Hi res prehrávač do 400 eur

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod inkvizition 29. 10. 2019 14:27

No první dny mne trápila baterie, z nějakého důvodu se bez použití sama vycucala, byl to nějaký bug v google play services, update to vyřešil (viz můj předchozí komentář o posledním nabití). Od té doby už nemám co vytknout.
Google play store přímo v přehrávači, podpora streamovacích služeb, přes 1000mW výkon taky nenabídne kde co. Za ty peníze je to perfektní stroj. Trochu naštve vyhození 2,5mm jacku, ale pořídil jsem k tomu nový kabel a jede se dál.
Zvuku nemám co vytknout, používal jsem jen balanced a tam jsou úžasný detaily i síla. Abych byl fér, některým uživatelům vadilo, že přehrávač nemá systémový equalizer, to co se tam dá nastavit platí jen pro nativní přehrávač, streamovací služby už to neovlivňuje. Prý se to dá vyřešit nějakou appkou třetí strany, ale mě zrovna zvuk sedl, takže jsem se s EQ vůbec neseznamoval.

Kdybych to měl nějak jednoduše popsat, tak je to podobné M11 Fiiu, ale v těle M9, což je hodně velký rozdíl v kapse.
Úžasný národ, tihle Češi, škoda, že nebyli u stvoření Země. Mohli poradit.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 29. 10. 2019 14:49

Já mám HiBy R3 a zvukově mu moc nemám co vytknout, trošku mě na něm vadí ovládání, ale co by člověk chtěl za ty peníze. Ale štve mě, že nemá Tidal offline. Předpokládám, že tady je to bez problémů. Zas na druhou stranu ta velikost a android...
Chord Mojo, Audio-gd NFB 12 -> Beyerdynamic DT880 Edition 2005, AKG K 142HD
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, Trinity Delta
Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Předchozí stránka