Fiio X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod creat 28. 6. 2014 19:26

Zdar.

Čo hovoríte na kombináciu VSONIC GR07 MkII + Fiio X3. Bude to voči VSONIC GR07 MkII + Sansa Clip Zip zvukový posun vpred?
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crypt 29. 6. 2014 01:12

Prodám FiiO X3 s MODem AD8620, více zde viewtopic.php?f=1872&t=1216037
crypt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 29. 6. 2014 02:59

Vymieňať na X3 pôvodný AD8397 na sluchátkovom výstupe za AD8620 je totálny nezmysel!!!
... to môže skutočne napadnúť len nejakého nešťastníka na HF :oboze :oboze :oboze
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lotrdd 29. 6. 2014 14:47

jelinj8 píše:tak radši ještě jednou, na head-fi jsem radši upravil i úvodní příspěvek pro ty, co nečtou celá vlákna.
Návod k použití:
rozbalit fw, nahradit složku str tou ze zipu, sbalit a upgradovat.


Mám krátce X3 a pokouším se poprvé aktualizovat firmware, čtu už delší dobu toto forum tak jsem chtěl dát rovnou verzi s češtinou ale nemohu přijít na to čím rozbalit vlastní .fw na jednotlivé adresáře abych mohl nahradit složku srt.
Děkuji za radu, je možné že se ptám blbě ale ničím co mám v pc se mi ten rozbalený soubor .fw nedaří rozbalit všechny programy píšou soubor není podporovám.
lotrdd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crypt 29. 6. 2014 17:51

bacil2 píše:Vymieňať na X3 pôvodný AD8397 na sluchátkovom výstupe za AD8620 je totálny nezmysel!!!
... to môže skutočne napadnúť len nejakého nešťastníka na HF :oboze :oboze :oboze


Je úplně jasné, že jsi ten "nesmysl" neslyšel. Škoda, že umíš jen tak stroze vykřiknout, bez známek jakéhokoli rozumného tvrzení, které by přispělo.
crypt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boriscz 29. 6. 2014 18:25

Moudrá zaměna to opravdu není, ale proti gustu.
Mě by víc zajímalo jaké pohnůtky k tomu vedly.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crypt 30. 6. 2014 13:53

Pohnutka, která vedla k modifikaci byla prostá: Získak zvuk bez teplého zabarvení, které nehezky překrývá středové pásmo a činí projev zastřeným/uhuhňaným a mnohem méně čitelný a to se krásně povedlo.

Často používám pro práci MacBook PRO a poslouchám právě na něm s IEM, ale FiiO X3, které jsem chtěl na cestování, znělo výrazně hůř. Hlavně co se jeho teplosti a dynamiky týče. Jeho projev je v základu zkrátka unylý.

Hezkou zajímavostí, je také to, že originální zesilovač je třikrát levnější, než ten za který byl vyměněn.

Samozřejmě došlo ke snížení univerzality použití, zejména pro velkou zátěž (studiová vysoko-ohmová sluchátka), ale popravdě řečeno, kdo by s takovými sluchátky a vědomím jejich kvality poslouchal z univerzálně znějícího teple-huhňajícího sluchátkového výstupu na X3?

Obšírná debata na toto téma je pro zájemce na: http://www.head-fi.org/t/669830/fiio-x3 ... -to-ad8620

Mě se poštěstilo A&K120, takže už jej nepotřebuji a kdo má zájem, je k prodeji s osobní zárukou a možností vyzkoušení zde: viewtopic.php?f=1872&t=1216037
crypt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qxstyles 10. 7. 2014 20:53

Tak jsem to promyslel a zatim mám objednané ETY ER-4PT a až mi přijdou prachy z brigády, tak vezmu i přehrávač.
BlackBerry Passport, Fiio X5, Etymotic ER-4PT
qxstyles
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod invez 16. 7. 2014 22:53

Zdravím, používám X3 jako DAP (s UE Super.Fi 5) i jako DAC (s Beyerdynamic DT 990), zvažuji koupi E12-DIY jako ampu, má s tím někdo zkušenosti? Respektive, dá se těmi kombinacemi opampů a bufferů docílit znatelně lepšího výsledku než s normální E12? Popřípadě kdyby měl někdo tip na amp se kterým si X3 rozumí ještě víc, sem s ním..
Předem díky :)
invez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Veet 19. 7. 2014 08:16

Máte někdo zkušenosti s SDXC kartami? Přemýšlím o této kartě: http://www.czc.cz/adata-micro-sdxc-prem ... 5059=d64.0
Co jsem koukal na jiná fóra, tak by problém být neměl.
Veet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doodier 19. 7. 2014 14:05

Já fičím s touhle http://www.amazon.com/SanDisk-MicroSDXC ... y_e_text_y a bez problémů. Všechno funguje jak má, takže směle do toho :)
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 23. 7. 2014 20:31

Tak jsem si vytiskl takový "bumper" na Fiio. Snad sedne ;)

Odesláno z telefonu takže ta orientace obrázku trochu pokulhává
Přílohy
image.jpg
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 25. 7. 2014 15:42

Jedno info co si další příspěvek zaslouží, nikde ofiko podpora není, ale když už E18 kunlun podporuje funkci DAC pro android telefony, tak proč by to nefungovalo i s X3. A funguje, zatím jen vyzkoušeno se Sony Xperia Z2 a USB OTG kabelem. Rozdíl kvality zvuku je poznat. A předpokládám, že seznam kompatibilních zařízení bude totožný s Kunlun.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uk99 7. 8. 2014 14:59

Zdravím, nemám rád barvičky a nudil jsem se, tak jsem udělal černobílý kontrastní téma + češtinu pro poslední firmware.
Téma je nutno zvolit v menu (je to téma 2).
Téma už asi měnit nebudu, možná až se budu hodně nudit tak naanimuju startup.

http://uloz.to/xepmofMB/x3-fw - poslední aktualizace 7.8.2014 16:48:17

Edit: Koukám že nečíst fórum se nevyplácí a teď jsou češtiny 2. Ta moje má snad jen tu výhodu že není nutné mít FirmwareTools.
_____________________________________________________________________________________
Hnusný fotky:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bejvalo 8. 8. 2014 11:51

aaaaa moc diky! vcera jsem si rikal, ze sem napisu jestli nekdo nevi o nejakych peknych skinech, ale nemohl jsem dohledat heslo. a na druhej den to jsem naservirujes i s cestinou :D jeste jednou diky
bejvalo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků