Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod epidot 6. 9. 2019 11:25

v3.1 u výrobce, bude cz :) ?
http://en.shanling.com/download/56

New Functions:
1. Added Album Artist browsing. Go to Playback menu to enable.
Note: All files must have Album Artist tag filled, otherwise they will be listed under “Unknown artist”.

Changes and fixes:
1. Fixed problem with AAC Bluetooth, previously causing problems with some TWS earphones.
2. Fixed problem regarding connecting two units of M0 over Bluetooth.
3. Other bug fixes
----------------------------------------
Pomůže dát CZ místo něčeho jiného než té 'indičtiny'? kvůli naší diakritice ?
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod onoff1 18. 9. 2019 09:08

Mrtvo, mrtvo, mrtvo... asi jen posloucháte
čeština pro v3.1:
https://uloz.to/file/pLRk9WqjySwi/m0-v3-1-custom-zip
onoff1
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekJR 9. 10. 2019 21:02

Asi hloupý dotaz. Umí m0 klasickou adresářovou strukturu ( při které ignoruje tagy a třídění podle jmen interpretů, žánru atd.)? A má ta struktura nějaké limity, kolik může být vnořených adresářů a jejich počet? Díky za odpověď.
ZdenekJR
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 10. 10. 2019 07:42

Ano umí, o limitech nevím, kromě docela podstatného limitu počtu znaku, co se vejdou na display. Bez toho si nedovedu přehrávač představit, udržovat otagovanou knihovnu je peklo.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tonik666 10. 10. 2019 07:46

Ted display M0 je pri slozky napikacu.

Dnes uz podle me neni problem mit otagovanou knihovnu. Pracuju s Tagscannerem a ten je velmi efektivni a komfortni.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekJR 10. 10. 2019 08:50

Děkuji za odpověď. Já jsem na adresářovou strukturu zvyklý od Nortona commandera. Nemám rád, když se někdo snaží být chytřejší než ja. Např. tagy atd.
ZdenekJR
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 10. 10. 2019 09:16

Nie si sam, praca s tagmi je pre mna otravna. Ja mam "otagovane" nahravky cez adresare a nazvy suborov. Navyse pri pouzivani kniznic maju niektore prehravace limity na pocet songov (napr. Hiby R3 ma 20tis.), co pri kartach 512GB je problem. Pri pouziti adresarovej struktury tento limit nie je, mozno len pocet adresarov niekedy alebo suborov v nich, ale tieto limity sa daju tazsie prekrocit, ale verim, ze par pripadov sa najde aj tu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod epidot 20. 10. 2019 17:12

.. FW check error.. ??? (cz verze)
RME ADI-2 DAC FS + Denon AH-D9200 / Onkyo TX 8270 + Denon AH-D7200 + Polk Signature Elite ES55
Sennheiser Momentum TW4
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 9. 11. 2019 18:59

plánuji pořídit M0 a mám dotaz.Pokud budu vnořen do složky a pár podsložek např. aaa/bb/cc a pustím odtud album,přehravač předpokládám najede na hlavní stránku přehrávání..pokud se pak vrátím zpět do složek,zůstanu stejně vnořen a na stejném albu?Díky
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, Technics AZ80, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 11. 2019 20:10

myslím že jo.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tonik666 6. 12. 2019 06:41

Vysel firmware v3.2 na M0, ktery pridava REPLAY GAIN. Jupiiii!
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod jebex 7. 12. 2019 22:10

Mám nově M0, zatím se tím prohrabávám a jsem spokojený, BT nijak nepřeskakuje, ovládání rychlé a jednoduché. Nemůžu ale ani za prd najít jak přehrát všechnu hudbu od daného interpreta. Př. mám složku R.E.M. a v ní 2 složky (2 alba). Abych přehrál hudbu, tak musím vlézt do jednoho z těch alb, pustit song a pak se přehrává dál hudba jenom z toho jednoho alba. Jak to udělat, aby se přehrávaly songy ze všech alb? Jsem si jistý, že to musí jít, jenom jsem levý.
jebex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 7. 12. 2019 22:39

V menu přehrávání musím mít zaškrtnuto Folder Skip. Alespoň u M1 to tak mám. A jinak pokud chceš hrát podle autora, musí být do databáze načtena veškerá hudba na kartě, lze to ručně i automaticky. Ale možná je to u M0 jinak, to myslím nemá software od HiBy.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jebex 8. 12. 2019 11:30

Bylo to tím, že jsem neměl nahranou hudbu v databázi. Díky moc.

Edit: vyhledávat asi nijak nejde, že? Když je těch autorů víc, tak by se to hodilo. Třeba v nějakém dalším firmware :)
jebex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod georgetoy 11. 12. 2019 07:31

Samovybíjení - nejdřív jsem myslel, že je to jen ze začátku, ale teď již mám ověřeno: Po plném nabití a nepoužívaní je za 3 týdny mrtvej, to se mi za tím u žádného přehrávače nědělo (Sansa, Cowon, Fiio...)
georgetoy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků