Ibasso DX50

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leroy26 19. 11. 2013 12:55

Bíňo, mohol by si prosím ťa DX50 porovnať s Fiio X3?. Ak máš tú skúsenosť a ešte si to teda niekde neurobil. Dík.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 19. 11. 2013 13:00

Presne tak to ted delam i já,zatím.Cetl jsem na foru názor,ze je to stejne spotrebka,zvuku nejaký skrabanec nevadí a za pár let po Ibasso DX50 stejne nikdo ani nestekne.Vlastne je to pravda.Doma mám uz spoustu kvalitních pouzder.Po PDAčku,nekolik mobilních pouzder a ty přístroje jsou bud v suplíku,nebo v kremíkovém nebi a litr mohu dát do karty.No treba nejake dostanu k jezisku a budu mít po problému.
Vláda
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 19. 11. 2013 14:01

mě by když tak zajímalo, jestli
- umí náhodné přehrávání skladeb,
- se umí automaticky vypnout,
- a jak vypadá ten mód USB DAC v praxi? Musí být u toho přehrávač zapnutý a jede na vlastní šťávu, nebo se jen pasivně píchne do USB a šťávu si bere odtama?
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 19. 11. 2013 15:42

Ahoj,
Nahodne prehravani umi bez problemu.Funkce aut.vypnuti,tu jsem zatim nepotreboval,ale v nastaveni jsou nekake casy(tedy myslim),pokusim se zjistit.Funkce USB DACIbasso nema,to ma Fioo X3.
Cus Vlada
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rstana 19. 11. 2013 15:44

leroy26 píše:Bíňo, mohol by si prosím ťa DX50 porovnať s Fiio X3?. Ak máš tú skúsenosť a ešte si to teda niekde neurobil. Dík.


Taketo porovnanie by ma tiez zaujimalo od niekoho tu na avmania. Na head-fi ich je dost, ale nezaskodi jedno navyse od miestnych expertov.
rstana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rstana 22. 11. 2013 09:46

Tak so si ho objednal (10th batch; shipment 28-nov). Som zvedavy.
rstana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 22. 11. 2013 11:42

K funkci automatickeho vypnuti,pokud nejsem absolutni blb,melo by to byt v menu pod polozkou power management.Jedno submenu je delka podsviceni a druhe podmenu by melo byt aut.vypnuti.Takze me to na FW 1.2.5 nevypina.Poprosil bych kolegy,kteri Ibasso vlastni,zda jim a na jakem FW funguje.Diky za reakci.
cus Vlada
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 22. 11. 2013 12:00

já měl na mysli automatický vypnutí ve smyslu nechám přehrávat album, dojede to na konec a po nějakém čase se to samo vypne. ale to snad musí umět všechny přehrávače tohle :-)

mně dnes došly vsonic 07bass, tak o víkendu otestuju kvalitativní skok a rozmyslím se, jestli zatím ještě chvíli nezůstanu u sansy nebo jestli se taky přidám k té 10. dávce :-)
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Adult Hilfer 22. 11. 2013 12:16

Mně by měl DX-50 9. batch dorazit snad dnes, jsem napnutej jak struna :) Vsonicy VC-1000 už na něj taky čekaj :)
AKG K530 Ltd. na doma, IBasso DX50 + CustomArt Ei.XX na ven.
Adult Hilfer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adult Hilfer 25. 11. 2013 13:27

Tak Ibasso je od pátku doma. Neměl jsem o víkendu čas na nějaké větší testování, takže jen první dojmy: přehrávač dorazil s fw verze 1.2.5, nenarazil jsem přitom na žádné bugy, vše funguje jak má, UI je dost minimalistické; kvalita zpracování je výborná, přehrávač je robustní a celkem velký, displej je pro hudbu zcela dostačující a skvěle reaguje na dotek; ukazatel baterie nemá procentuální zobrazení dostupné kapacity; přehrávač hudbu načítá velice rychle, zatím ji mám ale jen na zkoušku v interní paměti (dostupných je cca 5,5 GB z 8 ), na kartu ještě čekám; po zvukové stránce nemám moc srovnání, ale hraje parádně.
AKG K530 Ltd. na doma, IBasso DX50 + CustomArt Ei.XX na ven.
Adult Hilfer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 25. 11. 2013 13:58

Jinak co se týče odolnosti, pád z 1,5 metru na dlaždice, pár poskočení a na DX50 je jen malá oděrka v anodizaci na horním hraně krytu baterie.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 3. 12. 2013 21:25

Jak je to u váš se šumem? Mě dost šumí na nejnižším zisku, naopak na nejvyšším nešumí skoro vůbec.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricccie 3. 12. 2013 23:14

U mna absolutne bez sumu pri vsetkych nastaveniach.
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rstana 4. 12. 2013 07:57

Bína píše:Jak je to u váš se šumem? Mě dost šumí na nejnižším zisku, naopak na nejvyšším nešumí skoro vůbec.


Tak som nakoniec podlahol vsetkym vasim komentarom a vcera mi dorazila DX50-ka 10th batch. Mam k nej VSonic GR07MKII. Vcera vecer som tomu dal asi hodinu s Coldplay - Mylo Xyloto (flac). Zatial si z toho 'na zadok' nesadam, ale asi to chce cas a zvyk alebo kvalitnejsie sluchadla. Oproti Clip+ mi pride zvuk detailnejsi, ale mozno som cakal este viac.
Mne iBasso sumi na najnizsom zisku tiez, ale velmi slabo. Musel by som sa pekelne sustredit na to aby som ten sum pocul. Na vyssich urovniach (MID, HIGH) uz nesumi vobec resp. ja tam ziaden sum nepocujem. FW je 1.2.5 (myslim, ze to je posledna verzia).
Otazka je teraz u mna, ake sluchadla... na doma rozmyslam o AKG Q701 (na klasiku a instrumentalky; mozno by som to doplnil o zosilovac este) a pokial ide o spunty... no neviem vobec. VSonic-y su vynikajuce, ale asi by som to rad posunul niekam dalej.
Naposledy upravil rstana dne 4. 12. 2013 09:49, celkově upraveno 1
rstana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 4. 12. 2013 08:40

Našel jsem poměrně elegantní způsob,jak aplikovat na IbassoDX50 rozšíření paměti pomocí USB OTG:http://www.meenova.com/
Tato čtečka je kompaktní bez kabelu,což zvyšuje uživatelský komfort.
Ahoj Vláďa
P.S.Funguje na všech androidech,jenž mají funkci USB OTG.Tedy Samsung telefony HTC atd....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků