Novinky z Asie - přehrávače

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 1. 2019 08:36

Mám doma repráček od Sony a sounbar od Trustu a ani jedno zařízení se mi nepodařilo připojit. Návod je jen v čínštině a mne nebavilo to zkoumat. Podle feedbacků na Ali to však prý funguje.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 26. 1. 2019 09:03

Jasné, za tuto cenu ani nečekám zázraky. Na druhou stranu kvalita BT přenosu u Shanlingu M0 je až neskutečně dobrá, takže by mohl překvapit i "noname" Číňan ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 1. 2019 17:31

BT funguje. Je to malinko kostrbatý se připojit, ale maká to.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 26. 1. 2019 18:46

To vypadá výborně, věřím, že to bude něco výjmečného, protože Mrazík je obrovský talent na objevování kvalitních kousků. Pokud ho někdy budeš posílat, rád bych si jej poslechl.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 1. 2019 18:56

K ověření mnou slyšeného byli vybráni:
Lopo_x
my.dre
hanýsek3099

Přehrávač pošlu prvně na Moravu a přes HK se mi vrátí. Budu ho posílat nejdříve koncem příštího týdne.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 27. 1. 2019 08:00

Díky moc, už se těším :-)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 1. 2019 19:40

Toto je mých nejlíp utracených 13stovek za poslední minimálně dva až tři roky. Teď večer jsem poslouchal na střídačku Aune a X2. Aune má v přímém porovnání hutnější zvuk s možná až nepatřičně výrazným spodkem. Ač bych to nikdy nečekal, tak musím konstatovat že v rozlišení a podání detailu je ta X2 výrazně lepší. Stejně umístění nástrojů a interpretů na scéně je u X2 mnohem preciznější. X2 má v přímém porovnání mnohem civilizovanější a hladší projev. Muzika, kterou mám naposlouchanou desítky hodin mi najednou zní nově. Je to naprosto neuvěřitelnej stroj. Úplně jsme přestal řešit ten šum. Ne, že by zmizel, ale ta muzika mi zní tak, že mne cokoliv kolem nezajímá. Jen se nechám unášet tóny melodie, hlasem interpreta a najednou jsem někde úplně jinde. Dneska jsem se tak zaposlouchal při venčení našeho psa, že jsem normálně zabloudil. Prostě jsem s ním jen mechanicky šel a vůbec nevnímal, kam mne to stvoření táhne. Fakt pecka. A i kdyby iksdvojku kolegové strhali a udělali ze mne blbce, tak je mi to úplně fuk, poněvadž mne prostě baví.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 28. 1. 2019 06:21

No tak se začínám těšit čím dál tím víc. Ještě se mi nestalo, že bych s Tebou v rámci testovaných věcí vyložené nesouhlasil, takže to zřejmě bude hodně zajímavé. Jen by mě zajímalo, jestli se v tomto případně Číňanovi daří dodržovat kvalitu u většinu kusů.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 28. 1. 2019 15:34

Já ho rovnou objednal na Ali. Už je na cestě.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod artam 28. 1. 2019 16:15

Zaujímalo by ma, či ten X2 dokáže uživiť aj 300 ohmové sluchátka. M0 som skúšal na Sennheiser HD580 a pri vyššej hlasitosti bol už dosť na hranici, zvuk akoby strácal údernosť, razanciu (neviem, ako to presne vyjadriť).
artam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 28. 1. 2019 17:14

300 ohmů už je opravdu hodně. Málokterý DAP zvládne toto rozehrát bez ztráty kvality a síly. Tady už bych uvažoval o malém sluchátkovém zesilovači na cesty, případně větším a kvalitnějším na doma.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwhit 29. 1. 2019 13:17

od ktereho prodejce na ali kupujete? nebo to je uplne jedno?
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 1. 2019 13:31

Já koukal na ty shopy co jich už pár prodali a lidi si moc nestěžujou. Naknec jsem objednal u GRATITUDING STORE. Poslali to pod podacím číslem z Belgie a dodávka trvala lehce přes 3 týdny.

Ad velký sluchátka. Mám doma jen Senny HD598, ty moc náročný nejsou. Tudíž nepomůžu. Nicméně honit velký sluchátka z přenosných přehrávačů trošku postrádá pointu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 29. 1. 2019 15:17

Já objednal u stejného prodejce. Má dobré hodnocení u tohodle přehrávače.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwhit 30. 1. 2019 11:25

mrazíkovo píše:Já koukal na ty shopy co jich už pár prodali a lidi si moc nestěžujou. Naknec jsem objednal u GRATITUDING STORE. Poslali to pod podacím číslem z Belgie a dodávka trvala lehce přes 3 týdny.

Ad velký sluchátka. Mám doma jen Senny HD598, ty moc náročný nejsou. Tudíž nepomůžu. Nicméně honit velký sluchátka z přenosných přehrávačů trošku postrádá pointu.



jak bude hrat v porovnani s m0?
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků