Cowon J3 + aktivní repro

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jiriskopal68 3. 3. 2011 15:34

Tak jsem se stal majitelem nového Cowonu J3 a mám otázku.Chci přehrávač používat hlavně v kombinací s nějakým aktivním reproduktorem od M-audio / na zahradu do altánu/. Co mě ale překvapilo, po připojení k AVR doma / zkouška/ redukcí sluchátkový výstup - cinch - AVR, jsem musel dád volume 40 na cowonu a AVR zkoro na max abyto to slušně hrálo/hraje to potichu/.Potom jsem to zkoušel k PC repru 2,1 Logitech a výsledek stejný.Dá se s tím něco dělat? Díky za rady ;-)
jiriskopal68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goldier 3. 3. 2011 18:18

cowon, ako asi vsetky prehravace predavane v europe, maju obmedzenie hlasitosti. musis vymazat subor PARAM v zlozke system.

potom ked zapnes prehravac ti spusti sprievodcu nastaveni "pri prvom spusteni". pri nastavovani musis zvolit NON-European Union. je to tam v dvoch krokoch, raz european union (zvolis non-european), a potom EUROPE (zvolis USA), potom je tam nastavenie radia, konkretne rozsah, tam uz mozes dat kludne europe.

potom mas hlasitost asi o 30% silnejsiu.
cowon j3 + t-jays 3
goldier
Junior

Odeslat příspěvekod jiriskopal68 3. 3. 2011 19:30

To je celá p...ná Evropa :-( zítra to vyzkouším, jsem mimo domov.Nehraje to ani na sluchátkách volume 40max a nic.Měl jsem starý m.cult 7 a ten hraje bez problémů.Asi to nejde smáznout na přehrávači přímo,že?Budu to muset připojit k PC?
jiriskopal68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goldier 3. 3. 2011 21:57

ano, treba to z pc..
ja mam tiez j3 a toto pomohlo, ako na zosilovaci, tak na sluchatkach;)
cowon j3 + t-jays 3
goldier
Junior

Odeslat příspěvekod jiriskopal68 4. 3. 2011 07:08

Tak jsem zrušil nastavení Evropy, a co se nestalo :tleskani teď je to pořádná dynamika, používám výhradně lossless muziku.Díky za radu, už jsem ho chtěl vracet, teď J3ku doporučuji.
jiriskopal68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goldier 4. 3. 2011 12:11

keby pouzivas 320kbps CBR mp3 tak by si nespoznal rozdie l:p
cowon j3 + t-jays 3
goldier
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků