Sandisk sansa Fuze +

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod snejdy 18. 8. 2013 14:07

Máte někdo zkušenosti s tímto? Jaká je kvalita zvuku oproti Clip Zip?
Obrázek
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regrez 18. 8. 2013 15:27

Neprináša nič naviac oproti Zipu. Otrasné ovládanie, väčšie rozmery a kvalita výstupu horšia resp. rovnaká ako má Zip.
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snejdy 18. 8. 2013 15:54

ale zase výdrž baterie je větší... hledám něco, do čeho jde nahrát rockbox, co vydrží dýl na baterku, má microSD, kvalitu zvuku jako Zip a nestojí to velkej balík. Zip mám, pokoušel jsem se ho modnout jak zvukově tak baterkou, ovšem zvukový mod nevyšel tak jsem nechal jen bateriový ale přemýšlím i o něčem větším co bych nemusel modnout...
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 18. 8. 2013 20:16

Regrez píše:Neprináša nič naviac oproti Zipu. Otrasné ovládanie, väčšie rozmery a kvalita výstupu horšia resp. rovnaká ako má Zip.

Má jednu obrovskou výhodu proti clipu. Je plochý, dá se strčit do kapsy.
portapro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snejdy 18. 8. 2013 20:22

tak do kapsy jde strčit i clip :-D mě naopak víc vyhovuje na opasku. ale jak říkám, ta baterie v clipu je utrpení a ten mod zase vypadá ošklivě...
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlicko 18. 8. 2013 20:50

Mám ho už asi 1,5 roka. Podľa mňa je zvukovo lepší ako Clip zip. Kvôli rockboxu donho nechoď, keďže rockbox na ňom mrzne, čo je škoda. V spojení s VSONIC VC02 dostanem zvuk lepší, ako z bratovho COWON J3
pavlicko
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 19. 8. 2013 08:56

já právě shánim přehrávač jedině s rockboxem. Na clip zip jsem si na něj zvyknul a ty možnosti co to umí tak hodlam využívat i nadále. Hlavně precizní a hluboký možnosti nastavení zvuku... Kolik ti vydrží v něm baterka přio přehrávání nějakýho kvalitnějšího formátu? koukal jsem že má jen 2x silnější baterku než zip, což je škoda, myslel jsem vhledem k velikosti že bude tak 3x silnější
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 8. 2013 09:44

Ked si kupis poriadne hrajuci prehravac a k tomu poriadne sluchadla, ktore ti charakterom sadnu, ziadne nastavenia zvuku nebudes potrebovat. A rockbox tym padom kvoli tomu potrebovat nebudes.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snejdy 20. 8. 2013 12:04

mě bez EQ nesedli žádný sluchátka ani bedny co jsem slyšel, ale to už jsme probírali v diskuzi vedle...
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 27. 8. 2013 16:27

Jestli chceš, prodávám fuze plus za 1400 Kč. Mám i Clip zip a rozdíl ve kvalitě zvuku +/- je stejný
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod varta 18. 9. 2013 19:36

Mozete mi prosim ozrejmit v com je to ovladanie take priserne? A je to stale take zle aj s najnovsim FW? Rozhodujem sa totiz medzi Clip Zipom a Fuze Plus (neviem o nicom inom co by stalo za to a dalo sa zohnat (aj z ebay) do 30 eur)... Stale citam rozne nazory, raz ze Fuze+ ma lepsi zvuk ako Clip Zip, potom ze nema, tak neviem... Ja som bol zvyknuty na zvuk zo Samsungu Galaxy S (+Voodoo Sound), ten Wolfson mi absolutne vyhovoval. Teraz mam novy telefon a je v nom akoze Yamaha Audio chip ale ten zvuk je podstatne horsi.
Mozte mi prosim poradit co si vlastne mam kupit? Ked som skusal Clip Zip tak mi zvukovo sedel trosku menej ako Galaxy S (kazdopadne to by mozno islo vyriesit detailnymi nastaveniami v RockBoxe). Ma Fuze+ lepsi zvukovy vystup ako Clip Zip? Su tam vobec rozdielne "creva"? Prosim poradte.
varta
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků