XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 12. 2016 19:13

M1 má právě to co mi u X3 chybí - spodek. Celkově zní kultivovaněji, zvuk je vyváženější. Mírně středový, ale ne tak světlý jako má X3. M1 má i větší objem v prostoru, zase to co mi na X3 chybí. Já bych si spíš vybral M1, ty bys to mohl mít obráceně. X10 dostanu až pod strom, tak srovnávat budu později. Teď si hraju s M1s.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 23. 12. 2016 19:46

Řekl jsem snad, že budu kupovat? :pozor . Jste se spletli :lol: .
Murder_Inc píše::lol: :tleskani Figut je kráľ

Nepotrpím si... ale děkuji :mrgreen: .
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 23. 12. 2016 21:03

Naschvál som nenapísal kráľ čoho, ale to si nechám pre seba radšej ;)
DAP: iBasso DX200
CIEM: Custom Art Harmony 8.2
Murder_Inc
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 23. 12. 2016 23:32

:-S
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 24. 12. 2016 07:40

Musím říct, že je hodně zajímavé sledovat diskusi recenzentů a zkušených audiofilů k zařízení z low-end kategorie a porovnání s vyšší střední třídou či top kategorií přehravačů. Osobně by rád vyzkoušel, zda se rozdíly mezi X3, M1 a např. mojí základní FiioX1 projeví i při poslechu na levnějších sluchátkách která používám - AT SR-5, Sony MDR1-r, Trinity delta apod. Myslím, že pro velkou skupinu uživatelů pohybujících se v kategorii sluchátek 1500-4000 Kč by to mohlo být hodně zajímavé a užitečné srovnání. Kdyby se objevila možnost zapůjčení výše uvedených přehrávaců na pár dní (poštovné samozřejmě rád zaplatím a za serióznost z mé strany ručím) tak bych se pokusil o srovnání z pozici "normálního" uživatele nezatíženého zkušeností s TOP přehravači a používajícího sluchátka z početně nejrozšířenější kategorie nižší střední třídy.
zdroj: ifi iDAC2 micro + Fiio BTR5
sluchátka: Audioquest Nightowl Carbon, Fiio FH7, Panasonic RP-HD10, Fiio FH1s
Na prodej: Sabbat e12 ultra
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 24. 12. 2016 08:29

Nejsem si jist, jestli je Tva uvaha zcela spravna, ale tu X3 Ti klidne pujcim. Nikdy jsem nemel v ruce FiiO X1, tak by mne to taky zajimalo.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 24. 12. 2016 12:33

Díky moc za nabídku, určitě rád X3 otestuji a pokud budeš mít zájem můžu naopak půjčit já svojí X1, pár dnů se bez ní určitě obejdu. Po svátcích se ozvu do SZ a domluvíme detaily. Zatím přeji příjemné prožití vánočních svátků.
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AK-47 24. 12. 2016 21:36

Ahoj, jak zjistim jakou baterku mam ? Nikde v manuale,na krabici to nejni. Natocil jsem rockbox a nasel jsem polozku benchmark battery, spustim ale nic se ani po xx minutach nedeje, jen ze bench bezi. Diky a hezky svatky.
P.S. Jinak ja nemam jak a na cem porovnavat - je to muj prvni DAP, kazdopadne po jemne equalizaci v rockboxu a nastaveni hraje s m50x oproti PC s fiio q1 + foobar + asio +resample ve vsech smerech lepe (zabavnej jako prase,muzikalni, vsechny pasma u naposlouchany skladby davaj novy rozmer, vykon oproti Q1 - mazec posun za stejny prachy) ,- uzasnej malej stroj na metalovou muziku... Prave nyni Flac: Brutality - Sea of Ignorance 2015.
DUNE HD BASE 3D,NADC326BEE,Wharfedale Diamond 10.5 Walnut
Schiit Magni2 + Modi2 Uber + Shure SRH-1540
Galaxy Note 8 64gb single sim
AK-47
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 31. 1. 2017 18:21

Ahoj tak nějak zvažuji, že bych pořídil X3... kde se dá sehnat za slušnou cenu?
Ideálně cena pod 100USD z EU skladu...
foto1977
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 31. 1. 2017 20:42

No z EU skladu to bude možná problém, ale mám dobrou zkušenost s Gearbestem
http://www.gearbest.com/mp3-mp4-players ... tml?wid=21
zatím mi všechny věci prošly celnicí bez povšimnutí, takže bych se u X3 nebál
cena je 92 dolarů, což je jedna z nejnižších co se dá najít
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 1. 2. 2017 10:04

A co takhle se na X3 vykašlat a sáhnout rovnou po X10? Těch $93 mi nepřijde zas tak super výhodná cena za X3. X10 má lepší UI, UE, SQ prostě všechno :D. Tento prodejce by měl dávat slevu $30, pokud mu napíšeš, že jsi z head-fi https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 5-VnYZvQVf . Při použití cashback pak ještě cca -$10 https://givingassistant.org/ což už dělá rozdíl oproti X3 jen něco přes tisícovku. Popř. to můžeš vzít odtud i s pouzdrem, pokud použiješ kupon a cashback, tak jsi na pěkných cca $145? https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 9b36be472a
AKG K702 + Aune T1 + O2
X10 + HiSenior Hybrid CIEM, Trinity Icarus III
DAP na hřbitově: Colorfly C3, Xuelin 770C
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 2. 2017 11:09

Presne tak, dnes kupovat X3, ked uz je X10, je asi krok nespravnym smerom. Jasne, este je cena vyssia o par desiatok $, ale to snad klesne. Ja som kupoval na GB za nejakych 65e v zlave este pred 11.11 .
Lepsie UI, EQ a pod. - to by som neriesil az tak moc, vzdy tam mozes dat rockbox, povodny SW som mal pusteny asi 2x, nevidim ziaden dovod ho pustat, ak existuje rockbox.
Chord Mojo+Hiby R3 ► ...???.., iBasso IT01s | AQ Dragonfly Red(+JitterBug) ► iBasso IT04
SG S10 ► FiiO FH7(+iBasso CF01), Sony WH-1000XM2, Galaxy Buds+
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 1. 2. 2017 14:08

Já předtím dlouho vlastnil "minimalistické" přehrávače počínaje Colorfly, Ihifi, X3 a upgrade na X10 je pro mne velké plus i s ohledem na velikost displaye (mám 2x128Gb kartu, takže hafo složek) a s tím související rychlost a přesnost orientace v přehrávači. Je to prostě mnohem příjemnější zážitek používat ten player, oproti (i rockboxovanému) X3 a zbytku zmíněných. Je pravda, že RB ti umožní některé věci, co X10 neumí, neb nemá (zatím?) RB, ale i tak by mi samotný UI za ty peníze navíc stálo (ale já zase používám výhradně adresářovou strukturu přehrávače). A to nemluvím o zvuku. X3 má cenu z druhé ruky za dobrou cenu, protože na něj nemusíš měsíc čekat :)...a můžeš ho používat než ti dorazí X10.
AKG K702 + Aune T1 + O2
X10 + HiSenior Hybrid CIEM, Trinity Icarus III
DAP na hřbitově: Colorfly C3, Xuelin 770C
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 1. 2. 2017 21:33

Klucí díky, že jste mi nasadili brouka do hlavy. Má pořádnou vrtačku a vrtá a vrtá... :-)
foto1977
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripperxxl 14. 2. 2017 07:44

Měl bych dotaz - bude tento přehrávač stačit k AKG K701 nebo koupit radši X10? Poslouchám hlavně rock, jazz.

díky
ripperxxl
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka