje bude stát za jetel, oproti ultimatnějším řešením.
Když koupíš iaudio, budeš mít supr přehravač bez kompromisu a bez sluchátek (na který si došetříš, povině).
Když koupiš Clip+ budeš mít po zvukové strance super přehravač, ale..., ovšem budeš mít možnost koupit dobré sluchátka. A zvukově budeš o míle dál než s iaudiem a peckama (nebo i Sennama CX300 ...).
Osobně bych koupil lepší sluchátka a pak šetřil na iaudio, pokud ale nejsi zhyčkaný můžeš to i otočit :potichu
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipiik 19. 5. 2010 10:38

jetel, vyprdl, ultimativnejsi...silna slova kovboji :c)

Nebudu presvedcovat, ze iAudio je horsi, podle vseho neni, ale Sony jetel taky neni - je v "Top 5 MP3 Players of 2008" a v "Best Sounding MP3 Players Right Out of the Box", podle webu anythingbutipod.com. Podle hodnoceni maximalni audiofily nenadchne, ale zbytek obyvatelstva by mohl byt spokojen.
zipiik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 19. 5. 2010 11:37

ABI je sice v něčem užitečný web, ale DFKT má dost ujetý názory, vněčem se s ním shodnu, ale je obrovské množství věcí, ve kterých bych se s ním dost brutálně pohádal.

A to že dfkt na jeho osobním ,,blogu" považuje Sony za super přehrávač má nulový význam.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipiik 19. 5. 2010 12:51

Me neprislo, ze pise o Sonakovi, ze by byl super, lepe hodnoti jine, napr. Clip, D2, Zune a o Sonaku pise, ze s hodne kvalitnimi sluchatky je slyset, ze neni nejlepsi. Na druhou stranu to neni zadny chrastitko a pokud se sezene za rozumne penize, muze v pohode slouzit nekomu, kdo chce maly, spolehlivy prenosny prehravac s dobrym zvukem, prijemnym ovladanim a dlouhou vydrzi. Chapu, ze se i v prenosnem audiu da utopit spousta penez a ziskat kvalitnejsi zvuk, ale priznam se, ze ja dam radsi ty penize bud do domaciho AV, kde si muzu hudbu daleko lip vychutnat na velkych sloupcovkach s poradnym zesilovacem nebo jeste lip je utratim za koncerty, ten zazitek zadny prehravac nenahradi.

Krom toho, k cemu nam jsou investice do zarizeni, kdyz si pak prectete clanek, jak se dnes provadi mastering - http://www.diit.cz/clanek/road-to-hell- ... dby/36091/
zipiik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 19. 5. 2010 13:28

tak si vypocuj mizerne masteringovanu skladbu na poriadnom zariadeni, a na mizernom, a potom si to povedz este raz ;)
a stale sa robi dobre masteringovana hudba, + stare nahravky ktore su stale medzi nami toz tolko k tomu
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 20. 5. 2010 00:33

TOP 5 mě zajíma.... a neeeee, let "co je slivovice..."
PS: Jsem člověk co si poslechne raději Norah Jones než Ladu GoGo, Pink Floydy než Tokio Kotel.... ;-]
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 20. 5. 2010 09:17

myslsi moje top 5? no u mna je to blbe pocuvam hudbu ktora ma bohuzial mastering biedny (http://www.last.fm/user/Morlith1), ale jedine co som koli tomu prestal pocuvat bol Tankian... ale v jazza a klasike sa da stale najst pekny mastering si myslim...
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků