Basy a hlasitost !!!

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Frankie_xD 3. 4. 2012 09:16

Na Apríl to opravdu není .. !! :-D Psal jsem to 31. 3. 2012 18:50. nechápu co je na tom blbýho, prostě sháním MP3 která je hlasitá a basovaná. Cena nerozhoduje!!! ;-)
Frankie_xD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 3. 4. 2012 09:27

Je pravda co chuť to originál :mrgreen:
Ber ty Cowony, jedni z nejsilnějších na trhu, když nebude stačit hlasitost tak dokoupíš zes. (Dnes všechny MPtrosky podléhaj evropské unii, proto jejich síla není co za mlada), nebo když se ti povede sehnat cowon D2, ten má páru že by hlasitostí přehlušil i discoteku

Pak ještě Colorfly, ale tam nevím jak je to s bassbooosty
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod no85307 3. 4. 2012 18:49

Uživatelsky si to jde u Cowonů nastavit, aby to neznělo méně, či více kravsky :) Default nabídka je slušná, ale raději jsem sáhl po uživatelském nastavení.
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Saske 8. 4. 2012 08:33

Proc si nekoupis nabasovany sluchatka, kde lze rucne regulovat hodnota basu? Kup si IE80 a neres zbytecnosti... evidentne penez mas dost, kdyz na cene nezalezi. Basove strci do kapsy Porty Pro (jak mnozstvim, tak kvalitou), tak proc je nedoporucit :-) aspon by sis neprznil zvuk prehnanym EQ, jelikoz kdyby sis zvyraznil basy, ostatni pasma by "utichla" a nakonec bys jen litoval :-) taky sem drive s takovejma blbostma experimentoval... za me doporucuji koupit IE80 a mp3 prehravac, ktery ma vetsi vystupni vykon pro sluchatka, abys to mel co nejvice na hlas.

PS: necetl sem to radeji cele, prijde mi to az moc smesne, tak se pripadne ospravedlnuji, kdybych napsal hloupost :-)
Saske
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 8. 4. 2012 08:54

Ak chce dobré basové sluchátka, tak kľudne aj IE8, sú basovejšie a lacnejšie.
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Frankie_xD 10. 4. 2012 06:34

Saske: ale já už mám ty Porta Pro, ale prostě jsem blázen a nestačí mi to, prostě už mi z toho všeho hrabe, ale chci těch basů víc ... ;-)
Frankie_xD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod no85307 10. 4. 2012 12:19

no85307
Junior

Odeslat příspěvekod tom.jurny 10. 4. 2012 15:47

Par let takoveho poslechu a budes hluchej
tom.jurny
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 10. 4. 2012 16:29

to už je ;-]
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod tomashr 10. 4. 2012 16:47

tom.jurny píše:Par let takoveho poslechu a budes hluchej

Jojo, jak to čtu, tak si říkám, že možná ta norma EU na limit hlasitosti nebude zas až tak úplně mimo mísu, někteří lidi jsou asi fakt schopni sebezničení. Což by na první pohled nemuselo vadit, jenže ono to asi skončí tím, že dotyčnému pak budeme ještě platit léčbu či invalidní důchod :-|
Blog Fotozóna - https://blog.fotozona.cz
tomashr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 10. 4. 2012 17:15

limit na vykon je blbost, demence a ukazka lidsky potřeby "být důležitý"

zamysli se sám, jen naklepnu:
Koss PortaPro vs Senn IE80
Iaudio i9 vs Sansa Clip+

A doklepnu:
Poslouchej portapro na max z ipod nano 5 min. pak mi řekni jak dlouho nerozumíš mluvenýmu slovu, pak to same udělej IE80....
Clip+ hraje na max. skoro stejně nahlas jak i9 s dvojnásobným výkonem (jen absolutně bez dynamiky je clip+), omezení výkonu je renaultoviny max. kalibru.

Jediný co udělala EU je: Zabila dynamiku na plný čáře, ale dementy neochránila, ale co čekat od dementů....

Jinak rozdíl ve výkonu je slyšet i při velice nízkých hlasitostech, na D2 jsem si dal morální zákaz 25/50 venku, v místnosti 1/15 a i tak je slyšet dynamičtější zvuk než z i9 (na stejný hlasitosti). Stejně i I9 vs clip+, tady je rozdíl ještě větší.... Výkon není jen na hlasitost
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod tomashr 10. 4. 2012 17:52

Já si taky z toho dělám spíš ironicky legraci - tento thread si o to přímo říká...

Jinak k tomu limitu - ona je vždy otázka, jak to výrobce udělá, pokud to nějak pouze softwarově ořeže a to ještě prasácky, tak přirozeně jde dynamika víš kam a bohužel to je časté řešení :-(
Blog Fotozóna - https://blog.fotozona.cz
tomashr
Mírně pokročilý

Předchozí stránka