DAP okolo 300 Eur

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod iceman27 8. 4. 2019 14:17

FiiO M9 mám, je to velice příjemný přehrávač. Tidal i Spotify offline umí. Zvukově mě vyhovuje. Spousta funkcí a možností připojení. Je ale pravda, že nepatří k nejrychlejším, co se pohybu v menu a načítání programů týče. Jede na upraveném androidu a proto do něj nejde nainstalovat cokoliv, jen to co je dostupné na stránkách výrobce.
Topping D10, JDS Atom, Sennheiser HD 6OO, AKG K701, Massdrop Hifiman He4xx,
FiiO M9, Shanling M0, Qngee X2, FiiO E12 Mont Blanc,
Superlux HD 681, Audio-Technica ATH-T500, Sennheiser 4.40 BT, Koss Porta Pro, Koss Porta Pro BT, KZ ES3.
iceman27
Junior

Odeslat příspěvekod cookiee82 21. 4. 2019 21:37

iceman27 píše:FiiO M9 mám, je to velice příjemný přehrávač. Tidal i Spotify offline umí. Zvukově mě vyhovuje. Spousta funkcí a možností připojení. Je ale pravda, že nepatří k nejrychlejším, co se pohybu v menu a načítání programů týče. Jede na upraveném androidu a proto do něj nejde nainstalovat cokoliv, jen to co je dostupné na stránkách výrobce.

Ako ti funguje Bluetooth a wifi spojenie? ja som M9 vratil, lebo dosah wifi bol viac ako tragicky a moje Bluetooth sluchadla sa ani nedali pripojit. Nemas s tym problemy?

-- 21. 4. 2019 22:55 --

pavlicko píše:Ahojte, poprosil by som o radu. Rozmýšľam o "upgrejde" prehrávača Fiio X3 2gn. Zvuk mi vcelku vyhovoval, ale aj keď len pri vyššej hlasitosti. Vadí mi skôr jeho obmedzenosť resp. žiadna pamäť a málo funkcií , zdĺhavé kopírovanie hudby na kartu ma už unavuje..
Ale vravím až na tu obmedzenosť som s nim spokojný. Študoval som miestne fórum... je tu na výber veľa čínanov nabitých funkciami, ale ci sú spoľahlivé a hlavne zvukovo kvalitné, snáď áno... Mozno blbá otázka, či si viem stiahnuť hudbu cez WiFi z internetu napr. cez torrent klient... Predpokladám že mašinky s androidom s tým problém nemajú, ale čo DAPy s vlastným systémom? Základné požiadavky :prehrávanie flac ape dsd..., gapless, vnut. pamäť+karta, ktorá dotyk displej., detailný zvuk, pekné výšky Ideálne nákup z Európy, ktoré alebo aj z Číny ale na spôsob EÚ skladu bez poplatkov.
Zaujal ma Fiio M6....+funkcie, zvuk lepší ako X3 2gn?
Hiby R3... Odladenosť? Zvuk?
Cowon J...???
Alebo niečo iné???
Ďakujem za rady

Mas to pevne stanovene do 300€? V Maji prichadza do europy fiio M11. Cena bude okolo 460 ale stoji to za to. Tiez nan cakam
cookiee82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman27 22. 4. 2019 11:36

S bluetooth nemám žádný problém, oboje sluchátka se připojí bleskově a spojení drží. Taktéž Wifi, sice jí první připojení po probuzení přehrávače chvilku trvá, ale pak jede bez problému, cihlový barák i přes 3 zdi cca 12 metrů.
Topping D10, JDS Atom, Sennheiser HD 6OO, AKG K701, Massdrop Hifiman He4xx,
FiiO M9, Shanling M0, Qngee X2, FiiO E12 Mont Blanc,
Superlux HD 681, Audio-Technica ATH-T500, Sennheiser 4.40 BT, Koss Porta Pro, Koss Porta Pro BT, KZ ES3.
iceman27
Junior

Odeslat příspěvekod Cliff 25. 5. 2019 11:37

Řeším teď obdobný problém, na Cowonu J3 odchazi baterka a zárověň bych rád trochu upgradoval. Počítám
kolem 8000,- Kč. Aktuálně mám ve výběru XDuoo X20 a AK Activo CT10. AK ma více různých fičůrek, ale asi bych to stejně nevyužil, můžete poradit, který hraje lépe? Dík.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 25. 5. 2019 15:41

Ty dva DAPy budou mít dost odlišný zvuk a bude záležet s čím to chceš párovat. Ale vzhledem k nevyrovnanosti kvality xDuoo, přístupu k aktualizacím firmware a funkčnosti bych asi dal přednost té krabičce na mýdlo AK.
Chord Mojo, Audio-gd NFB 12 -> Beyerdynamic DT880 Edition 2005, AKG K 142HD
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, FiiO FH5, Dunu DN-2000J, LZ-A4, Trinity Delta
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cliff 26. 5. 2019 06:54

mám Shure SE425. jestli existuje v té cenové relaci lepší volba než Activo CT10, uvítám každé doporučení.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 26. 5. 2019 07:28

Pokud máš Shure Se 425, tak minimálně já osobně bych nejprve upgradoval sluchátka. Teď jsou navíc v bazaru moc pěkné kousky: Kanas Pro, Whizzer Pro, iBasso IT01... nebo nové TSMR 3 Pro a další možnosti. Xduoo x20 jsem osobně měl a musím uznat, že je to vyvážený DAP po všech směrech (SW, zvuk, baterka, symetrika), ale mě zvukově nesedl. Chybí mu charakter a prostor. Já jsem teď zvukově spokojen s Qngee x2, ale kvůli sw ho nemůžu plně doporučit. Mrkl bych se ještě na Hiby R3 nebo Hidisz AP80.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 26. 5. 2019 07:52

Pokud bych hledal DAP kolem 300,-EUR,tak bych si asi počkal na Cowon Plenue D2. :-)
Zřejmě to nebude trvat dlouho a bude se prodávat i v ČR.
Astell&Kern AK300,Oriolus MK-2,Beat Audio Vermilion,Harman Kardon Go+Play,Prodipe Pro 5 V2,SONY XDR-V1BTDB
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cliff 26. 5. 2019 11:15

my.dre: o upgradu sluchatek take uvazuji, puvodne jsem zamyslel Shure SE535, ale zaujaly me ohlasy na Tanso Mirai. Da se to koupit nekde u nas?
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 26. 5. 2019 16:54

Tansio v ČR asi jen v bazaru. Původní Cowon D jsem slyšel a podle mě to žádný zázrak nebyl. Ten nový bude lepší, ale nevím, jestli se v poměru cena/výkon vyrovná lepší číně...
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 5. 2019 18:44

Já bych počkal až Audigo naskladní Hiby a šel bych si poslechnout hlavně to. Nehledě na to, že u nich půjde poslechnout bok po boku i řada jiných přehrávačů, včetně toho recyklátu od AK.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránka