Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod georgetoy 15. 9. 2021 08:36

Šum Tak jsem vyzkoušel: různé verze FW, různé SD karty, vracení do továrního nastavení, různá sluchátka, šum je nezávislý na hlasitosti, je přítomný stále tj. i v stopnutí přehrávání a převládá v pravém kanálu.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod perpeťák 20. 9. 2021 23:24

Georgetoy, udělal jsi chybu. Vytáhl příliš brzy. Vrať do šuplíku.Vytáhni tak za dvacet let. Budeš překvapený jak šum zmizel :lol:
perpeťák
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 21. 9. 2021 02:48

To jsou perpeťáku opravdu hodnotné příspěvky, vyloženě je tě pro toto fórum škoda...

georgetoy: Možná máš citlivější sluchátka, kde je šum zřetelnější a nebo se zvýšily tvoje nároky. Kondenzátory a podobně za rok dva nezestárnou. Ale ber to tak, že M0 je naprostý základ, kde tyto artefakty zkrátka bývají.
Pak je ještě možnost rušení. Třeba něco jinak, než dřív. Jiný wifi router, mobil, či PC poblíž atd, tohle všechno může rušit a produkovat šum.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 23. 9. 2021 09:16

No je to divné, M0 mně také s ničím nešumí. Po takové době v šuplíku mě napadá oxidace kontaktů. Klidně i v 3,5mm zdířce, zkusil bych něco jako Kontaktol určený k tomuto. Pogoogluj. Jinak asi opravdu bude něco špatně s HW uvnitř...

Bbtw, fw 3.6 pěkně zrychlil reakce na listování/procházení
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod starrtiktokk 2. 12. 2021 09:49

Predpoklad 100US by byl milý,ale já to vidím spis mezi 150-170 US.Nicméne pokud se pletu,budu jedune rád.Uvazuji o druhém DAPu a toto by byl ideální kandidát.Dobrá výdrz na baterku a pripojil bych ho k MOJO.Za tu cenu ideální a az MOJO dojde stáva,tak do usí IEM a vesele pokracovat...Stále sleduji,kdy prijdou nové info a hlavne pohled samotného Franty.
starrtiktokk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inkvizition 2. 12. 2021 12:19

starrtiktokk píše:Predpoklad 100US by byl milý,ale já to vidím spis mezi 150-170 US.Nicméne pokud se pletu,budu jedune rád.Uvazuji o druhém DAPu a toto by byl ideální kandidát.Dobrá výdrz na baterku a pripojil bych ho k MOJO.Za tu cenu ideální a az MOJO dojde stáva,tak do usí IEM a vesele pokracovat...Stále sleduji,kdy prijdou nové info a hlavne pohled samotného Franty.


Tento příspěvek tu měl být tak před třemi lety, jinak moc nechápu:-D
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 2. 12. 2021 13:24

Taky mě přijde, jak kdyby se to ztratilo v čase, i s tím odkazem na Frantu.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod starrtiktokk 3. 12. 2021 13:15

To jsou perpeťáku opravdu hodnotné příspěvky, vyloženě je tě pro toto fórum škoda...
[url="https://vidm.fun/vidmate/"]vidmate app[/url] [url="https://authorityapk.com/mobdro/"]mobdro app[/url]
starrtiktokk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky81 18. 1. 2022 17:37

jarešek píše:Firmware verze 3.6

Ahoj,měl bych dotaz ohledně nového přehrávače a FW ,je nutno nahrávat FW postupně od nejstarší verze, nebo nejnovější verze obsahuje vylepšení všech předešlých a nahrává se pouze tedy ta aktuální?
koky81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky81 19. 1. 2022 21:40

koky81 píše:
jarešek píše:Firmware verze 3.6

Ahoj,měl bych dotaz ohledně nového přehrávače a FW ,je nutno nahrávat FW postupně od nejstarší verze, nebo nejnovější verze obsahuje vylepšení všech předešlých a nahrává se pouze tedy ta aktuální?


tak tohle už jsem si vyřešil,výchozí jsem měl 3.4 takže jsem přehrál na 3.5 a pak na 3.6 :nenapadne

ale dnes jsem narazil na dva problémy:
1) Dvě složky skladeb z kořenového adr. se mi z nějakého důvodu nezobrazují dle výběru interpreta v sekci playlistu (jsou označeny jako neznámé), přitom ve složce jsou viditelné.

2)absolutně mi není jasné jak změnit obrázek zamykací obrazovky..dělám to dle návodu - mám vytvořenou složkou lockscreenimage , v ní dva obrázky v jpg. cca13kb a prostě jiný něž výchozí obrázek mi to v přehrávači nenabídne.
koky81
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků