MP3 / Flac přehrávač do auta

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 11. 2018 23:59

Zdravím,

řeším takový malý problém, hledám nějaký přehrávač do auta (Volvo XC 70 High Performance Sound + vytlumení).

podmínky:
  • 3,5mm jack
  • MicroSD / 16GB
  • displej (pokud by byl hezky zůstane na palubce, jinak půjde do loketky)
  • !!! aby se napájel z USB a byl schopný se při připojení do nabíjení automaticky zapnou a hrát !!! kdyby se uměl i po odpojení vypnout, bylo by to super, ale takovou naději si nedělám

Cena je celkem jedno, nečekám žádný mega HiFi, jen dostatečný zvuk.

Pokud se nic nenajde, zůstane tam prostě mobil a Spotify Premium... (s nějakým automatem)

Vyfiltrovat si zkušenosti na heurece najdu, ale najít jestli se umí sám zapnout a pustit, to už je horší...

Děkuji za každý tip (/typ? fakt teď nevím).

-- 20. 11. 2018 00:48 --

AD. Ještě mě napadlo rPi, ale tam si nejsem jistej jak dostat zvuk na 3.5mm jack (leda nějakej ten HiFi modul) a druhá věc, jak dlouho by to rPi startovalo...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 20. 11. 2018 10:12

Být tebou, tak se nejdřív podívám na IFTTT a Tasker (pokud máš teda Android mobil). Tam by se tyhle úkony měly dát docela snadno nastavit (např. při připojení na AUX zapnout Spotify, vypnout Wi-Fi, připojit Bluetooth k autu, ...)
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 11. 2018 11:39

To mě napadlo, ale mám rád věci co fungují co nejjednodušším způsobem. Ale asi to tak dopadne.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 20. 11. 2018 13:45

pri pripojeni k USB nezacne hrat asi zadny, ale mozna se pletu. Ja pouzivam v aute v MB E320CDI Xduoo x3 a hraje vyborne
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 11. 2018 22:29

Já to právě zkouším tady, je tu dost lidí co má zkušenosti s ruznými zařízeními.

Zkusim asi nějakej ten Fiio, Cowon, či Xduoo a porovnám s mobilem. Pokud tam nebude zásádní rozdíl v kvalitě, tak to asi skončí u mobilu a Taskeru.

Děkuji
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 1. 2. 2019 20:50

Zkus se podívat na Radsone EarStudio, není to sice přehrávač, ale BT DAC s podporou kodeků AAC, aptx, aptx hd i LDAC, má i podporu zapnutí/vypnutí napájení pro auto.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 2. 2019 21:59

Díky! Vypadá to velmi dobře! :)
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 1. 2. 2019 22:08

Na headfi je velmi populární. Mně teda přijde až v ponělí, ale co jsem četl, tak to rozhodně nebude zklamání.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 2. 2019 22:21

Už jsem to právě studoval. Asi nějakou kačku zase utratím, odkud jsi to bral?
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 1. 2. 2019 22:28

Za tu cenu je to pecka. Amazon, free shipping, něco pod 3k. Včera jsem objednal, pondělí doručení.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 1. 2. 2019 22:57

tak nejak nechapu jaky to bude myt v aute vyznam?
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 1. 2. 2019 23:30

téměř jakýkoliv přehrávač, do kterého existuje Rockbox, v něm je podpora automatického přehrávání při zapnutí napájení i jeho vypnutí + paměť posledního místa. Konkrétně používám Clip Zip, Xduo X3 a Xuelin ihifi 770. Doporučuji výstup přehrávače na max a hlasitost regulovat následně v řetězci, pak to má tu správnou dynamiku...
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 2. 2. 2019 06:44

Xduoo X3 jsem zkousel v mem byvalem MB a je to pekny narez oproti original. Vyborna kvalita. Ted jsem presedlal na novy Skoda Superb ktery nama jack tak tam si muziku z Xdoo X3 uz nepustim skoda
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 2. 2019 07:25

eiben: Přhrávání kvalitní hudby po vlastní ose.

lo-fi: Tohle je pro mě další super informace, protože se o audio nezajímám, tak mi existence nějakého RockBoxu není vůbec známa. Takže to o víkendu zkusím, protože nějakej ten Clip+ mám doma.

Děkuji
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků