MP3jka na sport -kvalita

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod meglun 20. 1. 2015 15:45

Ahoj, chtel bych si pořídit mp3jku s těmito vlastnostimy:
*Budu přehrávat jen mp3 nic víc nepotřebuji ani radio
*jde mi jen o kvalitu prhravani pripadně ekvalizer
*když vydrží 4 hodky tak to bohatě stačí
*vystacim si s 500MB paměti

Zkrátka kvalitní poslech.
meglun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dockalacek 20. 1. 2015 16:13

a rozpočet? Hojně doporučovaná je Sansa Clip Sport, 4GB:

http://mp3-prehravace.heureka.cz/sandis ... ports-4gb/

Cena kolem tisícovky je příznivá, samozřejmě, že seženete i MP3 přehrávače za 500 korun, ale tam nečekejte moc kvalitu. A ty dražší (Fiio, Cowon) zas kvůli ceně nemusí být pro každého. Navíc má Sansa slot na karty, takže pamět snadno rozšíříte a dokonce 4GB verze vychází výhodněji. Dělá se ještě 8GB verze, ale ta stojí 1 280 korun. Čili lépe koupit 4GB + přikoupit 16GB kartu za 200 korun (alespoň Class 4) a jste vysmátý.

Hlavně si nastavte po zapnutí North America, když dáte EU, bude hrát přehrávač potichu!
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod meglun 20. 1. 2015 16:17

A u těch dražších verzí Cowon...je kvalita muziky vetší, nebo jsou to jen dodatečné funkce, zpracování, výdrž a td.
meglun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 21. 1. 2015 08:52

meglun píše:A u těch dražších verzí Cowon...je kvalita muziky vetší?...

Schopnost rozlíšiť frekvencie tónov sa u každého človeka líši a je závislá na konkrétnej frekvencii. Uprostred počuteľného frekvenčného pásma je možné rozlíšiť zmenu frekvencie o niekoľko desatín Hz. Na okrajoch pásma je rozlišovacia schopnosť výrazne nižšia.

V prípade, že patríš do tej obrovskej skupiny ľudí (cca 80%), ktorí dokážu rozlíšiť rozdiel v bitrate iba max. do MP3 CBR 192kbps a v porovnaní s tou istou hudbou s vyšším bitrate napr: MP3 CBR 320kbps; *.flac; *.wav nerozoznajú žiaden rozdiel tak je ti výsledná kvalita aj tak k ničomu.
Ansam
Junior