Sansa Clip Zip

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Steve4 28. 9. 2011 20:20

Přemýšlel jsem, že si na sport a běžný poslouchání pořídím Clip+, ale ted' nevím, jestli si mám počkat až se u nás bude prodávat Clip Zip. Zvuk bude asi podobný, jen je navíc větší display a microUSB, což se mi zdá lepší než miniUSB, ale to je věc názoru. Mám si počkat nebo ne? No stejně by asi bylo lepší si počkat, protože až výjde Clip Zip tak Clip+ pujde s cenou níž, doufám :D
Steve4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hudasp 17. 10. 2011 20:39

Nemá někdo informace o dostupnosti v Evropě? U mého Clipu+ pomaličku odchází baterka, tak přemýšlím o nástupci a Zip se jeví jako jasná volba. Clip+ mi vyhovuje nadmíru.
hudasp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Epic 17. 10. 2011 21:46

Oficiálne je "coming soon to Europe", viac info nikto nebude mať. Objednať sa dá aj zo zahraničia, ale stále to výjde na veľmi veľké peniaze. Ak ti vyhovuje clip+ môžeš investovať ešte do jedného než príde Zip, za tú cenu čo sa dá zohnať sa to oplatí.
Epic
Junior

Odeslat příspěvekod govari 17. 10. 2011 23:19

stejne nejak nevidim smysl kupovat zip. Clip + nabizi stejnou kvalitu zvuku, vetsi vydrz a. to vse pri nizsi cene. Ten display je stejne nic platny. Navic si nejsem jist, zda uz je na nej hotovej rockbox.
govari
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hudasp 18. 10. 2011 08:22

S cenou 50$ nemám problém, na eBay mi ale vadí šílená pošta a zcela určitě mi to ještě proclí. Jinak Zip má microUSB (Clip+ je mojí poslední nabíjecí věcí s miniUSB) a na větší displej při užití Rockboxu se jistě vejde více řádků textu, což by se taky šiklo (mám 2 GB verzi plus 16 GB kartu, tak se občas v tom docela přehrabuju). O displej a jeho spotřebu mi nejde - poměr, kdy displej svítí (vybírám si, co bude hrát) k samotné délce hraní při vyplém displeji je docela zanedbatelnej u mne (minutu vybírám a půl hodiny hraju). Tak nezbývá nic jiného, než počkat.
hudasp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Epic 5. 11. 2011 16:40

Až dnes som si všimol, že sa u nás už predávajú. Ceny sa pohybujú okolo 4gb 50€, 8gb 65€, napr. mp3.sk
Epic
Junior

Odeslat příspěvekod Ohm711 17. 11. 2011 01:27

Docela mě udivuje, že třeba na alze je Clip Zip levnější než Clip+.
A koukám, že už je pro něj i rockbox.
Ohm711
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod papuce 4. 12. 2011 00:23

Zdravím,

nevíte někdo jak je to s hlasitostí ? Je možnost nastavení jiného regionu (High volume) jako u předchůdce Clip+ ? Jednou už jsem Sansu měl (nějaký starý model) a i po nastavení na high volume hlasitost nebyla dostačující.

Díky

papuče
papuce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saske 4. 12. 2011 08:58

Nolwendil: myslím si, že se dočkáš, jelikož to má být snad povinné u všech mobilu, aby měli microUSB, kvuli ekologii, takže by to teoreticky měli mít co nevidět všechy tyhle zažízeníčka. Chtěj tím šetřit přírodu, když bude jeden kabel na "vše", protože takto mohou lépe dohlídnout na výrobu a taky na likvidaci těchto kabelu. Takhle měl každý výrobce jiný konektor a vyráběl si je sám (respektive někde na zakázku). Aspoň tal nějak si to pamatuji, pokud je to špatně, tak se omlouvám za šíření nesmyslu :-)

Papuce: stejný problém mám i já. Mám Clip + a nedostačuje mi maximální hlasitost i po nastavení na zemi, kde není to omezení. Pokud Zip dostal jen novej kabát a pár SW úprav, tak tohle by mělo být taky stejné, ale kdyby to potvrdil nějaký majitel, tak by to bylo fajn :-)
Saske
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 4. 12. 2011 09:39

vždyť s rockboxem a vším tim nastavením se dá clip okotlit skoro až nechutně moc.. By mě nenapadlo že někdo může mít problémy s hlasitostí.. u clipu O_O Jaká sluchátka?
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod allmountain 9. 12. 2011 21:12

Koupený v alfě černý 8gb,před časem jsem koupil sestře fuze+ a překvapilo mně jak dobře to hraje,ale to ovládání mně nepřesvědčilo,takže jsem si pořídil clip zip,region jde nastavit kvůli hlasitosti jako u jiných,ale nešlo mi provést update přes automat sansa,musel jsem manuálně soubor .bin do paměti a aktualizovat,ovládání je pro mne lepší než u fuze+
Display je sice menší,ale má lepší pozorovací úhly než ten na fuze+,celkově spokojenost,na vánoce si ještě rozbalím sluchátka vsonic gr07,které mi na přání nadělí ježíšek a to bude teprve paráda.
allmountain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krabák 10. 12. 2011 09:49

allmountain: má clip zip diktafon?
Krabák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod allmountain 10. 12. 2011 10:01

Ano má to diktafon a umožňuje to i nahrávání rádia.
allmountain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puschpull 12. 12. 2011 10:03

Zdravím!
Dotaz: dá se někde stáhnout návod k tomuto přehrávači v češtině ?
Děkuji
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ohm711 12. 12. 2011 12:00

Vypadá to, že CZ návod pro sansa clip zip není (zatím?). Je dostupný pouze pro některé starší přístroje.
Ohm711
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka