Fiio X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 21. 3. 2014 21:18

njn, tak holt reklamace a předpokládám, že máš zálohu.
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod leroy26 22. 3. 2014 11:32

Pyja tam. Nuž, asi budem musieť. Dúfal som, že to bude možno iný problém, okolo kariet bolo s prehrávačom pár problémov.
Díky.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepa.marcik 24. 3. 2014 07:51

zdravim. nemel by nekdo blueprint (techn. vykres) FIIA X3? nebo jeho presne rozmery na desetiny mm? rad bych si na nej v praci vytiskl nejaky "gelaskin". diky moc
pepa.marcik
Junior

Odeslat příspěvekod pepa.marcik 28. 3. 2014 15:04

Kdyby měl někdo zájem tak přes SZ. Takhle to vypadá.

Obrázek
pepa.marcik
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 28. 3. 2014 20:08

To by jsi mohl pridat do seznamu jeste DX50.Par by nas tu jiste bylo,ktere by to zajimalo a radi by se domluvili(tedy mluvim za sebe).
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 28. 3. 2014 21:55

To vypadá skvěle! Na kolik by taková sranda vyšla?
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 28. 3. 2014 22:05

Doodier,píše SZ,tak asi tak....
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepa.marcik 29. 3. 2014 10:30

150,- + poštovné. jen jeste nevim, ktery typ vinylu a lamina zvolim. v pondeli to dam do tisku a nafotil bych.
pepa.marcik
Junior

Odeslat příspěvekod erzik 29. 3. 2014 20:19

Super prace. Pokud bude moznost tak bych se pridal. Chci se jen zeptat zda je moznost zvolit vlastni "skin" ci budou moznosti omezene dekuji predem.
erzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepa.marcik 30. 3. 2014 08:49

to je samozdrejme na vas co tam kdo bude chtit :D poslete mi fotku nebo ja vam poslu orezovou cestu v corelu ci ilustratoru a je to
pepa.marcik
Junior

Odeslat příspěvekod pepa.marcik 1. 4. 2014 08:28

tak tady to je: vytisklo se to ok, nalapeni uz hur. jsem dost levej totiz :) jeste budu tisknout znovu na jiny lepsi material. zajemci prosim piste na mail: marcikjosef@gmail.com at tady nespamuju, rekl bych ze tim porusuju pravidla :D :D

Obrázek
Obrázek
pepa.marcik
Junior

Odeslat příspěvekod marty63 23. 4. 2014 17:52

Ahoj,
mám tento player. Se zvukem jsem spokojený, ale přesto hlodá červíček pochybností - pokud bych zakoupil nějaký přenosný zesilovač ( s Dac či bez) např. FiiO E12 nebo FiiO E17 či E18, dostal bych se zvukově o něco dále? Sluchátka Senn HD650, špunty Fischer DB02 MKII. Nepřenášelo by se to a nechci zatím stolní zesilovač.
Předem dík za odpovědi.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ricccie 24. 4. 2014 08:08

K Fischerom E12 sadne, k HD650 ani moc nie, aspon mne sa tato kombinacia nepacila, moc prebasovane.
Ak to ma byt domace riesenie, isiel by som skor do poloprenosneho Objective O2.
×Auralic Aries Mini > Rme Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 > InEarProphile8 | EtymoticER2XR | TinHifiT4 | SennHD58X | AkgK371 | BeyerDT250
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sskrblik 25. 4. 2014 17:23

Dobrý den, hlásím se jako hrdý, nový majitel Fiio X3 :)... rozdíl mezi zvukem z mobilu je skutečně obrovský. Už i u 320kbps MP3 slyším úplně nové věci, nemluvě o FLAC. Jako sluchátka mám House of Marley Exodus a připadá mi, že bych z přehrávače vyždímal daleko více, zaujala mě pochovalná recenze na Sennheiser HD 26 na http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... 6-pro.html. Máte někdo s nimi zkušenost? Jde mi také trochu o pohodlí, Marley moc pohodnej není a po cirka hodina mě bolí uši otlačením.
sskrblik
Junior

Odeslat příspěvekod Doodier 28. 4. 2014 09:10

Už jste někdo zkoušeli FW 2.14? Na Head-fi o tom mluví jako o novém divu světa, ale někdo z Fiia tam psal, že je dost nestabilní a je to zatím jen beta verze, tak to nechci zbytečně zkoušet.
Doodier
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka