iPod Nano - nízká hlasitost

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod no85307 16. 4. 2012 19:12

No já měl tady na srovnání Nano 5th a i doma mi ta hlasitost přišla postavená na hlavu. Doma = tiché prostředí, žádné ruchy, špunty. A teď je mi jedno EU a ejchuchu. Cowon má taky EU a ejchuchu, ale dá se to obejít a už to není EU a ejchuchu. Navíc i pro evropskej region mi to přišlo naprosto dostačující. Ale nebavíme se tu u Cowonu, jen říkám, že jsem měl možnost vyzkoušet několik iPodů Nano a ta hlasitost mi přišla zvláštní. Až na 6th
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 17. 4. 2012 00:51

Já jsem smířen s limitem EU, ale když mi ani ten chlap v servisu neřekl, že je to tím limitem, tak se mi s tim, že iPod hraje potichu, smiřovat nechce. Řekl, že to může být výstupem písniček, možná jsem se v tom "hrabal", ale nejsem si jistej, zkusím ještě to. A neznám bohužel nikoho, kdo má také Nano.
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 17. 4. 2012 10:43

tak jsem si všiml, že při regulaci hlasitosti se zhruba od poloviny ukazatele zůstává hlasitost stejná, i když jim to v servisu přijde hlasité dost, tak tohle je už vada, ne?
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Ohm711 17. 4. 2012 11:46

To už normální není. Mě fungovala regulace hlasitosti po celé délce stupnice.
Ohm711
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod no85307 17. 4. 2012 12:32

To normální není a ty v servisu asi taky. Nebo nemají normální ruce, nebo nemají normální uši, nebo testovali jinej iPod, nebo to není normální Nano, nebo ta stupnice není normální a potom není normální ani hlasitost. Každopádně to normální není
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 17. 4. 2012 12:56

normální mi nepřijdou v tom servisu - sebevědomě mi tam tvrdili, že provedli diagnostiku, ale když jsem mu řekl, ať to zesílí/zeslabí, tak regulaci hledal někde na displeji.. no řekl, že se na to podívaj, tak snad to nebude opět tak doslovný.
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod no85307 17. 4. 2012 14:04

To mi připomnělo, když jsem dával do servisu mobil, přišel jsem tam a řekl ''Odešel mi displej, díval jsem se na výměnu, ale sám to neudělám, tak vás prosím o objednání toho a toho typu''. V servisu souhlasili. Jdu tam za týden a prý ''No dívali jsme se na to, ale baterka je v pořádku, není to něčím jiným?'' :D:D:D

Každopádně, určitě to pro tebe není zrovna příjemné tyhle patálie, tak přeji hodně štěstí a zdárné vyřešení :)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 17. 4. 2012 15:58

To mohl být ten samej, nedivil bych se, kdyby ho odněkud vyhodili:D
no já doufám, že teď už to pujde rychle, ale diky:)
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod no85307 17. 4. 2012 16:39

Dokážu si představit, co bych dělal, kdyby mi takhle blbnul Cowon :) Takže tě chápu. No za málo, hlavně ať to konečně je v pohodě ;)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Vrabec 19. 4. 2012 09:01

Tak, dnes jsem objednal i své nano. Tohle vlákno sleduju již déle, takže hned jak přijde, dám vědět stav u mě (default sluchátka + beyery T50p)
Tomáš Vrabec
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 19. 4. 2012 09:30

Vědet určitě dej, díky. Jinak dnes mi dali nový, ale řekli mi, že ta hlasitost taky reaguje jen do poloviny ukazatele, že je to prý vlastnost firmwaru. Tak dej vědět, jestli tuhle 'vlastnost' má i ten tvůj.:))
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Ohm711 19. 4. 2012 09:36

Zlepšila se hlasitost s novým kusem?
Měl jsem firmware 1.2 a regulovalo to hlasitost po celý délce stupnice. Netestoval jsem jestli lineárně, ale regulovalo.
Ohm711
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 19. 4. 2012 09:38

Ještě nevím, teď jedu ze servisu, zkusím doma. Ale 1.2 tam je, no, ale ten jsem měl i na tom prvním, který zprvu hrál hlasitě.

-- 19. 4. 2012 11:36 --

Tak s posuvníkem se to zdá být v pohodě, ještě to musím vyzkoušet někde mezi lidma, tak potom dám vědět.
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod no85307 19. 4. 2012 12:24

Já tu zase mám Nano 5th a musím říct, že jsem ho po 10min vypínal. Kromě 6th mi nesedělo žádné. Ale proti gustu :) Ať slouží
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 19. 4. 2012 15:04

Já neříkám, že mi nesedlo. Naopak, do toho ztišení mi přišlo perfektní. Jen jsem se nějak nedostal k tomu ho jít někam vyzkoušet :)) Uvidím zítra, při cestě do školy (bus, metro)..
Hitcheroe
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka