Fiio X5

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 06:10

Zdravím, pánové. Jsem čerstvým majitelem přehrávače Fiio X5. Při přehrávání se na začátku každé skladby ozve ve sluchátkách lupnutí. Máte někdo podobný problém nebo se jedná o vadný kus?
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 13. 5. 2014 09:30

proč zakládáš nové téma?
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 09:41

No, snad se tak moc nestalo. Jsem tu nový, ale pro příště se polepším :-)
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jeden z vas 13. 5. 2014 13:01

Ja tento problém nemám.
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 14:57

Psal jsem přímo do Fiia a bylo mi sděleno, že je to vlastnost přístroje (jedná se o pracovní zvuk relé). Tak teď teda nevím :-(
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarak 13. 5. 2014 15:42

Tož to by mne celkem dost prudilo. To je fakt blbá vlastnost :-(
doma: Blue node 2i -> Pro-Ject Pre Box S2 Digital, HYPA H1 => Meze 99 classics, Audeze LCD2C
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod boriscz 13. 5. 2014 18:44

Že cvakne relé je v pořádku, ale lupance ve sluchátkách ? To rozhodně nemá dělat :pozor , nejspíš vada kusu, chce to servis.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 13. 5. 2014 20:04

orius, ako pise boriscz - vyjasni si s FiiO, ze to pocujes v sluchadlach, oni to mozno takto nepochopili. Trvaj na tom, ze to v sluchadlach nema byt pocut.

Reklamovat by si to vsak mal u predajcu, prip. mozes tovar v 14 dnovej lehote vratit, ak si FiiO kupil v ČR cez internet.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 13. 5. 2014 20:12

No z popisu mi to hlava nebere.Pokud je to po každé skladbě,tak to s velkou pravděpodobností relé nebude.Spíš bych zkusil svoji kartu s muzikou strčit do jiného přehrávače,co konverze souborů?,nevím,třeba tagování....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 20:36

Pánové, děkuji vám za odpovědi. Přístroj jsem kupoval v ČR, takže asi vrátím a zkusím nový kus. Protože po stránce hudebního projevu jsem velice spokojen. A v dané cenové relaci bych asi marně hledal něco jiného. Kartu jsem zkusil dát do jiného přehrávače a bylo to ok. Takže tady problém není. Jinak lupnutí se ozve jak při přehrávání mezi skladbami, tak při zapnutí přehrávání a i když stisknu pause. Takže asi tak.
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 18. 5. 2014 16:29

Tak potom samozrejme reklamace.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlad64 19. 5. 2014 21:17

Po výběru alba, při spuštění přehrávání, slyším vždy u první přehrávané skladby lupnutí. To je zřejmě to, o čem psali z Fiio. Poté u druhého a dalšího tracku už jde vše hladce. Bez jakéhokoli rušivého zvuku.
vlad64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stalker 23. 5. 2014 06:55

lupnutí ve sluchátkách je slyšet před každou skladbou. Zpočátku jsem na to nepřišel, protože některá alba, zvláště živáky, mám udělaná jako jeden soubor .flac, ale u alb dělených na jednotlivé tracky to slabé lupnutí před skladbou je. Asi zkusím také výměnu, protože jinak ten zvuk fakt stojí za to.
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orius 23. 5. 2014 08:37

Takže přehrávač vyměněn za nový a lupání zůstává. Čili, beru to jako vlastnost přístroje. Jinak by to musel být opravdu pech - dva vadné kusy. A třetí už zkoušet nebudu. Zvuk ovšem stojí za to a přístroj si tedy ponechám.
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 23. 5. 2014 10:11

Zvukový projev X5 je fakt úzasný.Mám DX50 a sel jsem si do Audiga poslechnout prave X5.Ani ve snu jsem nepredpokládal,ze me to tak osloví,gratuluji vsem uzivatelům,to co jsem slysel je fakt trída.Ted by bylo jeste zajímavé srovnání s DX90 na mých usiskách :-).
Vláda
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků