Sony WALKMAN NWZ-W273B

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 29. 7. 2013 09:37

Zdravím,
chtěl by se případně uživatelů zeptat na zkušenosti s MP3 Sony WALKMAN NWZ-W273B - zda je to dobrá volba anebo ho raději nekupovat.
Kód: Vybrat vše
http://www.alza.cz/sony-walkman-nwz-w273b-cerny-d397488.htm

Sice kapacita 4 GB v dnešní době není žádná sláva stejně jako výdrž 8 hodin...Nicméně líbí se mi, že je bezdrátový, voděodolný, lze použít při sportu a dle zkušeností některých uživatelů má i kvalitní zvuk (já ho ještě neposlouchal, takže nevím). Dá se pořídit do 2.tis. Kč, což je moje taková +- cenová hranice.
Vím, že se tu hodně doporučuje SanDisk Sansa Clip Zip a z hlediska ceny mě ještě napadla ta tzv. "klíčenka bez displeje" Cowon iAudio E2 4GB (taky jí asi někde porovnávali s tou sansou).
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 29. 7. 2013 09:50

Pokial Ti ide vyslovene o sport, tak myslim, ze lepsie neexistuje... Nemas nikde kable, vsetko je len v usiach a za hlavou, sice na ovladanie si asi bude treba zvyknut, no velke plus vodotesnost a rychle nabijanie. A zvuk bude urcite na dany tyo zariadenia uspokojivy, toho sa bat nemusis. Podla mna super vec, na beh, korcule, do fitka, do bazena :)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubro 29. 7. 2013 09:52

Přidal bych k tomu jízdu na kole a klidně i relax ve vaně...
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 29. 7. 2013 10:07

Je to paradna vec, len ja ked bikujem, tak sa bojim mat iny zvuk v usiach, ako "zvuk ulice" :) Pocul som ten starsi model, ten mal len 2gb pamat, zvuk bol fajn aj ta vydrz, resp. odolnost, tak verim, ze tento novsi je este o kus lepsi.
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubro 29. 7. 2013 13:01

A kdyby nešlo jen vysloveně o sport, tak je nějaký jiný v ceně do 2.tis. Kč lepší než ten Sony WALKMAN NWZ-W273B? Myšleno především v kvalitě zvuku včetně sluchátek (nikoliv ve velikosti GB a výdrže)...
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 29. 7. 2013 14:49

Urcite je z tych lacnejsich velmi zaujimavy SanDisk Clip/Zip, o nich je tu toho kopu, skus pohladat, tiez je tam ale problem vydrz baterie. To mna od toho odradza zatial :[ Moja mp3 zo Sony, vyrobena v roku 2005 uz ledva dycha, no vydrz mam stale nad 30 hodin, tak ju vymenim, az ked umre naozaj :) Co sa tyka sluchadiel, momentalne mam k nej tJays One a maximalna spokojnost pre moju oblubenu hudbu ;)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubro 29. 7. 2013 15:59

Jaké je vlastně takové kvalitativní zvukové srovnání mezi SanDisk Sansa Clip Zip 4GB a iAUDIO E2 4GB? Případně ještě s tím Sony WALKMAN NWZ-W273B? Teď vidím, že ten Sony neumí na rozdíl od těch výše vyjmenovaných FLAC...Všichni mají kapacitu 4 GB (a Sony nejvyšší cenu s nejnižší výdrží :hm )
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 29. 7. 2013 16:08

Nezabudaj, ze ked budes mat solo player, tak k nemu potrebujes zakupit aj nove sluchadla, aby si vyuzil jeho potencial... To mas tiez nejaku sumu naviac. Pozri si to vlakno o Sanse, pri flac ma nizucku vydrz tiez. Zvukovo sa mi pacila, s vhodne zvolenymi sluchadlami to bude skvele za par penazi, len rataj s tym, ze budes casto, casto nabijat...

-- 29. 7. 2013 17:19 --

Dobra recenzia na Sony je v casopise S&V 04/2013, ak je moznost, skus precitat...
karminkotak
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků