MP3 na beh cca do 50 eur s displejom + par poziadaviek

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michalko58 3. 7. 2020 08:52

Zdravim odbornici!

Pravdepodobne mi zomrel moj uz druhy Sony NWZ-B183B... Pravdepodobne preto, lebo sa neda zapnut, po "jemnom kupeli v pote" ani po 12 hodinach od vypnutia. Je to uz druhy mrtvy takyto mp3. Prvemu kusu umrela bateria a FW + tiez prezil par takychto kupelov. Cena tohto modelu vsak nejak podskocila (pred 2 rokmi stal 45 eur, teraz az 62).

Zacinam preto hladat nejaku jeho nahradu za cca +-50,- €. Doteraz som vlastnil uz rozne mp3 od roznych vyrobcov, z ktorych najodolnejsi bol asi Samsung YP-U3, ktory sa bohuzial uz nevyraba.

Nie som nejaky narocny audiofil, coho dokazom je to, ze mi stacili original sluchadla pribalene k Sony, avsak mohol by mat obstojnu kvalitu zvuku + mam nejake poziadavky. Niektore su celkom specificke:

Povinne:
HW
- dlha vydrz na bateriu (aspon tych 12+ hod realnej vydrze)
- displej (nemusi byt farebny ani velky, ale aby bol)
- moznost zavesenia na snurku alebo klip
- mal by mat hw tlacidla - dotykove stoja za ***** (aj ked vyssie spomenuty Samsung ich mal - asi jeho jedina chyba) :-! :pozor
- moznost uzamknutia tlacidiel
- kapacita pamate aspon 4GB (ak bude viac, neurazim sa)

SW
- podpora mp3 aj wma
- musi podporovat priecinky (podpriecinky nie su nutne ale potesi)
- musi vediet pokracovat na mieste kde prestal pri vypnuti

Potesilo by:
- aby bol co najlahsi
- vode/potu odolny
- zrychlene posuvanie v ramci skladby
- podpora USB mass storage

Zatial ma zaujali tieto, ale vyzera to byt na cistu cinu, tak sa trochu obavam:

https://www.amazon.de/Victure-Bluetooth ... 194&sr=8-3


https://www.amazon.de/Wasserdicht-Audiokabel-Ohrstöpsel-unterstützt-IPX8-MP3/dp/B07X3CMVXX/ref=sr_1_5?crid=Y74JI4T6QLDG&dchild=1&keywords=wasserdichter+mp3+player&qid=1593757272&sprefix=waterproof+mp3%2Caps%2C183&sr=8-5

https://www.alza.sk/aq-mp03bl-d5585078. ... #parametry

https://www.alza.sk/sandisk-sansa-clip- ... #parametry

Sandisk zatial vyzera, ze vacsinu poziadaviek splna, ale odradzaju ma trochu tie recenzie na Alze a zatial neviem ci dokaze pokracovat, kde prestal pri vypnuti.

Mate niekto nejake ine navrhy alebo by ste sli do toho Sandisku?

Vdaka
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ansam 4. 7. 2020 09:52

SanDisk MP3 Clip Sport GO 32 GB
Pamäť 32GB, Formáty: MP3, FLAC a WAV, doba počúvania až 18h.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 5. 7. 2020 00:53

SanDisk je dobrá volba. Mám už asi třetí a plně mi vyhovuje. Ten klip je návykový, pamatuje si poslední pozici, má hw tlačítka, BT... a dobrý zvuk.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalko58 6. 7. 2020 06:55

No, tak ten Sony po rozobrati a zotreti nanosu soli z plosaku ozil... :D

Aj tak ale premyslam nad kupou noveho, vodeodolneho, a to asi splna ten SanDisk Sansa Clip Sports Plus 16GB.

Tych 16GB bude az az pre mna a ma aj podporu wma, v ktorom mam zopar veci. Ten clip je odolny, nelame sa?

A este by som potreboval 100% potvrdenie, ze naozaj si pamata kde prestal, lebo na alze pise expert toto:

Dobrý deň,
bohužel ne, při vypnutí a následném zapnutí se skladba začne přehrávat od začátku.,
V prípade akýchkoľvek ďalších prianí či otázok nás neváhajte kontaktovať.
Prajem Vám pekný deň


Pevne verim, ze tato funkcia sa nelisi model od modelu...

Dik
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michalko58 10. 7. 2020 07:31

Tak aby som to nejak uzavrel, ked mi to tu nikto nepotvrdil (musel som sa presvedcit kupou): Ano, Sansa Clip Sport Plus podporuje pokracovanie prehravania aj z konkretneho miesta (FW 2.18 aj FW 2.20).

S prehravacom spokojnost, splnil vsetky moje poziadavky, teda okrem sluchadiel, kde nemam rad tie gumove stuple, ale to som vyriesil kupou novych :-) Displej mohol byt kludne ciernobiely, ale co uz. Som hlavne zvedavy na tu vode/potuodolnost casom.
michalko58
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků