Ibasso DX50

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rstana 4. 12. 2013 10:29

Mimochodom, ak chcete svoje iBasso nakrmit nejakou muzikou 24/192 apod. zdarma tak Linn ma "akciu" 24 bits of Christmas. Dnes napriklad Jarre a Oxygen.
Viac tu: http://www.linn.co.uk/christmas
rstana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mayaman 4. 12. 2013 20:28

Zdravím mám DXko z batch 10 a za boha ho nemůžu donutit aby se připojil přes usb k počítači, mám win 7, hlásí že zařízení nerozpoznal, nicméně se nabíjí .má někdo nějaký nápad ? díky.

Tak nevím jak ale USB connected, jediné co jsem udělal je že jsem vyndal a zandal SD.

Ješťe jedna věc která jde zřejmě úplně mimo DXko. Některé soubory FLAC nelze přehrávat, u datového parametru skladby je 0/0.
mayaman
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 7. 12. 2013 12:05

Asi blbost,ale DX50 musi byt zapnuta,aby ji PC rozpoznalo.
vlada
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 9. 12. 2013 00:15

Tak máme nový FW 1.2.6,ted jsem si ho stáhl a budu updatovat,teď ještě nabíjím noční cyklus.
Novinky
Nové pozadí
rychlé skenování s ukazatelem procesu
Funkce Sleep timer
odkaz na stažení:http://www.sorensiim.dk/stuff/DX50FW_V1.2.6.zip
Na ofiku stránkách ibasso.com je jako poslední 1.2.2.
Vlada
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adult Hilfer 9. 12. 2013 10:22

akburt: není náhodou v novém fw vyřešeno, aby si přehrávač pamatoval místo, kde byla skladba zastavena před vypnutím? To je zatím jediná věc, která mi vadí.
Jinak šumu na nejnižším gainu jsem si nevšiml.

K čemu je mimochodem vůbec tato funkce (gain)? Jak poznám, na které hodnotě to sluchátkům sedne? Přijde mi, že s vyšším stupněm gainu to hraje jen o něco hlasitěji. Je nějaký důvod proč nastavit nižší gain a vyšší hlasitost?
AKG K530 Ltd. na doma, IBasso DX50 + CustomArt Ei.XX na ven.
Adult Hilfer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 9. 12. 2013 10:48

Po instalaci nového FW jsem měl problémy s přehráváním.Špatně mi to načítalo muziku,po vybrání muziky to občas hrálo,občas ne.Zkusil jsem to ještě jednou přeinstalovat a protože výsledný efekt byl totožný,upgradoval jsem opět na 1.2.5 a spokojenost.
Předpokládám,že problém nebude jen u mne,takže si počkám,co na to Ibasso.Zkuste napsat Vaše dojmy z funkčnosti nového updatu.
Vláďa
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 17. 12. 2013 15:03

akburt: akurát mi pred pár hodinami došiel, 11. várka (batch) s novým firmwareom a žiadne problémy s prehrávaním nemám, akurát asi tam sú problémy s naskenovaním nahratých skladieb

adult hilfer: nie, stále si nepamätá miesto skladby v ktorom bol vypnutý
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 17. 12. 2013 15:52

Dle zahranicniho fora na tom Ibasso pracuje,aby si pamatovalo kde byl vypnut.Ted umi jen soubor od zacatku,ne vsak z mista vypnuti.Coz je pro posluchace mluveneho slova proble.Jinak novy soft uz pracuje i u mne.Mam dojem,ze po prvni instalaci jsem zapomnel factory reset.....
Vlada
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlad64 26. 12. 2013 19:52

Zdravím, jak je to s "plněním" hudbou? Chová se to jako disk, takže jen přesunu z PC? Svůj iPod plním přes iTunes, Cowon X7 zase přes jetAudio. Celkem mi vyhovuje, že jsou skladby pěkně setříděné dle interpretů a dále dle alb i v přehrávačích. Je tato možnost třídění i v Ibassu?
Vlado
vlad64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mayaman 26. 12. 2013 19:57

Ibasso se chova jako disk, jakou strukturu si tam udelas je jen na tobe.
mayaman
Junior

Odeslat příspěvekod vlad64 26. 12. 2013 20:23

Díky. Znamená to tedy, pokud chci využít všechny možnosti, tzn. výběr dle autora, dle alba, dle žánru .... lze otagovat skladby v jakékoli aplikaci, např. i v jetAudio a potom to "nasypat" do stroje? A ještě: z čeho je obal Ibassa, z plastu nebo z metalu?
Vlado
vlad64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mayaman 26. 12. 2013 21:20

V zadnym programku jsem to zatim netagoval tak nevim. Jinak telo DXka je ze zadni i predni strany hlinik a po boku plast.
mayaman
Junior

Odeslat příspěvekod vlad64 26. 12. 2013 23:35

Díky. Tak jsem objednal :-)
Doporučujete řešit AMP? Nebo s kvalitními sluchátky je to zbytečné? Které micro SD používáte a jsou bezproblémové?
Vlado
vlad64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adult Hilfer 27. 12. 2013 15:23

Používám ho s 64GB SanDisk micro SDXC a bez problému. Na kartu jsem jen nahrál hudbu a jede to jak po másle.

Jinak hudbu umí Ibasso zobrazit buď po složkách tak, jak jsou na kartě nebo v interní paměti, nebo dle interpreta, alba, žánru nebo podle playlistů. Tagy stačí udělat jakkoliv a tracky nahrát na kartu nebo do interní paměti.
AKG K530 Ltd. na doma, IBasso DX50 + CustomArt Ei.XX na ven.
Adult Hilfer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricccie 27. 12. 2013 16:50

Ak by sa niekomu málilo...potvrdzujem, že vyššie spomínaný adaptér od meenova je s DX50 plne funkčný.

Obrázek
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků