Představení novinky Shanling M0

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ládínek76 11. 12. 2019 13:25

Když je přehrávač vypnutý baterie mi drží kapacitu pořád stejnou i po měsíci. Jednou se mi stalo že jsem ho nevypnul a vzal ho po týdnu a moc baterka nebyla. Jsem byl docela překvapený
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod epidot 14. 12. 2019 17:33

3.2 v CZ :) ??
... děkujeme

1. Improved font files to avoid problem with some special symbols from different world languages.
- tak, německé přehlásky jsou pořád mišmaš :/
Chord Mojo + Audeze LCD-X MC, Shanling M0 + iBasso IT01, Modecom Eclipse 60, Onkyo TX-8270 + Monitor Audio Bronze 2
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod epidot 2. 4. 2020 13:21

verze 3.3 :D
http://en.shanling.com/download/56

New Functions:

1. SyncLink – Control playback of M0 from connected Android smartphone or tablet.

Note: To use SyncLink function, you need to install Shanling Music app. App is available as .apk file in the zip file with firmware update.

Note 2: SyncLink function is still considered beta, there will be following updates.

Note 3: At current time Shanling Music app is available only for Android devices.

2. Added Russian language.

3. Added AB repeat function.

Note: To use AB repeat, click on AB button on now playing screen. Then tap on two positions on progress bar, to set position A and B.

4. Added DSD-native support for USB Output to external DAC.

Changes and fixes:

1. Adjusted Playback speed control (available in 1.25/1.5/2x speed).
2. Adjusted now playing screen, moving progress bar to the first group of controls.
3. Other bug fixes.
Chord Mojo + Audeze LCD-X MC, Shanling M0 + iBasso IT01, Modecom Eclipse 60, Onkyo TX-8270 + Monitor Audio Bronze 2
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 2. 4. 2020 15:07

Hm, tak to koukám jako blázen, popravdě už jsem další update nečekal :-)
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 3. 4. 2020 12:17

Konečně rozumná struktura hlavní obrazovky.

Pokud opravili bugy, např. že si při přehrávání přes bluetooth v autě nepamatovalo kde skončil přehrávat, tak teď už je to relativně hotové :)
Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 19. 4. 2020 20:55

Nemáte někdo vadný M0?

Přišel jsem při pádu o tlačítko, přístroj však funguje, a potřeboval bych nové tlačítko.

Nemáte někdo?
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod wmartini 20. 4. 2020 11:43

tonik666 píše:Nemáte někdo vadný M0?
Přišel jsem při pádu o tlačítko, přístroj však funguje, a potřeboval bych nové tlačítko.

Mají v nabídce náhradních dílů pouze celé tlačítko, takže jestli ti chybí jen čudlík, je to trochu drahé, ale aspoň doprava by měla být zdarma:
https://shenzhenaudio.com/products/shan ... 0820414524
wmartini
Junior

Odeslat příspěvekod epidot 26. 5. 2020 12:32

již nějaký ten pátek venku, ale i tak... v 3.4, 71MB :hm
http://en.shanling.com/download/56

1. Adjusted Playback speed control, now working with corrected pitch.
2. Other small bug fixes.
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod tonik666 7. 6. 2020 22:09

wmartini píše:
tonik666 píše:Nemáte někdo vadný M0?

Mají v nabídce náhradních dílů pouze celé tlačítko, takže jestli ti chybí jen čudlík, je to trochu drahé, ale aspoň doprava by měla být zdarma:
https://shenzhenaudio.com/products/shan ... 0820414524

Díky za link na tlačítko, objednal jsem a přišlo, vše už funguje jak má.

V Gothic mi tvrdili, jak se tlačítko přidělává zevnitř a bez otevření přístroje nelze tlačítko upevnit, ale není to tak. Část, kterou se ovládá hlasitost, je pouze nacvaknutá zvenku.
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod JiriMolek 16. 6. 2020 14:38

Chápu, že se všichni snaží vymýšlet menší zařízení, ale ve skutečnosti se mi líbí zařízení standardní velikosti. Vypadá skvěle, ale necítil bych se dobře.
JiriMolek
Kolemjdoucí

Předchozí stránka