XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pixxel 2. 12. 2016 18:47

Taky jsem si všiml, že ukazatel baterie v RB je nějaký čudný. Za 2-3 už indikátor baterie ukazuje, že je x3ka skoro vybitá. Nuže na test jsem ju nechal vybíjet tak dlouho, dokud baterka opravdu neumře. Nu po 9h38m ještě pořád přehrávala ale to už jsem ju musel připojit, pač jsem tam potřeboval nahrát novou hudbu. Myslím si, že 10h by určitě zvládla. Kdyby to šlo nějak vykalibrovat ten ukazatel, tak by to bylo super. Jinak mi žádné upozornění nevyskakovalo.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eiben 2. 12. 2016 19:09

momentalne Xduoo X3 na Tomtop 83 dolaru. Je to z Britanie takze bez cla
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 2. 12. 2016 20:13

http://www.tomtop.com/other-multi-media ... 1584b.html
Předběhl jsi mě. Můj šel z Číny a bez cla. Takže 73US? Za mě jedině doporučuju. Za ty prachy? Aj desetkrát :D . Ve všech barvách :mrgreen: .V podstatě lepší player jsem v rukou neměl. Myslím, že zvuk je speciálně laděn na žánr metal. I když experimentálně tam pustím nějaký jazz, nebo co to je, taky paráda.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 3. 12. 2016 11:18

Můj jsem měl z gearbestu za 75vdolků a taky bez cla. Šlo to skrz dopravce postnl, možná to na clo či dph mělo nějaký vliv. Za tu cenu je to fajn přehrávač ale má pár neduhů. Třeba přední vroubkovaný kov je velmi náchylný na rýhy. Já už po třech dnech jsem ho měl odřený aniž bych si byl vědom nějakéhu hrubého zacházení. Druhý neduh bych viděl samotný software kdy originální i RB nejsou dotažené.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 4. 12. 2016 16:45

X3 ve zlatě, rok používaní bez obalu, bez škrábance....origo sw bída + špatný hodinový kmitočet, u RB jsem nezjistil žádnou potíž....baterie - doporučuji počíst Head-Fi, existují dvě varianty, 1500 a 2000 mA, problém je v nastavení....
JR Transrotor Leonardo + Ortofon Jubilee + Audio research LP1, SWANS F 2.3B line array, REL G1 x 2, SPaudio D1, active crossover Sykora/Riha/Lo-fi, tri amping monoblok Dudek/Riha/Lo-fi x 2, XDuoo X20 RB/Tennmak Pro mod
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 7. 12. 2016 21:47

Taky vám nejdou nebo jdou špatně některé rockbox while playing screens? Jak spravit?
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Berry Sabathore 10. 12. 2016 23:32

Ahoj. Pořídil jsem si ho ke svým NAD Viso hp50. Poslech power, speed metal a spokojenost. Ted i hudba z Vikings, folk metal, Wardruna a nádherný detaily. Zkoušeno i s Klipsch x4 a taky OK.
Berry Sabathore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 21. 12. 2016 17:28

Pamatuju si, že když jsem ho poslech prvně, tak jsem neomdlel. Dnes jsem učunil druhý pokus a ne, nic se nezměnilo. Má to detail, má to docela prostor, nehraje to vysloveně blbě, ovládání docela příjemný, velikost excelentní, ale na mne je to už moc světlý. Zvuk mi přijde takovej vykleštěnej. Se Spartanama jsem to vůbec nedal, Atheny jsou o chlup lepší, ale i tak. Takže jsem jedním z mála lidí na planetě, kdo z něj není odvařenej. Navíc šumí. Míň, než iBasso, ale víc než AK70. Chápu, že jsem si asi zavařil :-(
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 21. 12. 2016 17:58

S etama vůbec nešumí a o něco světlejší by bylo super :-D.
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 21. 12. 2016 19:14

Já na to mám trošku jiný pohled. Možná není X3 taková zvuková bomba v porovnání s AK70, nebo DX80, ale když vezmeme v potaz cenu a kvalitu, tak si myslím, že konkurence prakticky neexistuje. A nehledě na fakt, že pro mnoho lidí může být tento přehrávač vstupem do high end audia. Takže své místo na trhu tento přehrávač rozhodně má.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, Tin P1, KZ ZS3
Prodej: Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 21. 12. 2016 19:37

Já se o tom přeci nepřu. Jen jsem psal, že mi jeho zvuk nesedí to je všechno. Neříkám, že je to brak. Nebo jo?
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 21. 12. 2016 20:40

Udělá něco Rockbox se zvukem? Asi to co mi na X3 nejvíc vadí je spodní pásmo. Je to jako holka co je od pasu výš kočka, ale spodek má prostě slabší. Pokud by RB pomohl, tak bych ho zkusil.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 21. 12. 2016 21:24

Určitě zkus. Právě mně se zdá, že ty basy jsou výraznější :-D. Tohle je strašně relativní, opravdu velice záleží na sluchátkách, jak si s přístrojem sedí a na tom, na co je člověk zvyklý.
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 21. 12. 2016 21:28

Ted jsem nasadil medenej kabel a bud uz si zvykam nebo je to lepsi. Chce to cas. Ty prvni dojmy bejvaj zradny.
U toho RB jsem asi narazil na problem. To jde nainstalovat jen z okenic? Je jedu na iOsu. Zatim to necham. Skoda toho sumu. Fakt uz se musim podivat po nejakejch poradnejch spuntech.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 21. 12. 2016 22:56

Jo, RB jde nainstalovat i z OS X....
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, Tin P1, KZ ZS3
Prodej: Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka