Fiio X5

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 06:10

Zdravím, pánové. Jsem čerstvým majitelem přehrávače Fiio X5. Při přehrávání se na začátku každé skladby ozve ve sluchátkách lupnutí. Máte někdo podobný problém nebo se jedná o vadný kus?
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 13. 5. 2014 09:30

proč zakládáš nové téma?
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 09:41

No, snad se tak moc nestalo. Jsem tu nový, ale pro příště se polepším :-)
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jeden z vas 13. 5. 2014 13:01

Ja tento problém nemám.
Jeden z vas
Junior

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 14:57

Psal jsem přímo do Fiia a bylo mi sděleno, že je to vlastnost přístroje (jedná se o pracovní zvuk relé). Tak teď teda nevím :-(
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarak 13. 5. 2014 15:42

Tož to by mne celkem dost prudilo. To je fakt blbá vlastnost :-(
doma: foobar -> Pro-Ject Pre Box S2 Digital, MOJO, HYPA H1 => Senn HP 650 -> Meze 99 classics
ven: AK norma SR15 -> Ibasso IT01 -> Oriveti New Primacy
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod boriscz 13. 5. 2014 18:44

Že cvakne relé je v pořádku, ale lupance ve sluchátkách ? To rozhodně nemá dělat :pozor , nejspíš vada kusu, chce to servis.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bogino 13. 5. 2014 20:04

orius, ako pise boriscz - vyjasni si s FiiO, ze to pocujes v sluchadlach, oni to mozno takto nepochopili. Trvaj na tom, ze to v sluchadlach nema byt pocut.

Reklamovat by si to vsak mal u predajcu, prip. mozes tovar v 14 dnovej lehote vratit, ak si FiiO kupil v ČR cez internet.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► HQPlayer NAA ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
HQPlayer Desktop ► Topping E30 ► Topping L30 ► Final E4000, HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 13. 5. 2014 20:12

No z popisu mi to hlava nebere.Pokud je to po každé skladbě,tak to s velkou pravděpodobností relé nebude.Spíš bych zkusil svoji kartu s muzikou strčit do jiného přehrávače,co konverze souborů?,nevím,třeba tagování....
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orius 13. 5. 2014 20:36

Pánové, děkuji vám za odpovědi. Přístroj jsem kupoval v ČR, takže asi vrátím a zkusím nový kus. Protože po stránce hudebního projevu jsem velice spokojen. A v dané cenové relaci bych asi marně hledal něco jiného. Kartu jsem zkusil dát do jiného přehrávače a bylo to ok. Takže tady problém není. Jinak lupnutí se ozve jak při přehrávání mezi skladbami, tak při zapnutí přehrávání a i když stisknu pause. Takže asi tak.
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 18. 5. 2014 16:29

Tak potom samozrejme reklamace.
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlad64 19. 5. 2014 21:17

Po výběru alba, při spuštění přehrávání, slyším vždy u první přehrávané skladby lupnutí. To je zřejmě to, o čem psali z Fiio. Poté u druhého a dalšího tracku už jde vše hladce. Bez jakéhokoli rušivého zvuku.
vlad64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stalker 23. 5. 2014 06:55

lupnutí ve sluchátkách je slyšet před každou skladbou. Zpočátku jsem na to nepřišel, protože některá alba, zvláště živáky, mám udělaná jako jeden soubor .flac, ale u alb dělených na jednotlivé tracky to slabé lupnutí před skladbou je. Asi zkusím také výměnu, protože jinak ten zvuk fakt stojí za to.
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orius 23. 5. 2014 08:37

Takže přehrávač vyměněn za nový a lupání zůstává. Čili, beru to jako vlastnost přístroje. Jinak by to musel být opravdu pech - dva vadné kusy. A třetí už zkoušet nebudu. Zvuk ovšem stojí za to a přístroj si tedy ponechám.
orius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 23. 5. 2014 10:11

Zvukový projev X5 je fakt úzasný.Mám DX50 a sel jsem si do Audiga poslechnout prave X5.Ani ve snu jsem nepredpokládal,ze me to tak osloví,gratuluji vsem uzivatelům,to co jsem slysel je fakt trída.Ted by bylo jeste zajímavé srovnání s DX90 na mých usiskách :-).
Vláda
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stalker 11. 6. 2014 14:59

chtěl bych jen dodat, že když zapnete funkci "gapless", nebo máte celé album udělané jako jeden soubor, lupnutí před skladbou se samozřejmě neozve.
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kozenka 11. 6. 2014 21:57

Ahoj všem chtěl bych se s váma poradit ohledně koupě Fiio X5. Nejsem kdo ví jakej znalec, ale na kvalitu si potrpím a jde mi o to zda se mi vyplatí koupě téhle mašinky, abych se posunul o kus vpřed v kvalitě. Momentálně používám jako přehrávač Samsung Note 3, kterej by měl být na slušný audio úrovni a sluchátka mám IE80. Myslíte že rozdíl v kvalitě bude jasně slyšitelnej? Nebo se investice nevyplatí? Dík moc!! :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod Skeptický 12. 6. 2014 11:43

Já jsem na přecházel na X3 z Clip Zipu a Nova N1 a rozdíl byl hodně patrný. Soudím tedy, že u tebe bude ještě větší...
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kozenka 12. 6. 2014 12:09

Dík za zkušenost. Asi se zajedu podívat do showroomu někam a poslechnu si to osobně to bude asi nejrozumnější. Počítám, že ten rozdíl bude opravdu znát. Chtěl bych z IE80 dostat maximum co jde.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod Ico33 12. 6. 2014 12:18

-pocul som tuto zostavu -ie8 + x5 -mozem ti za mna povedat -mne sa to VELMI lubilo..., muzikalne, dobre basy, stredy a aj vysky..., hlavne si uzijes tie basy, hlbkou...silou.. a kontrolou.. ;-)
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kozenka 12. 6. 2014 12:50

Čím dál víc se mi to zamlouvá :-) jsem hodně zvědavej. V ponděli si zajdu do Audiga na zkoušku :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior

Odeslat příspěvekod borin7 12. 6. 2014 13:23

Zvukove dobry,ale to ovladani nic moc.Na to je lepsi ibasso dx90
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod stalker 12. 6. 2014 15:42

s ovládáním u DX90 nemohu srovnávat, ale měl jsem Nuforce Icon a odvážil bych se tvrdit, že TI PCM 1792A v X5 přehraje Sabre ES9018 v DXku i když jsou dva :-)
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 12. 6. 2014 16:06

Jakou s tím má Nuforce Icon spojitost? Tam je myslím obyčejný ES9022 jako v uDacu, což je o dost nižší třída než nejlepší čip od Sabre 9018(ikdyž v DX90 je osekaná verze pro přenosná zařízení).
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod stalker 12. 6. 2014 17:54

nejsem odborník jako zde vážení členové, ale tvrdím jen, že Fiio X5 hraje o dost lépe než Icon HDP a uDac, tedy dva přístroje s ESS Sabre, které jsem měl v ruce.
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 12. 6. 2014 18:54

Klidně tvrď, že X5 hraje líp než HDP a uDac, ale určitě to nevztahuj na DX90, které používá úplně jiný čip. Taky nebudeš soudit Iriver AK120 podle iPodu Video, ikdyž oba mají Wolfsona.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Milhaus65 16. 6. 2014 20:59

Kdyby někdo chtěl poradit , nebo zkusit Fiio X5 a je blízko Hodonína může se ozvat.
Milhaus65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 17. 6. 2014 16:51

Nemá ho někdo z Ostravy a okolí na vyzkoušení? :-)
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milhaus65 18. 6. 2014 10:58

Kdo má sluchátka Shure se535/se846 nebo Westone 4 nebo nějaké podobné Westone , je z okolí Hodonín Brno a byl by ochoten je nechat vyzkoušet pls písněte.
Milhaus65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tnx 23. 6. 2014 12:10

Ahoj.
Jsem starší chlap, ale mladý duchem. Bohužel to znamená, že mezi vrstevníky mi moc kamarádi neporadí. Tak to zkouším tady. Ten přehrávač mě zaujal, ale jsem v tomto směru docela laik. Dlouho jsem si vystačil s telefony Sony (SE W910i, Xperia Z) a sluchátky Koss Porta Pro. Ale od té doby, co jsem si domů koupil Onkyo TX NR626 a reproduktory Canton GLE 420, tak mi přijde zvuk z mého přehrávače nějaký slabší. To je asi úděl všech nadšenců v oblasti audia. Rád bych si koupil něco lepšího přenosného, ale chybí mi zkušenosti. Předpokládám, že aby to mělo nějaký význam, tak kromě lepšího mp3 přehrávače potřebuji dostatečně kvalitní sluchátka a potom taky zdroj zvuku odpovídající kvality. Pokud se jedná o Fiio X5. Snese použití při sportu? (Běh, brusle) Doporučíte mi případně něco jiného? Co se týká sluchátek, tak na sport bych asi zůstal u těch Kossů. Ale na cestování nebo domácí poslech bych si případně pořídil něco jiného. Vyplatí se to? Máte nějaký tip? No a poslední, asi nejtěžší věc je, čím ten přehrávač nakrmit? Poznám rozdíl v kvalitě i u mp3? Pokud ano, tak jaký bitrate je potřeba, aby to bylo znát? Pokud ne, tak co mi doporučíte? Mluví se o formátu FLAC. Kde berete digitální audio v takovém formátu? (Zajímají mě placené i neplacené zdroje) Vím, že je to spousta otázek, ale snad se najdou odpovědi aspoň na něco.
Děkuji
Honza
tnx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skeptický 23. 6. 2014 16:21

Ahoj Honzo, pokud si k X5 pořídíš i nějaký armband (poudro na paži), tak v pohodě. Se sluchátkama je to těžší, to záleží na osobních preferencích, pokud máš možnost je někde naposlouchat, tak by to bylo nejlepší. U Mp3 320kb nic nezkazíš. Mezi nejpoužívanější zdroje ke stahování patří uložto a pak itunes a ostatní. Jestli poznáš rozdíl mezi MP3 a FLAC? to záleží na konkrétní písničce a vytrénovaném sluchu.
A prosím tě, kolik ti je, že se nazýváš starším mužem? Doufám, že víc jak 60 :-)
Jinak na brusle apod. bych radši volil Sansa Clip Zip, je levný, hraje dobře a když sebou sekneš a rozbiješ ho, tak se zas tak moc nestane...
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 24. 6. 2014 13:44

Honzo ,hudbu ve Flac kromě výše zmíněných třeba warforum.cz nebo CzTorrent, tam toho najdeš spoustu a hlavně české interprety. Zahraniční hdmusic.me a placené hdtracks.com. ;)
K tomu přehrávači -proč chceš zrovna X5? Nestačí levnější X3 nebo iBasso DX50? Zkus to poslechnout nejdřív než do toho vrazíš prachy. Sluchátka - já mám na doma Audio-technica ATH-A900X ,hrají pěkně a dají se sehnat za 4000kč na ven mám Phonaky "http://headphones.cz/inshop/s-mikrofonem/pro-iphone-a-pod/phonak-audeo-pfe-122.htm" -jiný tip bez mikrofonu. A taky jsou chváleny tyto "http://headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/vsonic-gr07.htm". Samozřejmě další značky špuntů jako Shure ,Etymotic , Sennheiser jsou špica. Musíš to prostudovat ;)
Určitě ta sluchátka ti velice zvednou kvalitu zvuku a můj názor je ,že více než ten dražší přehrávač. Já bych tedy koupil levnější přehrávač a k němu tyto nebo podobné typy sluchátek a zvuk bude výborný. ;)
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 24. 6. 2014 14:23

@TNX

Z vlastní velké zkušenosti bych doporučil především obstarání si kvalitnějších sluchátek, raději investovat co nejvíc peněz do nich. Kvalitnější přehrávač má svůj přínos, ale je nesmysl kupovat přehrávač za 10K a mít k tomu sluchátka za 2-3 tisíce.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod z4tr3st 25. 6. 2014 16:06

Bina, prosim ta teda, k Hifiman re-400 urcite nie Fiio X5 ? :) Skoda penazi?

Okey no problemo....
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 25. 6. 2014 16:19

Podle me je to škoda peněz, za těch 10 k seženeš parádní ineary, které ti dají větší posun ve zvuku než lepší mp3jka.
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod tnx 26. 6. 2014 20:09

Bohužel mi sluchátka do uší nesedí. Zkoušel jsem několik typů různých výrobců a nikdy se mi nedaří je zprovoznit správně. Pak mi v jednom uchu zvuk duní a v druhém chrastí. Pak třeba polknu a je to naopak.
Nemám problém s velkými sluchátky. Nerad bych, aby to vyznělo nějak negativně, ale můžu si dovolit koupit dražší přehravač i dražší sluchátka. Je to investice na delší dobu, takže mě netrápí vyšší cena. Uvažoval jsem o sluchátkách M4U 2:
http://www.psbspeakers.com/products/hea ... Headphones
nebo
Bosse Quiet Comfort 3:
http://www.bose.com/controller?url=/sho ... /index.jsp

Jen vycházím z recenzí. Obávám se trošku, že v ČR nebudu mít moc možností je vyzkoušet.
Honza
tnx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crypt 29. 6. 2014 09:27

Prodám FiiO X3 s MODem AD8620, více zde viewtopic.php?f=1872&t=1216037
crypt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z4tr3st 29. 6. 2014 20:24

Dakujem za odpoved....Len som skrob a za sluchadla by som viac ako 4000 Kc nedal ...ano a tvoj nazor beriem....ale bohuzial mi ipod dosluhuje a popozeravam sa po nahrade...
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 29. 6. 2014 21:09

Nechápu, že nedáš víc jak 4k za sluchátka, ale v klidu vyhodíš 10k za poněkud zbytečný přehrávač. Ale jak chceš.
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod z4tr3st 30. 6. 2014 09:35

Nie Bina nevyhodim...Len asi skor chcem novy prehravac, kedze moj starucky ipod bohuzial nejakymi padmi zniceny, nedam nan viac ako 35 giga bez problemov...cize som skor chcel najprv prehravac, potom sluchadla...ako som spominal...sluchadla mi bohuzial nikdy nevydrzia viac ako dva roky a zlomim kabel a tak mi je luto za ne vyhadzovat take peniaze...a vela znaciek vymenitelny kabel nema...a ano na vase rady uz kabel neomotovam a podobne, ale uz cakam kedy mi Hifimany odidu....skusenost je skusenost....

Este raz dakujem.
z4tr3st
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crypt 30. 6. 2014 14:11

crypt píše:Prodám FiiO X3 s MODem AD8620, více zde viewtopic.php?f=1872&t=1216037

Pohnutka, která vedla k modifikaci byla prostá: Získak zvuk bez teplého zabarvení, které nehezky překrývá středové pásmo a činí projev zastřeným/uhuhňaným a mnohem méně čitelný a to se krásně povedlo.

Často používám pro práci MacBook PRO a poslouchám právě na něm s IEM, ale FiiO X3, které jsem chtěl na cestování, znělo výrazně hůř. Hlavně co se jeho teplosti a dynamiky týče. Jeho projev je v základu zkrátka unylý.

Hezkou zajímavostí, je také to, že originální zesilovač je třikrát levnější, než ten za který byl vyměněn.

Samozřejmě došlo ke snížení univerzality použití, zejména pro velkou zátěž (studiová vysoko-ohmová sluchátka), ale popravdě řečeno, kdo by s takovými sluchátky a vědomím jejich kvality poslouchal z univerzálně znějícího teple-huhňajícího sluchátkového výstupu na X3?

Obšírná debata na toto téma je pro zájemce na: http://www.head-fi.org/t/669830/fiio-x3 ... -to-ad8620

Mě se poštěstilo A&K120, takže už jej nepotřebuji a kdo má zájem, je k prodeji s osobní zárukou a možností vyzkoušení zde: viewtopic.php?f=1872&t=1216037

Kdo nemá na X5, nebo A&K100, pro toho je to krásná možnost ke koupi.
crypt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 30. 6. 2014 14:56

Po tej uprave je to take perfektne, ze si hned utekal kupit A&K120. :D

Znova opakujem, nevymenil si sluchatkovy zosilnovac, ale jeden operacny zosilnovac.
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod crypt 30. 6. 2014 15:23

Ne, jen mám milující přítelkyni a ta mi přispěla na to co mám rád a čím žiji, mimo jiné i tím, že mi jej dovezla z cesty za 699GBP.

Kdybych vyměnil AD8692 u line out výstupu, tak bych stejně říkal, že jsem vyměnil zesilovač line out výstupu, protože prostě ničím jiným ani není.
crypt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KajosH 2. 7. 2014 18:05

Dnes jsem byl v Audigo zkouset DX90, X5 a AK120 a narazil jsem na problem s ovladacema DAC na Win7x64. AK120 absolutne bez problemu, ovladace si nasly widle samy a ve Foobaru jen stacilo prepnout vystup a slapal jak hodinky, ale zbyle dva se nepodarilo absolutne nainstalovat, ikdyz jsem stahl ovladace ze stranek vyrobce, tak stejne widle rvaly ze ty ovladace nejsou digitalne podepsane a nedovolil je nainstalovat. Muze nekdo potvrdit/vyvratit mou zkusenost??? Pokud jsou s tim takove problemy tak se budu muset uchylit k drazsi variante a vzit AK120, protoze tam je to absolutne bez problemu a kvalitni a hlavne funkcni DAC je pro me podminka koupe...Dik moc za pripadne rady a postrehy ;-)
KajosH
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 2. 7. 2014 18:14

Trocha si zazmatkoval ... Win7 umoznuju nainstalovat driver, ktory nie je opatreny digitalnym podpisom vyrobcu.
https://www.google.com/search?q=win7+al ... +signature
Mam to vypnute natrvalo, lebo to len otravuje ...
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 4. 7. 2014 16:22

A X3 má stejné DAC ovladače jako X5 a já je bez problémů nainstaloval už na 3 PC, 2 měly W764b a jeden W732b.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qxstyles 2. 8. 2014 08:05

Dobrý den, když vše klapne, tak se příští týden stanu majitelem X5. Má tu někdo zkušenosti s X5 + Etymotic ER-4?
BlackBerry Passport, Fiio X5, Etymotic ER-4PT
qxstyles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carabei 2. 8. 2014 21:33

Používám HF5 na X3 a slyšel jsem je i na X5 a líbilo se mi to, takže s ER-4 to horší nebude :-)
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod qxstyles 12. 8. 2014 07:54

Vyšla nová verze FW 2.20. (zroj Facebook stránka Fiio) a přidává i 3 docela užitečné věci (+ některé další): možnost tvorby playlistů, další lockscreen mód (halsitost + tlačítko přehrání) a pro mě celkem zásadní načítání album artů ze složky (cover.jpg, front.jpg atd.). Mezi opravama je hlavně oprava chyby, kdy po zapnutí zařízení a spuštění prvního songu přehrávač 2 sekundy nehrál + například počet songů v informacích o zařízení. http://www.mediafire.com/download/a4e8e ... FW2.20.zip
BlackBerry Passport, Fiio X5, Etymotic ER-4PT
qxstyles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stalker 23. 10. 2014 12:36

Dobrý den. Protože se vedle úspěšně rozvíjí vlákno o sluchátkách k X3, chtěl bych se zde na fóru zeptat, jaká sluchátka by byla vhodná k X5. Zatím používám SRH 840 co mám z dřívějška, ale budou vánoce.........Mohly by to být ty COP, nebo něco výš SRH 1540, T70p......?
stalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 2. 12. 2014 22:26

Coupon Deal: FiiO X5 Audio DAP w/Free Brainwavz S5 Earphones $319.50 After Coupon: CY2014FIX5 Very Limited
http://www.mp4nation.net/fiio-x5-24-192 ... dio-player
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 3. 2015 11:05

Existuje nějaký fígl jak na X5 zamknout tlačítka? Když jdu venku a mám přehrávač v kapse, tak se občas stane, že si nedopařením zmáčknu jedno z tlačítek. Dost mne to irituje.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 26. 3. 2015 12:07

V nastavení se dá určit, která tlačítka fungují po zamknutí. Jsou tam tři možnosti, jen hlasitos; hlasitost a prostředek; hlasitost, prostředek a tlačítka na další/předchozí skladbu.
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 3. 2015 12:26

Děkuju moc. To byla jediná věc, která mne na tom přehrávači štvala.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MIKi 222 28. 4. 2015 15:52

Omlouvám se že se cpu do tohoto vlákna ale nevím kam se obrátit. Rád bych se zde zeptal. Chci si zakoupit fiio x3 a nevím jak co nejkvalitněji přetáhnout mou sbírku cd do nového přehrávače. Uměl by jste někdo poradit?
Také se peru s tím odkud stahovat kvalitní alba ve flac.

děkuji za rady
MIKi 222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 22. 6. 2015 05:15

Nové téma(theme)"80ś hi-fi" theme pro Fiio X5 s firmwarem 2.5 ke stažení zde: http://uloz.to/xADfRFrR/80s-hi-fi-an-x5-fw2-5-zip

-- 22. 6. 2015 06:28 --

MIKi 222 píše:Omlouvám se že se cpu do tohoto vlákna ale nevím kam se obrátit. Rád bych se zde zeptal. Chci si zakoupit fiio x3 a nevím jak co nejkvalitněji přetáhnout mou sbírku cd do nového přehrávače. Uměl by jste někdo poradit?
Také se peru s tím odkud stahovat kvalitní alba ve flac.

děkuji za rady

Stáhni si do PC nějaký program na ripování CD a převeď si to do bezztrátového formátu FLAC.
Astell&Kern AK300,Heco Ascada 2.0,Oriolus MK-2+Effect Audio Ares II+,Beat Audio Vermilion,Sennheiser IE8i,Harman Kardon Go+Play,Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý