Fiio X5

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Doodier 4. 7. 2014 16:22

A X3 má stejné DAC ovladače jako X5 a já je bez problémů nainstaloval už na 3 PC, 2 měly W764b a jeden W732b.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qxstyles 2. 8. 2014 08:05

Dobrý den, když vše klapne, tak se příští týden stanu majitelem X5. Má tu někdo zkušenosti s X5 + Etymotic ER-4?
BlackBerry Passport, Fiio X5, Etymotic ER-4PT
qxstyles
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 2. 8. 2014 21:33

Používám HF5 na X3 a slyšel jsem je i na X5 a líbilo se mi to, takže s ER-4 to horší nebude :-)
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxstyles 12. 8. 2014 07:54

Vyšla nová verze FW 2.20. (zroj Facebook stránka Fiio) a přidává i 3 docela užitečné věci (+ některé další): možnost tvorby playlistů, další lockscreen mód (halsitost + tlačítko přehrání) a pro mě celkem zásadní načítání album artů ze složky (cover.jpg, front.jpg atd.). Mezi opravama je hlavně oprava chyby, kdy po zapnutí zařízení a spuštění prvního songu přehrávač 2 sekundy nehrál + například počet songů v informacích o zařízení. http://www.mediafire.com/download/a4e8e ... FW2.20.zip
BlackBerry Passport, Fiio X5, Etymotic ER-4PT
qxstyles
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stalker 23. 10. 2014 12:36

Dobrý den. Protože se vedle úspěšně rozvíjí vlákno o sluchátkách k X3, chtěl bych se zde na fóru zeptat, jaká sluchátka by byla vhodná k X5. Zatím používám SRH 840 co mám z dřívějška, ale budou vánoce.........Mohly by to být ty COP, nebo něco výš SRH 1540, T70p......?
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 2. 12. 2014 22:26

Coupon Deal: FiiO X5 Audio DAP w/Free Brainwavz S5 Earphones $319.50 After Coupon: CY2014FIX5 Very Limited
http://www.mp4nation.net/fiio-x5-24-192 ... dio-player
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 3. 2015 11:05

Existuje nějaký fígl jak na X5 zamknout tlačítka? Když jdu venku a mám přehrávač v kapse, tak se občas stane, že si nedopařením zmáčknu jedno z tlačítek. Dost mne to irituje.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 26. 3. 2015 12:07

V nastavení se dá určit, která tlačítka fungují po zamknutí. Jsou tam tři možnosti, jen hlasitos; hlasitost a prostředek; hlasitost, prostředek a tlačítka na další/předchozí skladbu.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 3. 2015 12:26

Děkuju moc. To byla jediná věc, která mne na tom přehrávači štvala.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MIKi 222 28. 4. 2015 15:52

Omlouvám se že se cpu do tohoto vlákna ale nevím kam se obrátit. Rád bych se zde zeptal. Chci si zakoupit fiio x3 a nevím jak co nejkvalitněji přetáhnout mou sbírku cd do nového přehrávače. Uměl by jste někdo poradit?
Také se peru s tím odkud stahovat kvalitní alba ve flac.

děkuji za rady
MIKi 222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 22. 6. 2015 05:15

Nové téma(theme)"80ś hi-fi" theme pro Fiio X5 s firmwarem 2.5 ke stažení zde: http://uloz.to/xADfRFrR/80s-hi-fi-an-x5-fw2-5-zip

-- 22. 6. 2015 06:28 --

MIKi 222 píše:Omlouvám se že se cpu do tohoto vlákna ale nevím kam se obrátit. Rád bych se zde zeptal. Chci si zakoupit fiio x3 a nevím jak co nejkvalitněji přetáhnout mou sbírku cd do nového přehrávače. Uměl by jste někdo poradit?
Také se peru s tím odkud stahovat kvalitní alba ve flac.

děkuji za rady


Stáhni si do PC nějaký program na ripování CD a převeď si to do bezztrátového formátu FLAC.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků