Ipod touch, jak je to se synchronizaci?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Syuzanna 19. 8. 2012 19:54

Dobrý den, vlastním Ipod touch 4G, používala jsem Itunes na stahování mp3,videi a tak dále. Měla jsem ho synchronizovaný s notebookem který bohužel odešel. Co teď? příjdu o všechny soubory ? nebo by šlo nějak nadále stahovat mp3 z jiného počítače ?
Děkuji moc za případné odpovědi
Syuzanna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 19. 8. 2012 21:18

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Domingster 19. 8. 2012 21:37

Měl jsem stejný problém. ;) Sežeň si plnou verzi programu "4Media iPod to PC". Rozhraní je podobné iTunes, takže se v tom snad vyznáš. Přes tento program z iPodu vše vytáhneš do počítače (stejně jakobys přetahovala z jedné složky do druhé), ale iTunes knihovnu budeš muset založit novou a všechny staré vytažené soubory z toho iPodu tam budeš muset hodit znova, což není takový problém. Kdyby byla potřeba, ještě se ozvi. :)
Domingster
Junior

Odeslat příspěvekod portapro 20. 8. 2012 08:58

No jo, iOS...
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ananta 24. 8. 2012 21:17

Syuzanna: Problém není iOS, ale že nemá zálohovanou knihovnu:-)
ananta

Odeslat příspěvekod tomashr 17. 9. 2012 07:02

Tohle jsem řešil kolegovi v práci s iPhone 4 a vyřešil - existuje utilita podobná jako to, co píše domingster, ale dokonce free. Až si v práci zapnu pracovní NB, tak napíšu název, mám to tam v nějaké testovací VMWare image.

Jinak ale platí to, co píše ananta - ono je opravdu žádoucí notebook zálohovat, zdaleka nejen kvůli iTunes. U iTunes stačí knihovnu zkopírovat jinam, není v tom žádná záludnost...

-- 17. 9. 2012 08:37 --

Tak už jsem to našel - SharePod - http://www.getsharepod.com
tomashr
Mírně pokročilý