mp3 prehravac mini 4GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomo80 14. 4. 2013 14:35

Ahojte,

poradite mi prosim mp3 prehravac co najmensi, aspon 4GB, idealne s FM a vybornym zvukom?
Zatial som nasiel tieto, ale nemaju prilis dobre recenzie:

Sony WALKMAN NWZ-B173FB
Philips SA3MXX04K
Creative ZEN Style M300 8GB

Cena prilis nerozhoduje, ale prilis drahy urcite nekupim, jedine ze by vazne stal za to.

Vdaka za pomoc.
tomo80
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 4. 2013 15:08

Veď sa to tu omieľa v každej jednej teme. Sansa Clip Plus alebo Clip Zip.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod tomo80 14. 4. 2013 15:39

Ja som si presiel par tem dozadu a nasiel som ze tieto doporucujete, ale uz sa mi zdali velke. Idem ich pozriet este raz.
Vdaka
tomo80
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 4. 2013 16:46

Rozdiely oproti tomu Zenu o ktorom si uvažoval su minimalne.

Zen Style - Clip Zip - Clip Plus
Šírka 44 mm, 36,1 mm, 34 mm
Výška 55 mm, 57,2 mm, 55 mm
Hĺbka 12 mm, 14,7 mm, 17 mm

Navyše maš podmienku vyborny zvuk. To ti tie 3 neposkytnu. Ďalšia vyhoda je lepšia vybava, prehravanie flac, slot na kartu, Rockbox.

Alternativa s konkurencieschopnym zvukom iPod Nano 6 (už sa malokde predava) a potom s lepšim zvukom Nanite N2, Cube C30 (tiež už ťažšie dostupne).
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod R4DY 17. 4. 2013 20:22

uz treti rok uzivam clip + a totalna spokojnost mozem len odporucit :) jedine co mi vadi je vydrz s crossfeedom.
R4DY
Junior

Odeslat příspěvekod tomo80 28. 4. 2013 17:58

Ahojte, takze som dal na vase rady a uz mam doma tyzden Sansa Clip Plus, aj na zaklade porovnania so Zipom v dalsom vlakne.
A teraz k veci, este raz vdaka za skvely tip, zatial som velmi velmi spokojny az na jednu vec a tou je hlasitost. Prehravana hudba nie je takmer pocut ked som v lietadle. Je mozne s tym nieco urobit? Rockbox pomoze? Alebo ine sluchadla?
Vdaka za rady..
T.
tomo80
Junior

Odeslat příspěvekod Ohm711 28. 4. 2013 18:14

Pravděpodobně sis nastavil jako region Evropu. Při tomto nastavení je hlasitost omezena na cca 50%. V nastavení změn region na "zbytek světa" (nebo tak nějak). Pokud by to v nastavení nebylo, tak přehrávač resetuj do továrního nastavení a při prvním zapnutí se tě to na region zeptá.
Ohm711
Mírně pokročilý