DAP - reklamace

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kuko61 18. 10. 2020 12:55

Zatial som ich nemenil, kym som mal v Audigu LCD-3, tak som si celkom zvykol na Senny 560II, s Loxjie P20 mi ich zvuk vyhovuje. A tiez som mal teraz koli korone trochu ine starosti.

Ale asi sa do toho pustim. Ticket u Audeze mam este otvoreny, chystam sa im napisat, aky bol vysledok reklamacie v Audigu a opytat sa, ci naozaj poslali aj nausniky. Pretoze tie by som potreboval pri vymene nove. Ak ich neposlali, mozem ich skusit poprosit, aby ich poslali priamo mne, ak ich poslali a nechali si ich v Audigu, tak si asi budem musiet kupit nove sam.
Tiez ich chcem poprosit, ci nemaju nejaky video alebo foto navod na vymenu.

Inac Audigu stacilo, aby mi vymenili menice, ktore im Audeze zadarmo poslalo, a bol by som spokojny. Bol som aj ochotny za vymenu zaplatit poplatok, aj ked to mala byt este zarucna oprava. Takze vobec nechapem, ci im takyto pristup stoji za to, ze si neprofesionalnym servisom urobia zle meno u zakaznikov.

Inac jedny nausniky som uz kupoval vlani v Audigu, lebo som rozmyslal, ze vymenim semisove za kozene. Kupil som cez web z pravej kože a poslali mi z umelej. Tak som ich vtedy vratil, tie z umelej kože sa kvalitou vobec nedaju porovnat s tymi z pravej...
Naposledy upravil kuko61 dne 18. 10. 2020 12:59, celkově upraveno 1
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 18. 10. 2020 12:57

Ted mají v nabídce 1x pár z pravé kůže.
Jestli to náhodou nejsou ty tvoje :).
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... cerna-kuze
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 18. 10. 2020 13:03

Ano, to budu urcite tie z umelej, ktore som vlani kupil a hned aj vratil a zase ich predavaju ako z pravej koze :)

Inac predpokladam, ze ak mi Audeze poslalo nausniky, tak semisove. Kedze mam u Audeze sluchadla registrovane, vedia, aky mam model, farbu a ake nausniky maju...
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 18. 10. 2020 13:06

Mám pocit, že semišové "vegan" naušníky už Audeze nedělá.
Mají pouze z pravé a z umělé kůže.
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... umela-kuze
https://www.audigo.cz/Prislusenstvi/Pro ... cerna-kuze
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 18. 10. 2020 13:52

Tomu se vůbec nedivím že ti měniče nevyměnil, když to neumí, maximálně umí ukrást náušníky, to je jednodušší :roll:
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 18. 10. 2020 14:05

No z toho ich obvinovat nechcem, aj ked mi je cudne, ze by z Audeze poslali len menice.
Napisem do Audeze a uvidim, ci maju po takej dobe nejaky zaznam, co posielali.

Ano, vegan som uz davno nevidel nikde predavat, ale je mozne, ze koli opravam ma este Audeze nejake na sklade, nejake interne zasoby.
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vw1302 22. 10. 2020 16:29

@kuko61
Tak to je brutální příběh a jsem rád, že sis to nenechal pro sebe... jak se říká, podle servisu/reklamace poznáš obchod... Všechny sluchátka, byť v jiné cenové relaci, jsem si kupoval v audigu, přestože jsem je mohl mít jinde levněji... už právě proto, abych "podpořil-ocenil" jejich proaktivitu, služby, přístup a super atmosféru na prodejně... Věřím, že to tak má víc lidí... je pak škoda, pokud si to takto budou kazit... zvažuji teď nákup dalších sluchátek (HD 600/650), možná se ale porozhlédnu jinde...
vw1302
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků