Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ládínek76 11. 12. 2019 12:25

Když je přehrávač vypnutý baterie mi drží kapacitu pořád stejnou i po měsíci. Jednou se mi stalo že jsem ho nevypnul a vzal ho po týdnu a moc baterka nebyla. Jsem byl docela překvapený
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod epidot 14. 12. 2019 16:33

3.2 v CZ :) ??
... děkujeme

1. Improved font files to avoid problem with some special symbols from different world languages.
- tak, německé přehlásky jsou pořád mišmaš :/
RME ADI-2 DAC FS + Denon AH-D9200 / Onkyo TX 8270 + Denon AH-D7200 + Polk Signature Elite ES55
Sennheiser Momentum TW4
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod epidot 2. 4. 2020 12:21

verze 3.3 :D
http://en.shanling.com/download/56

New Functions:

1. SyncLink – Control playback of M0 from connected Android smartphone or tablet.

Note: To use SyncLink function, you need to install Shanling Music app. App is available as .apk file in the zip file with firmware update.

Note 2: SyncLink function is still considered beta, there will be following updates.

Note 3: At current time Shanling Music app is available only for Android devices.

2. Added Russian language.

3. Added AB repeat function.

Note: To use AB repeat, click on AB button on now playing screen. Then tap on two positions on progress bar, to set position A and B.

4. Added DSD-native support for USB Output to external DAC.


Changes and fixes:

1. Adjusted Playback speed control (available in 1.25/1.5/2x speed).
2. Adjusted now playing screen, moving progress bar to the first group of controls.
3. Other bug fixes.
RME ADI-2 DAC FS + Denon AH-D9200 / Onkyo TX 8270 + Denon AH-D7200 + Polk Signature Elite ES55
Sennheiser Momentum TW4
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 2. 4. 2020 14:07

Hm, tak to koukám jako blázen, popravdě už jsem další update nečekal :-)
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tonik666 3. 4. 2020 11:17

Konečně rozumná struktura hlavní obrazovky.

Pokud opravili bugy, např. že si při přehrávání přes bluetooth v autě nepamatovalo kde skončil přehrávat, tak teď už je to relativně hotové :)
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 19. 4. 2020 19:55

Nemáte někdo vadný M0?

Přišel jsem při pádu o tlačítko, přístroj však funguje, a potřeboval bych nové tlačítko.

Nemáte někdo?
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod wmartini 20. 4. 2020 10:43

tonik666 píše:Nemáte někdo vadný M0?
Přišel jsem při pádu o tlačítko, přístroj však funguje, a potřeboval bych nové tlačítko.

Mají v nabídce náhradních dílů pouze celé tlačítko, takže jestli ti chybí jen čudlík, je to trochu drahé, ale aspoň doprava by měla být zdarma:
https://shenzhenaudio.com/products/shan ... 0820414524
wmartini
Junior

Odeslat příspěvekod epidot 26. 5. 2020 11:32

již nějaký ten pátek venku, ale i tak... v 3.4, 71MB :hm
http://en.shanling.com/download/56

1. Adjusted Playback speed control, now working with corrected pitch.
2. Other small bug fixes.
RME ADI-2 DAC FS + Denon AH-D9200 / Onkyo TX 8270 + Denon AH-D7200 + Polk Signature Elite ES55
Sennheiser Momentum TW4
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 7. 6. 2020 21:09

wmartini píše:
tonik666 píše:Nemáte někdo vadný M0?
Přišel jsem při pádu o tlačítko, přístroj však funguje, a potřeboval bych nové tlačítko.

Mají v nabídce náhradních dílů pouze celé tlačítko, takže jestli ti chybí jen čudlík, je to trochu drahé, ale aspoň doprava by měla být zdarma:
https://shenzhenaudio.com/products/shan ... 0820414524



Díky za link na tlačítko, objednal jsem a přišlo, vše už funguje jak má.

V Gothic mi tvrdili, jak se tlačítko přidělává zevnitř a bez otevření přístroje nelze tlačítko upevnit, ale není to tak. Část, kterou se ovládá hlasitost, je pouze nacvaknutá zvenku.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekJR 20. 7. 2020 15:25

Velmi tento přehrávač nedoporučuji
15. 10. 2019 jsem jej zakoupil ve firmě Audigo v Praze. Na počátku ledna 2020 začal vypadávat jeden kanál (levý?). Dne 14. 1. jsem zanesl přístroj do prodejny k reklamaci. Dne 12. 2. 2020 jsem byl přístroj vyzvednout, ale dle servisu Empetria se závada neprojevila! Okamžitě v prodejně jsem přístroj vyzkoušel a i obsluhou mi bylo potvrzeno, že "Hraje jen jeden kanál" a přístroj byl opět odeslán do servisu. V pondělí 9. 3. jsem ho byl zase vyzvednout, ale neopravený. Na vylomený konektor se prý záruka nevztahuje.
- přístroj je z vnějšku bez sebemenších poškození (byl celou dobu v originálním pouzdře)
- přesto se poškodil konektor na sluchátka! - asi se tam nemají dávat
- chování servisu i prodejce - hnus
ZdenekJR
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 20. 7. 2020 20:53

Ztratil jsem tlacitko-vnejsi cast. V audigu mi rekli, ze za 800 mi tlacitko vymeni, a tvrdili, ze se upevnuje a nelze ho do prehravace jen zasunout. Navic ze dodavky z ciny behem covidu nemaji jasne datum dodani.

vedel jsem, ze tlacitko nijak upevnene nei, jeste jsem nastudoval manual na jeho vymeni na strankach shanling a dle odkazu vyse jsem objednal za 15usd nove tlacitko. kdyz prislo nasadil jsem ho a pristroj funguje.

takze klasika - servis nevi nebo nemuze opravovat jednoduse a podava kvuli to nepravdive informace
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod vodnik33 17. 9. 2020 01:27

vodnik33
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod georgetoy 14. 9. 2021 11:51

Tak jsem M0 po čase vyndal ze šuplíku a nestačím se divit. Šumí jak blázen, trochu se to zlepšilo při změně Gain na L, ale stejně to tam třeba na Etymonickách ER4SR slyším. Na žádném jiném přehrávači Cowon, Fiio, Sanse jsem s tím zatím problém neměl.
georgetoy
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 14. 9. 2021 15:11

To je divné, M0 byl vždy nejtišší přehrávač, co jsem kdy měl, porovnával jsem s Fiio, Hiby atd, vše vždy na pozadí šumělo a M0 jak hrob. Zkusil bych dát přehrávač do továrního nastavení, ale třeba je rozbitý jack.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jarešek 15. 9. 2021 07:34

Firmware verze 3.6
jarešek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků