iRiver E200

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 25. 9. 2010 10:42

Má ho někdo? Jak hraje?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod thePrayer 26. 9. 2010 08:42

Mám sice jen E100 , ale záleží na tom jak jseš náročný při poslechu venku. Venku poslouchám když jedu na kole nebo se procházím, čili jen tak jako kulisu, nestěžuju si na přednes a baterka mi vydrží i týden při denním použití. Přehrává i FLAC. Konstrukce je bytelná, každou chvíli mi letí na zem a pohoda furt.

Jediný mínus je asi blbý ovládání, blbě se to mačká ale to je asi individuální.
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 26. 9. 2010 09:32

Jo, ale není to E200 :-(
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 9. 2010 09:53

To je ale prašť jak uhoď. Určitě tam bude stejný nebo téměř stejný čip. E200 má jen senzorové ovládání a jiné UI.

Spíš mě zajímá, proč nad tím vůbec koumáš...? :) Za tím něco musí být... :D
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sid 4. 10. 2010 21:30

zdravím, budu zde asi za úplného nýmanda, protože je to můj první mp3 přehrávač a moc tom nehovím, ale pořídil jsem si E200 a může mi někdo vysvětlit, proč jsou v seznamu alb seřazené skladby podle abecedy a ne podle pořadí stopy ?
dále je běžné, že i u flac alb (u kterého to tak nějak informace o skladbě nečte) dělá mezi skladbami pauzy
upřímně jsem z toho přehrávače trochu zklamaný, firmawre updater z CD s E200 nefunguje, updtate lze naštěstí provést přes iriver plus, ovšem ale při update to hlásí při 1.17 že je firmware aktuální, byť na netu je ke stažení firmware 1.19, ale jen jako samostatný soubor a jak ho do přístroje nahrát je záhada, video z Video Converteru na E200 má mírně rozsycnchronizovaný zvuk (formát wmv) z iriver plus (stáhl jsem z netu verzi 4 ) to v Xvidu je OK , , ,
ovládání mě taky zklamalo, to dotykové ovládání reaguje mnohdy podivně.

budu rád, když se ozve nějaký majitel tohoto přehrávače, protože třeba dělám něco špatně
sid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan.slimejs 17. 10. 2010 14:30

to s tím firmwarem by mě taky zajímalo.Řešil jsem to 3 hodiny a nic jsem nevyřešil :lol: .Jinak se tu někdo ptal na zvukový výstup a musím říct že je fakt dobrej ;-] S tou ploškou to je težší jájsem na ni zatím nic neobjevil.A nic špatně neděláš já mám to samé.
Pan.slimejs
Kolemjdoucí