Cowon Plenue D2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 2. 2. 2020 17:39

pseudomagick: jestli to bylo na mě tak já umím říct jen jestli jsem spokojenej nebo ne, ale nějakou hifi recenzi ode mě nečekejte, to by jste se asi pobavili :-)
Plenue D2 je můj druhý MP3 přehrávač který jsem začal brát trochu vážně, mám ještě Fiio X1 tak že zkušeností pramálo.
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 2. 2. 2020 18:53

Ok.V pohodě. :D
Hlavně,že jsi s ním spokojený. 8-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boldricus 3. 2. 2020 11:58

Srovnání s D2 s původní D by mě taky docela zajímalo. Podle toho co sem zatím čet - moc toho nebylo - tak jistá "lenost" systému zůstala.
Mě by zajímalo, jak je na tom D2 s citlivými sluchátky. D je oproti třeba Hiby R3 i R5 dost hlasitý, na můj vkus až moc. D2 totiž s výkonem oproti D posílil.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plenue 4. 3. 2020 06:25

Myslim si ze D2 je zazrak vo svojej cenovke. Pouzivam ho s Hifiman Ananda a Focal Elex. Chcel som vyskusat upgrade, dal som na recenzie FIIO M11 z ktoreho sa v recenziach vsetci pototo a mne nesadol vobec, studeny, analiticky, technicky zvuk bez zivota, isiel z domu ako gulovy blesk. Potom som skusil novinku Plenue R2, ktory ma zaklad v podstate rovnaky s D2, ale lepsi display, rychlejsie UI a hodiny. Zo zaciatku som bol spokojny, bol to urcite posun, bas na R2 je taky, ze som zatial taky na ziadnom dape nepocul, neskutocne presny, hlboky, razancia, proste bomba, ale po case ked som si dal zase D2, tak som zistil ze tie hodiny R2 sa snazia strasne vsetko ukontrovat a uz tam troska chyba ten zivot, radost a mal troska mensi priestor. Dalsi bol teraz v rade Hiby R6 PRO a ten bohuzial tiez nezvladol konkurenciu s D2. D2 lepsia dynamika, lepsia separacia nastrojov, lepsie detaily a R6 PRO stoji raz tolko. R6 PRO hra velmi prijemne, dobre sa pocuva dlhodobo, ale troska chyba lesk na detailoch a dynamika, vykon ma ale slusny, tretina vykonu navyse. Teraz rozmyslam, asi budem musiet vystrelit az niekam na hranicu nad 1000 EUR, lakam Lotoo PAW 6000, len dosptupnost toho produktu je skoro nulova, par kusov v EU. Kto vahate nad kupov D2, nevahajte, je to za tie peniaze neskutocny prehravac, nema si veci navyse, streaming, wifi, Bluetooth …, ale ma zvuk ako nic ine. :-)
Plenue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 4. 3. 2020 09:21

Otázka, jestli by sis víc nepomohl u takových sluchátek zesilovačem místo hraní z DAPu. Nemyslím si, že takové hračky dokáží uváděná sluchátka solidně vybudit a vytřískat z nich maximum.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Plenue 5. 3. 2020 13:32

Je jasne, ze DAP Ti nevytiahne z tychto sluchatiek uplne vsetko, mam aj desktopove riesenie, ale chcem mat aj k tomu slusny DAP, ked sa mi nechce zapinat desktop a byt tam viazany. S vykonom sa zatial nemal problem u ziadneho prehravaca co som mal, obidvoje sluchatka patria k tym najmenej narocnym na zosilovac, ci uz planarne Ananda alebo dynamicke Elex. :-) Mal som aj Hifiman Arya, ale tam uz bolo citit dost, ze potrebuju viac stavy, lebo maju citlivost nizsiu o 13db oproti Anandam.
Plenue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iljic 1. 11. 2020 13:02

Ten Lotoo PAW 6000 vypadá hodně slušně, začínám snad o něm uvažovat. Je to už supa teda. Nema někdo zkušenost? Přehrávač vybírám už hodně dlouho a stále jsem nic nevybral.
iljic
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků