DAP okolo 300 Eur

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod iceman27 8. 4. 2019 14:17

FiiO M9 mám, je to velice příjemný přehrávač. Tidal i Spotify offline umí. Zvukově mě vyhovuje. Spousta funkcí a možností připojení. Je ale pravda, že nepatří k nejrychlejším, co se pohybu v menu a načítání programů týče. Jede na upraveném androidu a proto do něj nejde nainstalovat cokoliv, jen to co je dostupné na stránkách výrobce.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cookiee82 21. 4. 2019 21:37

iceman27 píše:FiiO M9 mám, je to velice příjemný přehrávač. Tidal i Spotify offline umí. Zvukově mě vyhovuje. Spousta funkcí a možností připojení. Je ale pravda, že nepatří k nejrychlejším, co se pohybu v menu a načítání programů týče. Jede na upraveném androidu a proto do něj nejde nainstalovat cokoliv, jen to co je dostupné na stránkách výrobce.

Ako ti funguje Bluetooth a wifi spojenie? ja som M9 vratil, lebo dosah wifi bol viac ako tragicky a moje Bluetooth sluchadla sa ani nedali pripojit. Nemas s tym problemy?

-- 21. 4. 2019 22:55 --

pavlicko píše:Ahojte, poprosil by som o radu. Rozmýšľam o "upgrejde" prehrávača Fiio X3 2gn. Zvuk mi vcelku vyhovoval, ale aj keď len pri vyššej hlasitosti. Vadí mi skôr jeho obmedzenosť resp. žiadna pamäť a málo funkcií , zdĺhavé kopírovanie hudby na kartu ma už unavuje..
Ale vravím až na tu obmedzenosť som s nim spokojný. Študoval som miestne fórum... je tu na výber veľa čínanov nabitých funkciami, ale ci sú spoľahlivé a hlavne zvukovo kvalitné, snáď áno... Mozno blbá otázka, či si viem stiahnuť hudbu cez WiFi z internetu napr. cez torrent klient... Predpokladám že mašinky s androidom s tým problém nemajú, ale čo DAPy s vlastným systémom? Základné požiadavky :prehrávanie flac ape dsd..., gapless, vnut. pamäť+karta, ktorá dotyk displej., detailný zvuk, pekné výšky Ideálne nákup z Európy, ktoré alebo aj z Číny ale na spôsob EÚ skladu bez poplatkov.
Zaujal ma Fiio M6....+funkcie, zvuk lepší ako X3 2gn?
Hiby R3... Odladenosť? Zvuk?
Cowon J...???
Alebo niečo iné???
Ďakujem za rady

Mas to pevne stanovene do 300€? V Maji prichadza do europy fiio M11. Cena bude okolo 460 ale stoji to za to. Tiez nan cakam
cookiee82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman27 22. 4. 2019 11:36

S bluetooth nemám žádný problém, oboje sluchátka se připojí bleskově a spojení drží. Taktéž Wifi, sice jí první připojení po probuzení přehrávače chvilku trvá, ale pak jede bez problému, cihlový barák i přes 3 zdi cca 12 metrů.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cliff 25. 5. 2019 11:37

Řeším teď obdobný problém, na Cowonu J3 odchazi baterka a zárověň bych rád trochu upgradoval. Počítám
kolem 8000,- Kč. Aktuálně mám ve výběru XDuoo X20 a AK Activo CT10. AK ma více různých fičůrek, ale asi bych to stejně nevyužil, můžete poradit, který hraje lépe? Dík.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 25. 5. 2019 15:41

Ty dva DAPy budou mít dost odlišný zvuk a bude záležet s čím to chceš párovat. Ale vzhledem k nevyrovnanosti kvality xDuoo, přístupu k aktualizacím firmware a funkčnosti bych asi dal přednost té krabičce na mýdlo AK.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cliff 26. 5. 2019 06:54

mám Shure SE425. jestli existuje v té cenové relaci lepší volba než Activo CT10, uvítám každé doporučení.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 26. 5. 2019 07:28

Pokud máš Shure Se 425, tak minimálně já osobně bych nejprve upgradoval sluchátka. Teď jsou navíc v bazaru moc pěkné kousky: Kanas Pro, Whizzer Pro, iBasso IT01... nebo nové TSMR 3 Pro a další možnosti. Xduoo x20 jsem osobně měl a musím uznat, že je to vyvážený DAP po všech směrech (SW, zvuk, baterka, symetrika), ale mě zvukově nesedl. Chybí mu charakter a prostor. Já jsem teď zvukově spokojen s Qngee x2, ale kvůli sw ho nemůžu plně doporučit. Mrkl bych se ještě na Hiby R3 nebo Hidisz AP80.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 5. 2019 07:52

Pokud bych hledal DAP kolem 300,-EUR,tak bych si asi počkal na Cowon Plenue D2. :-)
Zřejmě to nebude trvat dlouho a bude se prodávat i v ČR.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cliff 26. 5. 2019 11:15

my.dre: o upgradu sluchatek take uvazuji, puvodne jsem zamyslel Shure SE535, ale zaujaly me ohlasy na Tanso Mirai. Da se to koupit nekde u nas?
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 26. 5. 2019 16:54

Tansio v ČR asi jen v bazaru. Původní Cowon D jsem slyšel a podle mě to žádný zázrak nebyl. Ten nový bude lepší, ale nevím, jestli se v poměru cena/výkon vyrovná lepší číně...
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 5. 2019 18:44

Já bych počkal až Audigo naskladní Hiby a šel bych si poslechnout hlavně to. Nehledě na to, že u nich půjde poslechnout bok po boku i řada jiných přehrávačů, včetně toho recyklátu od AK.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků