SanDisk Clip Sport

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 5. 2016 05:52

Toto snad dokazu vsetky prehravace.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dezavy 5. 5. 2016 15:47

To Ansam: díky za info, moc mi to pomohlo
dezavy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skuziv 3. 8. 2016 11:13

Zdravim,
viete mi poradit, ze ako nastavit ten prehravac, lebo vzdy mi po znovuzapnuti zacne prehravat od zaciatku zoznamu skladieb? A taktiez niektore skladby prehrava opakovane, dalo by sa nastavit prehravanie v nejakom poradi, nie nahodny vyber?
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 3. 8. 2016 15:26

Obrázek

skuziv píše:...dalo by sa nastavit prehravanie v nejakom poradi, nie nahodny vyber?

ANO. Vytvorte si PLAYLIST (*.m3u súbor) a z tohoto playlistu spustite prehrávania. Ja počúvam hudbu jedine z playlistu, ktorý mám nastavený tak, aby sa mi prehrávali všetky albumy (priečinky) v abecednom poradí a skladby v jednotlivýcxh priečinkoch v abecednom poradí. Prístroj si pamätá ktorú skladbu prehrával pri vypnutí. Po zapnutí pokračuje presne tam, kde bol vypnutý. Do playlistu je možné zaradiť a následne prehrávať až 4000 skladieb - je to jedno či to je z MicroSD karty, alebo z pamäte prístroja.
viewtopic.php?p=10250463#p10250463
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skuziv 3. 8. 2016 16:49

Diky pekne za info. Vyskusam.
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod skuziv 4. 8. 2016 05:38

Este by som sa chcel spytat na sluchadla. Original, co som dostal k MP3 sa mi podarilo poskodit. Mam nejake ine typy, ale tie su zle, lebo pri bicyklovani zle pocut hudbu, pocujem iba hucanie vzduchu v usiach. Ktore z uvedenych sluchadiel su take iste, ako boli original ku MP3?
https://www.alza.sk/lacne-sluchadla/pre ... 846353.htm
Dakujem
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 8. 2016 06:16

Co znamena take iste? V obchode kupis daleko lepsie. Nejaky rozpocet?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skuziv 4. 8. 2016 11:31

Proste chcem take, co aj pri bicyklovani budem normalne pocuť hudbu a nie iba hukot vetra. Tie co pouzivam teraz namiesto tych original, ktore boli pribalene k Sandisk-u, nie su dobre. Rozpocet do 15,-€
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 8. 2016 07:13

A moze to byt aj zvonku? Lebo tu sa toho vela rozumneho kupit neda.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skuziv 8. 8. 2016 12:30

Pravdaže môže byť zvonku
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod skuziv 8. 8. 2016 16:54

A v tomto mi neviete poradit? Vytvorim si ten "playlist" a prehravac mi vypisuje hlasku "prazdne".
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 8. 2016 16:55

Do 15€ kupiš na aliexpresse a pod. viacero slušnych špuntov. Tu maš prehľad, väčšinou sa do rozpočtu vojdeš: https://audiobudget.com/product.php
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 8. 8. 2016 17:23

Rock Zircon majú aerodynamický tvar :-)

http://m.ebay.com/itm/ROCK-RAU0501-Zirc ... Ciid%253A1
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod skuziv 8. 8. 2016 17:43

Diky pekne za tipy.
skuziv
Junior

Odeslat příspěvekod skuziv 10. 8. 2016 05:56

Ten navod tu vyssie mi nepomohol s tym "playlistom". Vytvoril som ten playlist a v nom takisto mi zo cca 150 skladieb prehrava iba cca 20 skladieb dookola. V tom anglickom navode je iba popis funkcii tlacidiel. Kde sa robia nastavenie v tom prekliatom prehravaci? Ja tam mam moznost iba "miesat - zap. alebo vyp." a "opakovat - zap. alebo vyp."
skuziv
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků