Fiio X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bacil2 28. 9. 2013 02:07

Mám pocit chlapci, že ste tu OT!
...ak máte takú veľkú potrebu vytešovať sa na nejakých soňákoch, tak si na to založte novú tému.
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod karminkotak 28. 9. 2013 04:36

Ospravedlnujem sa, trochu mi to uslo...
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 28. 9. 2013 12:54

[quote="Bína"]Myslíš že tam půjde 64 karta po převedení na fat32.

Jak převést kartu na fat 32?..omluva za hloupý dotaz, předem dík. :-)
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 28. 9. 2013 12:58

Pri formátovaní karty v PC máš na výber FAT32 alebo NTFS. Poprípade zformátovať v prehrávači,ten formátuje automaticky na FAT32.
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 28. 9. 2013 13:03

Dík, win 8 mi nabídl pouze exFat nebo NTFS. V přehrávači jsem formátování karty nenalezl.
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 28. 9. 2013 13:12

Aha,tak s Win8 skúsenosti nemám,ospravedlňujem sa, ak som zavádzal. Ak X3 nemá možnosť formátovania karty, čo ma dosť udivuje,tak skús zformátovať týmto:

:arrow: https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boriscz 28. 9. 2013 14:06

64GB kartičky formátuju v PC čtečce utilitkou SmartDisk_FAT32_tool.exe, je volně k nalezení, v oknovém provedení. Pravda, ve Win8 sem nezkoušel.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 28. 9. 2013 15:06

kdyby měl někdo zájem,fiio je v bazaru ;)
viewtopic.php?f=1872&t=1200101
Metal/HC/Punk
Galaxy S10+
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 28. 9. 2013 15:13

Díky všem za rady. U Win8 nelze formátovat 64 gb sdxc karty na fat32, ale pouze na exFat, nebo NTFS.. Pomocí programu SD formater to také nešlo. Nakonec jsem to vyřešil zformátováním karty v mé Nokii, ve které pak také fungovala a v X3 už jede také bez problémů.
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 9. 2013 17:04

hanni píše:Lepší pre koho? Pre teba? Zbožňujem tieto demagogické žvásty :-)
Zvuk Cowonu a Sony bol vždy odlišný,neznamená však, že je lepší. Takže ak je zvyknutý na "teplejší" zvuk Sony, "suchší" zvuk Cowonu by sa mu nemusel páčiť.
Že sa niekomu niečo pači alebo nepači nema nič spoločne s tym či to hra alebo nehra kvalitne. Spokojnosť s niečim či vkus nie je meritkom kvality! To si dosť hlupo zamieňaš pojmy, su to 2 uplne odlišne veci. Takže žiadne dogmaticke žvasty, aktualne Sony proste hraju technicky podstatne horšie ako Cowony. To je fakt či sa ti to pači alebo nie. Posledny Sony s kvalitnym zvukom bola X series.

Každopadne s X3 sa nedaju porovnať ani nahodou.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod kozanozdra 28. 9. 2013 18:55

takovýhle experty mám nejrači, mají ve všem jasno, protože jejich uši všechno slyšely a maminka je původem netopýr :D
kozanozdra
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 9. 2013 19:14

To nie je len môj nazor, prečitaj si nejake recenzie, to je nazor väčšinovy. Aj tu na fore sa o tom popisalo dosť. A hlavne by bolo dobre, keby si si to aj realne overil. Nemaš o tom paru a držkuješ. Takže take debilne naražky si nechaj na doma, keď si to ani v živote neporovnal.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod hanni 29. 9. 2013 13:48

kozanozdra: Ryan Giggs proste musí mať vždy pravdu a posledné slovo,na tom som si už na tomto fóre zvykol :-) a keď si to niekto dovolí spochybniť, nasledujú urážky. Kašli na neho, nemá zmysel sa s ním handrkovať ;-)
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 9. 2013 14:01

Koho konkretne som urazil? Nože odcituj. Nauč sa najprv čitať alebo navštiv očneho lekara. On tu niečo piše o mojej matke a ja uražam? Kde konkretne? Nože daj či si nahodou nenakladaš do ust.
Vec druha, už si si prečital nejaku tu recenziu, na Cowon a Sony, resp. nejake vypočul? Žiaden nazor ani jeho ani tvoj tu nevidim. Iba naražky na ten môj, bez akychkoľvek protiargumentov. Tak čo tu vypisuješ nezmysly?

Mimochodom, je veľmi zaujimave že tu si usta neotvaral:
Bína píše:Sony jsou teď všechny naprd. Philips to samé.

viewtopic.php?f=726&t=1196131
Naposledy upravil Ryan Giggs dne 29. 9. 2013 14:15, celkově upraveno 1
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod leroy26 29. 9. 2013 14:08

Ahojte. Mohol by ho niekto porovnať s Fiiom E17? Ako DAC prevodník.
Díky.
leroy26
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka