phillips goGear Vibe - omezená hlasitost a další

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod plaskotch 1. 8. 2013 06:16

zdravím všechny,
dostal jsem nový mp3 phillips go gear. Tyhle mašinky celkem znám, protože už dřív jsem měl dvě velmi podobné.

S hrůzou jsem zjistil, že tahle má omezenou hlasitost a vyguglil, že je to kvůli šulinům v EU, kteří vydali nějakou směrnici. Zjistil jsem i to, že u některých přehráváču se to dá obejít zadáním země mimo evropu po restartu. U phillipsu bohužel ne. Tedy já aspon nevím jak.

Další věc je, že nejenže to mají takle nízko, ale když chci dát omezenou hlasitost naplno, tak to hodí nějakou hlášku, že jako si můžu poškodit sluch a musím odkliknout ANO/NE!!! Sem myslel, že je to jen zlý sen a že to půjde někde v nastavení vypnout, ale zatímse nepovedlo.

Takže jsem se chtěl zeptat, jestli někdo neví o nějaké možnosti upraveného firmware, kterým by se tohle dalo řešit. Moc díky.

Všichni pos.ranci z EU ať si lížou pr.dele na věčný časy!!!
plaskotch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 8. 2013 17:29

Zkus zadat do Googla vyhledávání upgrade firmwaru a po jeho přehrátí si po resetu nastavení jako první zadat zem mimo €urohujerskej Úd - mně to u Sansy Clip pomohlo...

Jinak tyhle 3,14čoviny, kterým se €uroÚd věnuje místo toho, aby se opravdu staral o co by se starat měl (viz normy o povoleném poloměru zakřivení okurek nebo banánů pro €urohujerský trh a podobný zhovadilosti), bych jim dal k úhradě - za každou minutu, kterou podobný nařízení kohokoliv obtěžovalo by €urohujeři museli stát hodinu na hanbě nahý na náměstí kdekoliv v Evropě, pomalovaný modrou barvou a se 12 žlutýma hvězdama namalovanýma do kosočtverce - a s cedulí ve znění "Jsem 3,14čus €urohujerskej"...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sherwood258 2. 8. 2013 08:55

Aj ja som mal na Clip pluse taky problem. EU obmedzuje hlasitost na 80dB, avsak s origo sluchatkami ku Clip pluse. Takze asi si to viete predstavit s Fostexami TH-7 :)
Sherwood258
Junior