Zvuk: iP 4 vs Samsung G S2 + další debata o smartphone

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod flatliners 17. 6. 2011 19:46

taky dobrý řešení :-)) a japa to hrajé?
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 17. 6. 2011 21:30

Libretto otřesně,ale hřeje mě pocit, že kdyz bych ho někdy pasoval na přehrávač hudby,tak to muzu díky nuforce udac pěkně zlepšit
Zatím mi funguje jen jako úložiště hudby pro iPhone a úložiště+ přehrávač filmu na cestách a ještě s nim zkouším hry,ktery zatím jedou všechny skvěle a samozřejmě net,takovej komfort s dvěma 7" obrazovkama,kdy na kazde můžeš mít jinou stránku to je něco uzasnyho na cesty
Je to přesně hračka co jsem hledal
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod portapro 18. 6. 2011 20:24

Jinak jak jste spokojeni,vy co mate,s iPhonem? Nemyslím zvukově,ale celkove s telefonem?
Naposledy upravil xxxdvorixxx dne 19. 6. 2011 01:32, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn double post
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 19. 6. 2011 15:29

Je to hroznej krám, stejně jako android, zlatý windows.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 23. 6. 2011 16:53

Myslíš windows mobile? Windows Phone je ještě větší krám ;-)
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 24. 6. 2011 14:40

mal si? dlhodobo? skusal si? ci len ti kamarat povedal ktory cital clakonk, ktory pisal niekto kto to niekde cital? WP je jeden z najlepsi OS , ak nie najlepsi OS sucastnosti!
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 24. 6. 2011 15:14

Mal som! Teď střídám zařízení jak ponožky..iPhone je sice takovej nic moc,ale HD7(což jsem měl)neboli WP7,je nejhorší OS co jsem kdy měl v ruce,nemluvě o těch směšných W8 co teď představili,ale tam to snad půjde vypnout
WP7 není nejlepší,je nejhorší,protože GUI na úrovni nula..to tam rovnou mohli nahrát DOS černobílej
Nemluvě o aplikacích,je vidět,že vývojáři se moc do her nehrnou,protože zkrátka není o tenhle systém zájem a to se nezmění ani s tím vaším slavným Mangem
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Androsaurus 24. 6. 2011 16:33

Z toho co sem zkoušel mi přijde nejvyladěnější iOS a poslední dobou v těsnym závěsu Android. WP7 sem taky zkusil ale vypadá to jako teletext a i to tak funguje. 6.5 byla domrvená ale tohle :tleskani
Androsaurus
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 24. 6. 2011 17:33

Chápu, že kýčovité omalovánky táhnout lépe. (abych byl taky pěkně OT)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 24. 6. 2011 17:48

Já nemluvil o W7, já mluvil o pěkně poctivých Windows Mobile 6.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 24. 6. 2011 18:04

To je sarkasmus? Pokud ne,souhlasím s tebou
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikael8 24. 6. 2011 21:55

Zvuk Iphonu je velmi slušný ,SGS2 som nemal možnosť počut ale čo ma prekvapil je zvuk nokie C7 ( s CX 300 ). Hodnotím ho asi to najlepšie pre moje uši čo som počul v poslednej dobe. Sklamal ma naopak zvuk SE Xperie mini pro, tam bol v tychých pasážach medzi pesničkami počuť šum a dosť výrazny..to som fakt nečakal... :oops:
mikael8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 30. 6. 2011 20:20

Včera sem při brouzdání netem zjistil zajímavou věc.iPody od šesté generace a iPhone od 3G mají jiný zvukový čip než starší přístroje.novější typy mají Cirrus chipset zatímco starší Wolfson.Já bohužel neměl možnost vyzkoušet žádný ze starších strojů,ale zvuk mi přijde na 3GS i 4 i Nanu výbornej(i když nano trochu postrádá dynamiku iPhonu) .Pak sem narazil na článek na konci příspěvku a týpek tam píše že nové generace hrají o dost hůř než starší s Wolfsonem.Zaujalo mě to a našel sem na Aukru iPod 5G 80GB s čipem Wolfson WM8758,který podle tamního experta má hrát nejlíp.Zítra pro něj jedu a udělám srovnání na triplech s iPodem Nano a iPhonem 4.Sem moc zvědavej jak to dopadne.Samozřejmě dám hned vědět ;-)
http://macintoshhowto.com/itunes/which- ... ality.html
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 30. 6. 2011 20:29

Ipod 5G je dobrej když je předělanej na imod, jinak to hraje hůř než moderní ipody. Ano mají kvalitnější dac, ale zbytek cesty to výrazně kazí(proto pro ně existuje imod úprava).

To že nějakej náhodnej týpek napíše že tenhle ipod hraje nejlíp, aniž by rozebíral jak k tomu došel mi nepřijde jako nějaký extrémně směrodatný zdroj.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 30. 6. 2011 20:38

směrodatný to neni,ale stejně mě to zaujalo,našel sem totiž víc podobnejch názorů na netu.což samozřejmě nic neznamená a názor si udělám sám zítra.iPod byl za pár kaček,tak nebude problém ho kdyžtak střelit :-)
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků