iPod Nano - nízká hlasitost

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod no85307 19. 4. 2012 15:06

Jasný, však jsem neříkal, že když nesedí mě, nesmí sedět jiným. Na mě je ten zvuk v porovnání s Cowonem trochu nudnější. Čert vem můj vulkánský sluch :)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 19. 4. 2012 15:13

Pro mě na tom zvuku byla nudná především ta tichost:)) u toho nového to při hraní doma neposoudím, tak snad už bude v pořádku:)
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 20. 4. 2012 07:00

tak je pořád stejně tichý, ale posuvník už funguje po celé délce, takže u další reklamace už bych asi nepochodil :/

-- 20. 4. 2012 08:29 --

Tak jsem iPod zkusil s jinýma sluchátkama a hrál mnohem hlasitěji, myslíte, že by mi je vyměnili, kdybych přinesl oboje a nechal je je vyzkoušet, i když jsou od HTC?
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 20. 4. 2012 08:13

To nedělej, na sluchátka jsem se tu asi 3x ptal, protože ty odchazej nejčastěji, proto jsem se ptal zda-li zkoušeli i ty tvoje sluchátka, tehda si řekl že ano a vše bylo ok.

Aby si zjistil že ty sluchátka jsou ok, musíš je srovnat se stejným modelem. Pokud je srovnáváš s něčím jiným, je jasný že to bude jiny, protože mezi sluchátkama je daleko větší rozdíl než mezi MP3 přehravačema... Předpokládám že ty HTC budou dokonce špunty (rozdíl asi jako mezi chatrčí a vilou)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 20. 4. 2012 08:38

Ty od HTC nejsou špunty. Mám známé s iPodem, ale buď mají trochu jiná Apple, nebo úplně jiná. Chtěl jsem si koupit nový, tak si nějaký koupim, když budou hrát hlasitě, tak je to dobrý, když ne, tak je vrátim.
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Vrabec 20. 4. 2012 15:57

Originál Apple sluchátek mám přebytek (iPod touch, iPod nano, iPhone x2, iPad) kdyžtak se můžu podělit, stejně to jsou krámy k ničemu, jedny jsem dal kočkám na hraní.
Tomáš Vrabec
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 20. 4. 2012 16:25

Já si ještě zkusím zajít do toho servisu, jestli by to nezkusili tam. A kdyby to nebylo sluchátky ani iPodem, tak bych si koupil nový sluchátka, který bych když tak vrátil, kdyby nehrály líp.
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Vrabec 25. 4. 2012 10:35

Tak dorazil.
iPod nano, 5th gen, 16 GB black
Reaguje po celé stupnici, na nejvyšší hlasitost bych asi moc dlouho nevydržel.
Origošky od iPhonu + beyerdynamic T50p, víc jsem zatím nezkoušel
Tomáš Vrabec
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 25. 4. 2012 12:14

Tak ať ti to vydrží;)
Já si objednal špunty od Philipsu, tak snad budou aspoň líp tlumit zvuky okolí a hrát o něco hlasitěji.
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod Hitcheroe 25. 4. 2012 14:13

Tak sluchátka už mám, hrají skvěle! Okolí absolutně neslyším (ale to je hlavně tím, že jsou to špunty), kvalita zvuku mi maximálně vyhovuje, zkrátka jsem spokojen:) Jsou to sluchátka Philips SHE3570 - koupil jsem je za 280,- - doporučuji!;)
Hitcheroe
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 25. 4. 2012 14:37

Hlavně být spokojen :mrgreen:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod Tomáš Vrabec 26. 4. 2012 08:54

Já špunty v uších nesnesu, likviduje mi to rovnováhu.
Uvažoval jsem o peckách AT co teď jsem na headphones v akci, no uvidíme, T50p zatím musí stačit. A spokojen jsem také! :D
Tomáš Vrabec
Junior

Předchozí stránka