Hifi přehrávač do 15tis. + bezdrátové sluchátka

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 7. 7. 2020 20:02

Ahoj, ještě ne, asi příští týden po dovolené. Pak sem hodím postřehy.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nab1 7. 7. 2020 20:41

Měl bych tu M11Pro měsíc staré 2 roky záruka a ATH-DSR9BT ještě 1,5 roku záruka, na ceně bychom se určitě domluvili, obojí jede APTX HD já nepoznám rozdíl proti kabelu, což samozřejmě není směrodatné. V případě zájmu doporučuji vyzkoušet, plzeňský kraj?
nabik.nab@gmail.com
nab1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KajuleM 8. 7. 2020 09:19

martas38 píše:Ahoj, ještě ne, asi příští týden po dovolené. Pak sem hodím postřehy.
:love: OK, já už asi dnes objednám :hm
KajuleM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KajuleM 8. 7. 2020 17:15

martas38 píše:Ahoj, ještě ne, asi příští týden po dovolené. Pak sem hodím postřehy.
tak už mám iBasso DX160 na cestě :twisted: už se těším :love:
KajuleM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 8. 7. 2020 20:39

Tak určitě napiš jak seš spokojená.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jendy91 18. 10. 2020 22:45

Mam Sennheiser Momentum Wireless 3 a k němu iPhone nebo Shanling M0, jak kabel tak BT používám. Případné otázky zodpovím :-)
Jendy91
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 19. 10. 2020 08:56

Už už jsem se chystal napsat, že s iPhonem si toho Hifi moc neužijete, ale pak jsem si pro jistotu našel specifikace těch Sennheiserů a pochopil jsem. Ano, pokud neumí nic lepšího, než základní AptX a AAC, pak s iPhonem skvělá volba :lol: . Ale, k přehrávači za 15k jsou ta sluchadla vyloženě vyhozené peníze.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 1. 2021 18:44

Zde je mensi vorisek, ctu tu lepsi vzdy a klidne drazsi sluchatka, ale jaka drazsi a lepsi na ven?
Treba uzavrena tak mame klasiku
Sennheiser HD 25
potom to pokracuje nekde AKG 181 DJ
me by zajmalo jaka podobna kvalitnejsi sluchatka za 15 000kc nebo i 30 000kc? :)
Marne teda koukam a vyber me nic nerika a nebo to jsou uz potom spis velikanske Hi-Fi spis leda na doma :(
ripper6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 18. 1. 2021 18:49

Lepší sluchátka na ven jsou třeba in-eary. Do třiceti tisíc je tam výběr obrovský.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 1. 2021 19:06

martas38: ju to koukam napr

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Do-usi/ ... Layla-AION

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Do-usi/ ... rn-AK-T9iE

Jen teda ma to jeden hacek, a to ze teda neverim tomu ze to zahraje tak dobre basovou music jako normalni sluchatka s vetsim menicem? :)
Pripomina mi to trochu ala soundbar pod tv pred ci 7.1 repro po byte apod napady. Treba jsem ale jen old school, klidne mi dej typ ktere hrajou dobre basovou slozku a snad jak bude prilezitost je nekde zkusim :) Vseobecne ale mi sluchatka do usi tzv in-ear viz odkazy spis vadi :(
Neprisel jsem nikdy tomu na chut. Je pravdou ale ze jsem nemel nejake poradne za 10 000kc +, proto me to napadlo, jelikoz jsem koukl po par letech co je za Hi-Res playery, libilo se me sem tam neco za 10, 15 az 30 000kc, ale rikam hmm ale jaky sluchatka k tomuhle ty lidi maj? Na vyrovnany prednes je mi to jasne, ale to zase nepouzivam a treba u takovych Audio Technica casto slibi basova slozka (alespon pro me byla slaba).
Vetsinou mam FLAC music, neco malo DSD64.
Nejdal jsem se dopracoval k iBasso DX50 se Sennheiser HD 25 / AKG 181 DJ coz cenove tak nejak sedelo v rozmezi 3000 - 5000kc, ted by neslo ani tak o tu cenu jako primarne, ale nic vhodnejsi jsem nenasel. Teda pokud nekdo netaha busem sluchatka jak do studia, to je uz moc.
ripper6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 18. 1. 2021 19:37

Na ven existují sluchátka s ANC. In-eary i přes uši. https://www.alza.cz/sluchatka-s-aktivnim-potlacenim-hluku-anc
tajnik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 18. 1. 2021 19:40

Tak to si piš, že lepší in-eary hrají tak dobře bas jako velká sluchátka. In-eary budou trochu zaostávat jen v podání prostoru.
Ale pokud by sis pořídil třeba iBasso IT04, nebo FiiO FH7, bas ti určitě nebude chybět, oboje jsou velice kvalitní sluchátka. A pokud opravdu holduješ kvalitnímu basovému zvuku, zkusil bych třeba i Campfire Audio Polaris 2.
Jinak nevím, proč sis vybral zrovna in-eary A&K, doménou téhle firmy bývají spíš přehrávače.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 1. 2021 20:07

Ty A&K jsem vybral jen namatkou jelikoz me tam zaujal ten typ jako provedeni u tech za 87 000czk co je to zac :D
Dal proto ze jsme letmo koukal i na dnesni playery, jako kdyz by nehralo ibasso dx50 co se dela za podobny typ, coz nadsen jsem byl mene jelikoz jsem zjistil ze nic moc vyber (vymenitelna baterka asi mohu zapomenout, dobra hrani zalostna nekde sotva 10h coz je nestesti).
Jelikoz jsem ale koukal dal, tam me nejvic zaujala treba znacka A&K jeji playery - jenze 15 000czk podobne s koleckem ibasso napr 150 a co s tim, tam asi nebude idealni mit sluchatka v pripadne koupe v cenach do 5k :D
Takze proto jsem se zatim spis jen ze zvedavosti preptal co s tim :) Eventuelne ze bych pozdeji neco i vyzkousel dle dostupnosti - pokud vubec obchody otevrou a tak :)

-- 18. 1. 2021 20:10 --

tajnik píše:Na ven existují sluchátka s ANC. In-eary i přes uši. https://www.alza.cz/sluchatka-s-aktivnim-potlacenim-hluku-anc

Tam mam za to ze to nebude moc kvalitni zvuk, teda mam porad v hlave ze je to horsi jak Sennheiser HD 25 :hm Plus treba u tech co jsou do zvukovodu, zase aby to nehralo ven :)
Tedy sluchatka co se nosi ven, hrat ven nesmi viz kamarad kdysi koupil popularni Koss Porta Pro a sel shanet nakonec jine, jelikoz za nim chodilo pul vlaku ze to ma ztlumit :-D
ripper6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 18. 1. 2021 22:44

Mám trošku problém porozumět, co chceš vlastně sdělit, či co vlastně chceš. Jestli hledáš DAP s výdrží, dívej se hlavně po Sony, případně Cowon Plenue. Jestli chceš kvalitní zvuk, zapomeň na bezdrátová sluchátka, je jedno jestli malá nebo velká, platí to u obou.
Jestli chceš poradit s výběrem in-earů, mile rád ti zodpovím, co budu vědět.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 19. 1. 2021 09:46

ripper6 píše:Tedy sluchatka co se nosi ven, hrat ven nesmi viz kamarad kdysi koupil popularni Koss Porta Pro a sel shanet nakonec jine, jelikoz za nim chodilo pul vlaku ze to ma ztlumit :-D

Kossy jsou otevřená sluchátka, na ven naprosto nevhodná, protože aby člověk něco slyšel přes ruch okolo, musí je ohulit. ANC eliminují elektronicky zvuky okolí, takže nemusí hrát tak nahlas. Bose nebo zvukově lepší Sony přes uši jsou uzavřené, ven nehrajou. Senn 25 jsem slyšel jen krátce, neumím porovnat, Bose co mám mají basů na rozdávání, mají vlastní DSP, na ven naprosto dostatečný zvuk...
tajnik
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků