[První dojmy] Cowon Plenue D - finální evoluce D2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 4. 2016 18:44

No popravdě to nevím jak. Prdím na to. Vrazil jsem do něj kartu a už hraju.

-- 22. 4. 2016 17:45 --

Pomohlo by tovární nastavení?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 4. 2016 20:18

Ty jo, ta malá věc vůbec nehraje špatně. Už jsem doobjenal futrálek a folii.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Larrybee 22. 4. 2016 20:32

mrazíkovo píše:Ty jo, ta malá věc vůbec nehraje špatně. Už jsem doobjenal futrálek a folii.

ice te neznam, ale stejne jako ja znej mam za tebe radost. Taktez jsem ucinil po cca pul hod odposlechu a obednal pouzdro a folii
Larrybee
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 4. 2016 20:43

Já ho pořídil jen ze zvědavosti a jsem velmi příjemně překvapen. Jen ta patálie s pamětí mne mrzí. Jinak mu nemám co vytknout. Ani mi pomalej nepřijde. Sympatický dareba.
Zajímavý je, že teď na déčku jsem zjistil sykavky u Kaiserů. Savanty jsou v tomto lepší. Zas jim občas chybí ten objem.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 22. 4. 2016 20:49

Pozitivní vlastností je funkční ekvalizér s řadou efektů.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 4. 2016 21:02

Cowon je jedinej aparát, kde má cenu se zvukem něco dělat, protože zvuk se dá doladit. U většiny ostatních DAPů je to spíš povinná ne příliš funkční výbava.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 22. 4. 2016 23:53

Srovnání s X5 druhé generace by bylo?
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 4. 2016 02:45

Budu mit x5ii pujcenou o vikendu.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 4. 2016 06:03

mrazíkovo píše:No popravdě to nevím jak. Prdím na to. Vrazil jsem do něj kartu a už hraju.

Na Mac os neviem ani ja. Ved vygugli.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 4. 2016 13:31

Včera jsem to nechal vyšetřit diskovou utilitou a našla se chyba. Po jejím opravení vzrostla volná paměť na 12,5Gb. Dnes jsem ještě nainstaloval aktualizaci 1.11, ale zatím jsem nekontroloval, zda-li se něco změnilo s pamětí.
Nicméně zvukově je to fajn aparátek. Jen si úplně moc nerozumí s Atlasy. To je dost mizerný. Zvuk je hrozně placatej. S Nobly je to prima.
No a to X5 II bohužel mít nebudu. Tudíž to neporovnám, omluvám se.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 24. 4. 2016 19:46

Můžem se někdy domluvit na zápůjčce, no problem.:)
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 25. 4. 2016 20:19

Jsem déčkem čím dál víc ohromen. Moc si nerozumí s Atlasy, ale s Nobly se mi zvuk moc líbí. Mojo bylo technicky perfektní, ale děsně mne nudilo. Nejvíc se mi zvukově líbila P1, ale ta měla darebnou baterku. Déčko sice není zvukově na úrovni P1, ale není ani daleko za ní a zvuk mne zase moc baví. Začínám zvažovat, že pustím X5.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 25. 4. 2016 21:00

Za mě to hraje více do temna a já bych raději do světla, ale ne jak to má x3ii se zvýrazněnýma sykavkama. Úpravy zvuku to má super ale stejně to nepoužívám, ať to hraje, jak to má hrát. Dám šanci ještě x5ii.
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 25. 4. 2016 21:09

No ja jsem toho nazoru, ze Cowon je jedinej prehravac, kdy upravou lze docilit zlepseni. Je to jako dokorenit si dobry jidlo na taliri. Jist biftek neslanej jen proto, ze ho kuchar posolil malo by mi nechutnalo. A mozna to ten kuchar udelal schalne, aby si dal prostor pro tu svou chut vsem. U P1 jsem byl z pocatku desne zklamany a teprve kdyz jsem si nasel ten svuj zvuk, tak jsem pochopil, ze Cowon proste umi hrat. U DX90 jsem si nedokazal najit svuj zvuk vubec. Kazdy to mame jinak.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Larrybee 26. 4. 2016 23:06

mrazíkovo píše:No ja jsem toho nazoru, ze Cowon je jedinej prehravac, kdy upravou lze docilit zlepseni. Je to jako dokorenit si dobry jidlo na taliri. Jist biftek neslanej jen proto, ze ho kuchar posolil malo by mi nechutnalo. A mozna to ten kuchar udelal schalne, aby si dal prostor pro tu svou chut vsem. U P1 jsem byl z pocatku desne zklamany a teprve kdyz jsem si nasel ten svuj zvuk, tak jsem pochopil, ze Cowon proste umi hrat. U DX90 jsem si nedokazal najit svuj zvuk vubec. Kazdy to mame jinak.
Krásně řečeno, lépe bych to neřekl. Je tomu tak už od jak živá, tisíc lidi, tisíc chutí a já jsem rád, že nám to Cowon umožňuje a dovolí si sními hrát jako maléj Jarda co dostal pod sromeček CHEVU a v tomto případě LEGO se kterým si muže podle svého uvážení manipulovat a utvářet podle libosti... Já jsem nad míru spokojen a to bez keců. Přednes Déčka je parádní, dokáže udělat " Rektální Lobotomii " bez toho aby uši trpěli a to jen díky tomu, že mě bylo dovoleno si sním hrát tak dlouho, až mi ukázal a dokázal, že v tom malém tvorečku se skývà velká síla
Larrybee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka