Fiio X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod uk99 8. 8. 2014 16:16

Není zač, dvakrát krása to není, a dnes jsem objevil chybu (nastavení basů a výšek v DAC módu, nikdy jsem to nepoužil takže jsem si toho nevšiml). Plánuju další 2 verze, jednu černobílou s normálním menu typu seznam a jednu "hezkou minimalistickou" v několika barvách.
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior

Odeslat příspěvekod uk99 13. 8. 2014 19:00

Nový schéma je na světe. Všechna menu jsou normální vertikální seznam položek, komplet česky. Zůstává černobílá. Je to dost individuální ale tohle ovládání mi připadá intuitivnější.
http://uloz.to/x9sxYw8m/x3-fw
13.8 2014 20:16 -> Oprava menu.
>Pokud by se našlo víc lidí kterejm by přišly neaktivní ikonky v menu moc tmavý (na monitoru se to nezdá ale ve Fiiu jsou skoro černý) tak s tím hnu, kvůli sobě to dělat nebudu, připadá mi to nepodstatný.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior

Odeslat příspěvekod ar2512 6. 9. 2014 20:10

Za to menu fakt dík! Pro mě naprosto super. To původni je fakt strašný. Tímto upozorňuji všechny co se chystají si ho koupit: hovězí ovládání, ty tlačítka děs běs, ale zvukově super (i když nějaký mouchy by se našli)Doma to jedu přes dispre a zatím jsem naprosto spokojený. Jo a ještě jedna věc hodně omílaná tady i na zahraničních forech - je třeba mít fááákt dobrá sluchátka:)
ar2512
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smoldo56 26. 9. 2014 19:44

Tak sem si taky koupil tuhle audiofiilní mašinku a teda sem velice mile překvapen :-) . Nutno říct, že sem vybíral medzi iPod Touch 5g a nějakou jinou značkou, nečím, co sem jěšte neměl. Po přečtení chvál a ód na tomhle fóru sem se rozhodl pro Fiio X 3 a rozhodne sem se svou volbou spokojný :tleskani .

Tohle mašina má ten nejlepší zvuk jaký sem zatím na přenosním prěhrávači slyšel. (Mám iPod Shuffle 4g, iPod Touch 4g, iPod Nano 7g a Sansa Fuze, Clip + a Zip) Moje iPody teď múžou jít na věčný spánek. Tohle je proste totálne rozkopalo. Má to krásne čistý zvuk po čem sem toužil (iPod nano 7g je na apple earphones značne "zadumělý a probasovaný) taký správnou bassovou sílu, žándná probassovanost. Tak to má být. Musím však napsat že poslouchám na Apple earphones (jo ty nový dodávaný ku každýmu iPodu, iPhonu..) a zvuk je fakt k pomilovaní. A to sem si objednal i Etymotick HP5 ale proste nejak se mi ich zvuk na tomhle zařízení nelíbí (je takový nevýrazný ikdyž čisty a ne probasovaný) apple earphones a Fiio X3 sou dokonala kombinace a doporučuju vyskoušet !!!! Ten zvuk si taky zamilujete.

V X3 mám taky pamätovou kartu Kingston 64gb..třebalo ji síce v pc na formátovat ale jinak jde vše jak má :).

Všem kteří jsou na pochybách při výběru nový mp3 / HIFI prohrávače..rozhodne doporučuju tuhle bombu. Mám ji jen den a už teď se rozplývam nad tím zvukem :love: .
smoldo56
Junior

Odeslat příspěvekod Skeptický 29. 9. 2014 11:52

Kdyby si někdo nevšimnul, tak je venku fw 3.21 beta
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ar2512 29. 9. 2014 16:26

Vypadá to, že je tady podpora karet ve formatu ExFAT...
ar2512
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 13. 10. 2014 20:38

Tak teda... Jsem překvapen tím, jak to nehraje super :-| . S Vsonic VC02 to hraje na +- stejném levelu jak Clip v2 a Nanite n2. Flac neflac, neslyším rozdíl. Špatná sluchátka? Nebo je Clip fakt konečná pro normální přenosné audio?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bogino 13. 10. 2014 22:33

Co je to "normální přenosné audio"? :)
Su aj lepsie spunty nez VC02 a lepsie prehravace nez X3. Napr. kombinacia svetlejsich Rockit-R50 s tmavsim iBasso DX50 by podla mna hrala o dost lepsie.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► HQPlayer NAA ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
HQPlayer Desktop ► Topping E30 ► Topping L30 ► Final E4000, HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ArthurDent 14. 10. 2014 16:14

Zdravím všechny a mám dotaz - vyplatí se mi vyměnit rockboxlý clip+ za X3? Sluchátka mám Havi B3 Pro 1 na ven a v plánu jsou Fostex TH-7 na doma. Díky.
ArthurDent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fikus89 19. 10. 2014 23:58

Ahoj, jaká velká-pohodlná sluchátka k X3? Rád bych K701, ale jsou prý dost náročná na zdroj zvuku. Zvukový projev i maximální cena ideálně jako K701. Řekněme na poslech klasiky. Je to "na doma", ale potřebuji být mobilní - proto X3.
Moc děkuji.
fikus89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 20. 10. 2014 18:10

Mě se přednes K701 z X3 líbí, a jsou to nejlepší sluchátka co jsem zatím slyšel. Marně hledám jejich přenosnou variantu a zatím nenašel..
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 20. 10. 2014 19:55

Zkusil bych beyerdynamic T51p.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 20. 10. 2014 20:32

Sinuhet1 píše:Mě se přednes K701 z X3 líbí...

...mne napríklad vôbec nie ... špeciálne sluchátkový výstup X3 a K701/Q701 je myslím dosť mizerná kombinácia
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod radimecek13 20. 10. 2014 21:18

To už radši Focal spirit one nebo Nad viso hp50
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fikus89 21. 10. 2014 00:39

bacil2 píše:
Sinuhet1 píše:Mě se přednes K701 z X3 líbí...

...mne napríklad vôbec nie ... špeciálne sluchátkový výstup X3 a K701/Q701 je myslím dosť mizerná kombinácia

Takže bych si oproti HF5 na X3 zvukově moc nepolepšil?
Ety jsou fanj, sice si dovedu představit lepší zvuk, ale ten mi zatím stačí. Na K701 jsem pokukoval kvůli složitějšímu nasazování a vyjímaní Et a jejich až moc dobré izolaci - ta je ve vlaku skvělá, ale v tichém prostředí není potřeba a člověk neví, jestli někdo nevolá, neklepe, nezvoní... Tahle nejistota potom kazí poslech.

Jaký máte názor na Audio-Technicu AD700x s tímto přehrávačem? (hf5 na ven)
... když už velká sluchadla, tak taková, do kterých se vleze celé ucho.
fikus89
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka