Lepsi alternativa k sony ericsson w810i

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sorsy 12. 11. 2012 14:39

Ahoj, pomerne dlouhou dobu jsem pouzival w810i s nativne dodavanymi sluchatky, takze tolik k tomu, jak moc kvalitni by prehravac mel byt. K tomu dodam, ze bych asi hned neuvazoval o koupi novych sluchatek. Rad bych, aby vydrzel chvili bezet na baterku - 9 hodin jako jsem videl u nekterych prehravacu mi prijde silene malo. Dal by se mi libilo, pokud by mel prehravac slot pro pametove karty, ale pri kapacite vyssi nez 16GB uz to neni podminka(tady uz se ale asi nevejdu do ceny, kterou bych za to byl ochotnej dat, viz dal). Nechci se na nem koukat na filmy, ani cist knizky.
Ted cena, premyslel jsem tak o hranici 2 500? Je to nejak realne? Jako clovek, ktery se v tom vubec nevyzna mi pojmy jako "pevné a plastické basy" nebo "výrazné vyjádření prostoru" nic nereknou. Ma nekdo zkusenost s w10i a pripadne prechodem na klasicky mp3 prehravac? S cim se da porovnat? Jde mi hlavne o to, abych nekoupil neco, co by bylo jeste horsi nez ve jmenovanem mobilu - pokud to vubec dnes jeste jde(w810i uz ma svy nejlepsi leta za sebou).
Diky za pripadnou pomoc a preju pekny den.
Sorsy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 12. 11. 2012 18:23

Tak určitě Sansa Clip Zip / Clip+
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků