MP3 prehravac do 80 eur (s par podmienkami)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tibikee 5. 3. 2016 11:41

Ahojte, vyberam si pre seba vhodny mp3 prehravac a dufam, ze mi poradite. Co od neho chcem:
1. Zvukovo lepsi ako Iphone 6 (na formaty mp3 320 a flac)
2. Schopny dostatocne dynamickeho zvuku so sluchadlami Bowers Wilkins P5
3. Slot na pamatove karty
4. Pritomnost FM radia
5. Ovladanie nedotykove, preferujem tlacidla
Cenovo sa chcem dostat na max 80 eur. Viem, ze ako jeden z prvych napadne Sansa Clip, ale pokial viem, tak nove verzie uz nedosahuju takych zvukovych kvalit, ako tie starsie.
Dik za Vase aktivne zapojenie.
Dobry zvuk moze byt nielen v tme lepsi ako dobry obraz :)
tibikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 5. 3. 2016 12:12

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 3. 2016 13:37

... myslím, že všetkým zadaným podmienkam nevyhovuje žiadny MP3 prehrávač 8-S
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 5. 3. 2016 13:55

tento má aj rádio,recenzie sú pozitívne
http://m.banggood.com/ONN-X5-Profession ... 12170.html
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 3. 2016 14:20

... a je zvukovo lepší ako IPhone 6 ?!? ... no tak potom prečo ho už všetci za tie prachy nemáme doma, že !?! ... jednoducho niektorí občania evidentne nie sú ukotvení v realite
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 5. 3. 2016 16:51

zvukový výstup i Phone 6 je super vo svete mobilov ale aká čiastka z jeho ceny bola investovaná do zvuku? (mimochodom I Phone 4 bol zvukovo lepší ☺ )
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tibikee 6. 3. 2016 11:15

Prave toho som sa obaval. Predpokladam, ze nakoniec budem musiet vypustit FMko. Co Fiio M3? Ma zvukovo na viac ako Iphone 6? Asi to bude dost podobne, ze? Inak podla mna je v ramci tych lepsich prehravacov v nizsej cenovej relacii vcelku diera na trhu, urcite nie som sam, koho by FM potesilo..
Dobry zvuk moze byt nielen v tme lepsi ako dobry obraz :)
tibikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AI Wintermute 7. 3. 2016 16:11

ten ONN X5 vypadá dobře.

Jestli to dobře počítám, tak s DPH to vyjde na cca 1700 Kč, což je méně než Fiio M3 a některými detaily se mi líbí mnohem víc. Například zpracování tlačítek apod. Přijde mi, že u M3 musí být tlačítka po hmatu špatně odlišitelná.

Ale něco jsem si o X5 zjistil a je tam pár celkem otravných věcí:

1) bez update firmware (prý nutné z PC s Win7, protože na W8/10 to nefunguje) to nehraje soubory z SD karty
2) co jsem pochopil tak to pořád neumí resume
3) neumí to prý "smíchat" skladby z SD a z interní paměti a hrát je jako by byly na jednom médiu

což je škoda...
AI Wintermute
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibikee 7. 3. 2016 18:11

Tak priznam sa, ze problematicky update firmwaru ma odradzuje, plus absolutny deal breaker je nemoznost resume po vypnuti a opatovnom zapnuti, pricom dostat sa k pesnicke na sd karte je za trest, takze u mna ONN X5 urcite nie a obaval by som sa aj vydrze baterky, ktora casom bude samozrejne klesat. Takze zatial Fiio M3 u mna vedie.. skoda toho FMka.. :(
Dobry zvuk moze byt nielen v tme lepsi ako dobry obraz :)
tibikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AI Wintermute 7. 3. 2016 18:56

jj, i u mne to zatím vypadá na M3. Už jsem se ve vláknu k tomuto přehrávači ptal na pár detailů, tak se snad ozve někdo, kdo ho má.

Překvapuje mne absence zámku kláves - údajně nejde zmáčknout omylem - mno nevím...
AI Wintermute
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibikee 7. 3. 2016 21:45

O zamku klaves neviem. Pre mna je velke plus moznost pauzy a next plus previous na dialkovom na mojich sluchadlach, skoda ze volume nebude fungovat, ale aj tak potesi.
Dobry zvuk moze byt nielen v tme lepsi ako dobry obraz :)
tibikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 3. 2016 22:55

:shock:
AI Wintermute píše:jj, i u mne to zatím vypadá na M3. Už jsem se ve vláknu k tomuto přehrávači ptal na pár detailů, tak se snad ozve někdo, kdo ho má.

Překvapuje mne absence zámku kláves - údajně nejde zmáčknout omylem - mno nevím...


Jestli si vzpominam dobre, tak zamek ma. Na boku je soupatko a tim se zamyka.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tibikee 9. 3. 2016 09:16

Tak M3ka vcera dorazila. Ovladanie v pohode, displej vyblednuty, ale citatelny, tlacitka aj cely pristroj mohli byt z trosku lepsich materialov, ale co by som asi chcel v tejto cenovej relacii. K tomu pre mna najpodstatnejsiemu, cize k zvuku - porovnaval som s Iphonom 6 (flac aj mp3 320kb).
Hlasitost jednoznacke v prospech M3, pri EQ off, so zapnutym EQ isla dole na uroven Iphone 6. A to bol asi jediny plusovy bod M3. Inak jej chybala hlbka basov, zvuk na Iphone 6 bol celkovo plnsi, detailnejsi, vokaly prirodzenejsie, na M3ke zneli vokaly a aj basy umelsie.
Takze u mna sa M3ka dlho neohreje a vraciam ju naspat predajcovi. Zo srandy som na Ebayi prihodil na Xuelin 770c a aj nakoniec vyhral, takze ked dorazi z Honkongu, tak dam vediet ;-)
Dobry zvuk moze byt nielen v tme lepsi ako dobry obraz :)
tibikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AI Wintermute 9. 3. 2016 19:05

Hmm, tak srovnání s jablíčkem nemám, horší je to s těmi basy... Ale třeba mi bude vyhovovat. Já to stejně chci do MHD.
AI Wintermute
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2016 21:14

2 tibikee
Jen ze zvědavosti, jaký přehrávač ( aplikaci ) jsi na iPhonu používal? Ten co tam je originál?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků