Shure a Cowon

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod no85307 19. 3. 2012 23:05

Jsem tak trochu audio panic. Na druhou stranu zase tak moc ne, protože sluch mi slouží více než dobře a to je vlastně taky důvod, proč bych svému iAudiu 10 chtěl pořídit nějaké kamarády v podobě sluchátek. Zatím jsem si pořád ještě nezašil kapsy, takže peníze mizí a mizí, takže bych se nechtěl prozatím pouštět do něčeho velkého, ale zase nechci setrvat u sluchátek z balení a kvůli jejich propustnosti v autobuse poslouchat, že paní A hnojí zahradu tím....Vlastně to sem nepatří. Narazil jsem na Shure SE115, stránka zde: http://www.sluchatka.net/shure-se115/ Chtěl bych něco do začátku, trochu se rozkoukat a potom opustit dům a vydat se do sluchátkového Las Vegas a roztočit tam balík peněz. Před těmi Shure jsem uvažoval ještě o Philips SHE8000. Vím, nic světoborného, ale jak říkám, zatím bych chtěl začít trochu zvolna. Co si myslíte o Shure, prosím? Děkuji za odpovědi :)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 19. 3. 2012 23:31

do litru seženeš lepší sluchátka než shury :-- ja jsem trochu konzerva takže bych naopak vzall trošku horší/možná stejný Senn CX 300,ale tip na kvalitní do litru +- najdeš: viewtopic.php?f=1712&t=1132901
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod no85307 19. 3. 2012 23:39

Ty už jsem jednou měl....omylem jsem je při sjezdu na kole sešrotoval ve špicích :oops: Chtěl jsem trochu změnu, tak jsem se díval na Philips SHE8000 a právě ty Shure. Ale díky za připomenutí, ještě o nich pouvažuji ;)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 19. 3. 2012 23:56

napíšu ti to sem ať ti nezahnědím recenzi :)
učitele asi nenajdeš, dost lidí bude tvrdit že každá MPtroska potřebuje přenosný zesík, ja zas tvrdím, sluchátka ničím nenahradíš, hlavně když si sednou s přehravačem.
Takže za sebe tvrdím, pokud chceš vyhodit 2000 za sluchátka + zesik, došetři alespoň na Senn IE80/cokoliv ve třidě a budeš spokojenější.
Hlavně nevyhazuj penize za blbosti s cenou od +1000 do 4500, protože tě to chytne a koupíš nejdřív sluchátka za:
1000 -> tohle uznávám
2500
3500
5000
a pak zjistiš že si do toho měl šlápnout po hlavě.
90% lidí zde začlo a snažilo se najít něco ve střední kategorii, dost jich tady ještě hledá a tvrdí jak s fiiiiooooo e183 to hraje total best, za měsíc napíšou že si koupili o 500,- Kč dražší sluchátka a hraje to zas o mega moc líp...
Nejlíp to vyřešil bína, koupil customy jak na doma tak na ven a žádný portable zesíky neřeší, protože to nemá cenu už řešit.
Takže jen chci poprosit, pokud si teď koupíš sluchátka, tak peníze co by si chtěl investovat do o třídu lepších, nějakých zesíků, dej si ty penize bokem a za rok/dva si kup pořádný slucátka, celkem dost ušetříš.

Tak a teď mě ukamenujou všichni voodoo blázni co řešej kabel jack/jack za 1500+ a nedochází jim že přenosný zesik zesiluje zprasený zvuk z mp3 přehravače :oboze
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod no85307 20. 3. 2012 08:04

Zesík jsem právě ani neplánoval. Spíš jsem měl tak trochu na mysli customy. Ale je mi jasné, že ta cena bude taky vyšší. Ale děsně mě to láká. Rozhodně nebudu jak ožralej milionář a nebudu si kupovat 10 zesilovačů, k tomu náhradní kapsy a sluchátka za 350kč. Hlavně, že mám zesíky, že jo :D To rozhodně ne. A moc díky za skvělou radu! :tleskani :tleskani
no85307
Junior